Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: wady wielorazowek

  1. #1
    Chusteryczka Awatar monika999
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    1,831

    Domyślnie wady wielorazowek

    uzywamy wielorazowek na zmiane z jednorazowymi( te na spacer i na noc) i wielo naprawde sa super! jest tylko jedna rzecz , ktora mnie niepokoi- kiedy zaloze malej pieluche i otulacz ( zreszta dotyczy to kazdego rodzaju wielo) i poloze ja na kocyku na podlodze to pupa zawsze jest wyzej od glowki, tam gdzie konczy sie otulacz powyzej pupy robi sie taki maly uskok. no i sie zastanawiam czy to dobrze dla kregoslupa?bo jednak w jednorazowkach nie ma takich dylematow, sa na tyle cienkie, ze plecki i pupa rowno leza na podlozu. i co z tym zrobic?

  2. #2
    Chustomanka Awatar ewinka
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    691

    Domyślnie

    A ile ma malutka i jakich wielo używacie?

  3. #3
    Chusteryczka Awatar Pondo
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,352

    Domyślnie

    Jak założyłam za dużą wielo też tak było.
    Trzeba dobrze dopasować rozmiar otulacza i ładnie poskładać tetrę i wtedy pupa nie jest tak wysoko..
    Nie wpisuję się w profil ideologiczny statystycznej chustomatki.

  4. #4
    Chusteryczka Awatar monika999
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    1,831

    Domyślnie

    moja mala wazy 6kg, mam otulacze rozmiar s imse vimse, do tego wkladam tetre zlozona w origami + wkladke cienka bambusowa, innym razem otulacz +sama tetra zlozona na 3 w pasek, mam jeszcze kieszonke Bum Genius- w niej to juz wogole pupa jest ogromna mialam jeszcze welniany otulacz rozmiar S Imse Vimse- ten byl naprawde za duuuzy.
    no i nie wiem co robic, bo te otulacze sa super, swietnie sie ukladaja, ale z pielucha to juz robi sie " duza pupa" i mala krzywo lezy z pupa wyzej niz glowa.

  5. #5
    Chusteryczka Awatar Pondo
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,352

    Domyślnie

    To nie wiem co Ci napisać a moze ja się przyzwyczaiłam..ale byłam teraz patrzeć..pupa jest tam gdzie być powinna
    Nie wpisuję się w profil ideologiczny statystycznej chustomatki.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •