Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 82

Wątek: W czym przechowujecie pieluchy (czyste)

  1. #21
    Chustofanka Awatar Goswiek
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    374

    Domyślnie

    Ja mam półkę nad łóżeczkiem Mai, ale leżą tam pieluszki tetrowe. A tak to wielo leżały wszędzie, głównie w łóżeczku Majeczki, a że jestem z lekka bałaganiara muszę się za to wziąć i zrobić jedno miejsce, bo pieluch przybywa
    I żeby widzieć, co i gdzie. Przy jednej Madzi mogłam poświęcić szufladę, ale przy dwójce i tak Madziowe rzeczy musiały się skupić na mniejszej przestrzeni, a Majowe wjechać na wolne miejsce, hehe. Wiszące to będzie chyba najlepszy wybór, albo coś postawię fajnego na komodzie. Już mam zamysł, dzięki dziewczyny



  2. #22
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Kraków / Nisko
    Posty
    577

    Domyślnie

    Odkopuję wątek, bo pieluch coraz więcej, a trzymam je na razie w pudełkach po pampersach rossmannowskich i chcę je uporządkować zanim przyjdzie nowy dzieć. Macie jakieś fajne patenty na przechowywanie?

  3. #23
    Chustomanka Awatar holica_1630
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Wieliczka/Kraków
    Posty
    772

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Agakakaka Zobacz posta
    A co złego w tym, że pieluchy leżą na wierzchu?
    Ja mam półki nad przewijakiem i na najniższej mam stosy pieluch (tetra poskładana, ręczniczki IKEA i Babmino Mio. Obok stosik otulaczy i obok kosmetyki i akcesoria w koszyczku.
    To się sprawdza, bo po pierwsze wszytsko pod ręką, po drugie widze ile mam czego i co trzeba szybko uprać
    Ja mam tak samo
    Ksander 4.06.2009r i Polonia 18.08.2011r
    Aniołek 24.02.2013.[']

  4. #24

    Domyślnie

    saskia ja mam 2 duze kosze wiklinowe z materialem w srodku, kupione na allegro - niedrogo, stoja na poleczce przewijaka

    http://allegro.pl/kosze-wiklinowe-wi...483621002.html - tej wielkosci pomiesci mi ok 16 gotowych do uzycia kieszonek

  5. #25
    Chustomanka Awatar Georgina
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    1,174

    Domyślnie

    Przechowuję poskładaną tetrę w szafie małej na półce obok otulaczy i wkładek wielo i wkładek do pieluch jednorazowych. Wiem ile zostało i kiedy trzeba szykować następne pranie.





    Bubu 7.9.2010

  6. #26
    Chustofanka Awatar Anushka
    Dołączył
    Feb 2012
    Miejscowość
    śląskie
    Posty
    232

    Domyślnie

    Ja przechowywałam w szufladzie, co najwygodniejsze było, ale ilość ciuszków wzrosła dwukrotnie i trzeba było opróżnić. Wreszcie się dorobiłam pojemnika na pieluchy który umiejscowiłam na komodzie (przezroczysty, więc stosik cieszy oczy ). W większości marketów można zanabyć .

  7. #27
    Chustomanka Awatar do__ti
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Katowice
    Posty
    618

    Domyślnie

    ja będę miała pułeczkę przy łóżeczku i póki co tam lądują pieluszki

    reniuszek mam też takie wiklinowe kosze, ale bez materiału
    a trzymasz to na wierzchu???
    nie będą sie kurzyć???

  8. #28
    Chustonówka
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    3

    Domyślnie

    z tym przechowywaniem na wierzchu i kurzeniem się to chyba nie problem - pieluchy w ciągłym użyciu więc kiedy niby miałaby się zakurzyć?

    ja z podczytujących forum ale postanowiłam się odezwać w tym wątku i pochwalić swoim patentem bo bardzo jestem dumna z tego pomysłu. Od jakiegoś czasu szukałam czegoś czym mogłabym zapchać dziury za komodą powstałe po ustawieniu na niej przewijaka (jest dłuższy niż szafka więc odstaje od ściany) i znalazłam pomysł z szwedzkiego sklepu na "I" Materiałowe pólki do szafy co prawda trzeba było od góry troche podpiąć ale pozostałymi wymiarami pasowały idealnie więc przykręciłam je do przewijaka i zyskałam dużo dodatkowej poiwerzchni na przechowywanie, do tego idealnie pod ręką przy przewijaniu. Z jednej strony szafki trzymam wielorazówki, z drugiej tetrę i jednorazówki, w szufladkach papierki, worki na pieluchy, różne kosmetyki itp
    mam nadzieję, że uda się załączyć zdjęcia..

  9. #29
    Chustonówka
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    3

    Domyślnie


  10. #30
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    KRAKÓW okolice
    Posty
    3,354

    Domyślnie

    levoonia super patent
    A pokój jak z katalogu - piękny

  11. #31
    Chustomanka Awatar do__ti
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Katowice
    Posty
    618

    Domyślnie

    Levonia super pomysł
    pokoik cudo

  12. #32
    Chustomanka Awatar do__ti
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Katowice
    Posty
    618

    Domyślnie

    mam w sumie 2 kosze wiklinowe bez materiału jak i może tam wcisnę pieluszki

    tylko zastanawiam się czy wkładać do takiego koszyka, czy jednać wyścielić go czymś
    Ostatnio edytowane przez do__ti ; 29-07-2012 o 17:30

  13. #33
    Chusteryczka Awatar chioma
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    UK
    Posty
    2,439

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez do__ti Zobacz posta
    mam w sumie 2 kosze wiklinowe bez materiału jak i może tam wcisnę pieluszki

    tykji zastanawiam się czy wkładać do takiego koszyka, czy jednać wyścielić go czymś
    Ja trzymam w takich 'golych' bo mi żadna krawcowa nie chciała uszyć wyjściółek Nic sie z pieluchami nie dzieje
    B. 2011
    S. 2012 [']
    M. 2013
    B. 2014

  14. #34
    Chustomanka Awatar do__ti
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Katowice
    Posty
    618

    Domyślnie

    no właśnie chciałam się wybrać do mojej krawcowej, ale na urlopie, bo mam materiał, ale jak nie będzie chciała no to dam do pustych - dzięki

  15. #35
    Chustomanka Awatar do__ti
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Katowice
    Posty
    618

    Domyślnie

    a jak masz poskładane pieluchy w tych koszykach???
    http://chusty.info/forum/showthread....nka-dziecięce... wymianka
    http://melodia-tomik.blogspot.com/ A poezja niech brzmi jak melodia, poezja i nie tylko, bo życie jest poezją...

  16. #36
    Chustomanka Awatar aniaszew
    Dołączył
    Jan 2012
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    837

    Domyślnie

    Ja właśnie zakupiłam sobie duży kosz wiklinowy wyściełany materiałem.Jest super.Stoi na przewijaku , a małą przewijam na łózku bo mi wygodniej.
    Kaja 17.12.2001, Adaś 26.09.2005, Mikołaj 19.12.2008 i Monisia 05.03.2012

    Blog http://aniaszew.blox.pl/html

  17. #37
    Chustomanka Awatar patrysha
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    1,321

    Domyślnie

    W szufladzie komody która stoi obok przewijaka

    P.S. Niechcący wyprałam bawełnianą formowankę z innymi ubrankami dziecia [zwykły płyn do prania + płyn do płukania] - coś jej się stało strasznego?
    lipcowe broje Dobrawa​​ 21.07.2012 i Krzesimir 30.07.2014 oraz Gniewosz 19.03.2016 +
    Zapraszam do nas moje broje

  18. #38
    Chustomanka Awatar do__ti
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Katowice
    Posty
    618

    Domyślnie

    no a moje gołe koszyki wiklinowe zanoszę do mojej krawcowej, bo powiedziała, że zrobi materiałek do środka
    http://chusty.info/forum/showthread....nka-dziecięce... wymianka
    http://melodia-tomik.blogspot.com/ A poezja niech brzmi jak melodia, poezja i nie tylko, bo życie jest poezją...

  19. #39
    Chustonówka
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Derby/uk
    Posty
    23

    Domyślnie

    Ja mam dwa duze koszyki wiklinowe stojace na komodzie


  20. #40
    Chustopróchno Awatar jul
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    zachodnie podwarszawie
    Posty
    14,797

    Domyślnie

    moje poukładane w stosiki na półce w szafce, która wisi nad przewijakiem - kiedy intensywnie pieluchowaliśmy w jednym stosiku były formowanki, w pozostałych "gotowce" (gł. SIO, kieszonki), żeby mąż wiedział skąd brać pieluchę żeby nie przesiąkła

    Cytat Zamieszczone przez patrysha Zobacz posta
    P.S. Niechcący wyprałam bawełnianą formowankę z innymi ubrankami dziecia [zwykły płyn do prania + płyn do płukania] - coś jej się stało strasznego?
    niemal zawsze piorę pieluszki z ubrankami, ale do ubranek dziecięcych, nawet przed pieluszkami, nigdy nie używałam płynu do płukania (żeby minimallizowaść skórze dzieci ilość chemii) - formowance raczej jednorazowa kąpiel w płynie do płukania nie zaszkodzi, na dłuższą metę pieluchy się od nich zatykają i mniej chłonne robią.
    żona TEGO Jaśka
    mama julówny (styczeń 2009), julińskiego (sierpień 2010), julowego (luty 2013) i julinka (kwiecien 2018)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •