Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Dziewczynki pomozcie!!!

  1. #1
    Chustonówka
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    2

    Domyślnie Dziewczynki pomozcie!!!

    Witam wszystkich serdecznie!
    Termin przyjscia na swiat naszego skarbeczka juz tuz tuz a ja nadal nie wiem,jaka chuste wybrac
    Czytalam troszke o NATI myslalam o tej z dodatkiem welny.
    Jednak wybor chust jest tak duzy ze jestem kompletnie skolowana i nie wiem,co byloby najlepsze.
    Prosze o pomoc

  2. #2
    Chusteryczka Awatar lalika
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Opole
    Posty
    1,679

    Domyślnie

    Przepraszam, ale teraz myje okna i pije kawe
    A temat niestety, ale mnie rozbawil
    tzn, absolutnie niezlosliwie, ale nie wiem, czy da sie realnie pomoc na tak ciezka chorobe, jaka jest chustoholizm

  3. #3
    Chustopróchno
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    10,698

    Domyślnie

    witaj
    najpirw okresl sobie, na jaką chustę Cię stac, a potem popatrz, które wzory Ci się podobają
    a potem, jesli masz możliwośc- zgadaj się z kimś pomacac chusty

  4. #4
    Chustonoszka Awatar lola
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    86

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lalika Zobacz posta
    Przepraszam, ale teraz myje okna i pije kawe
    A temat niestety, ale mnie rozbawil
    tzn, absolutnie niezlosliwie, ale nie wiem, czy da sie realnie pomoc na tak ciezka chorobe, jaka jest chustoholizm
    ja tez nie złośliwie.ale Laliko-akurat Twój post mnie bardziej zirytował niż rozbawił taaakie Wy juz mądre jesteście,że nie pamiętacie własnych początków
    że nie przytoczę przysłowia..
    niedawno i ja podobne pytanie zadawałam,a więc chętnie pomogę komuś
    Jago-kup sobie Leosia 4,6 -będziesz kontenta
    Synalek marcowy
    Córeczka lipcowa

  5. #5
    Chustoguru Awatar paskowka
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Warszawa-Bielany/Puławy
    Posty
    6,506

    Domyślnie

    Pamiętam swoje rozterki Wybierz sobie taką, która podoba ci się najbardziej wizualnie. Na początek wybierz po prostu bawełnianą. Nati jest OK. Potem, jak opanujesz te prawie 5 m szmaty i zaczniesz się zachwycać różnymi innymi chustami z dodatkami lub bez, możesz sobie cos dokupić lub sprzedac jedna kupic drugą, co wybierzesz


    www.lydialand.pl - Sklep - chusty Chimparoo, Hoppediz, LennyLamb, Nati, Felizzy, nosidła Bondolino, Tuli, Manduca, Hipseat, pieluszki wielorazowe, Goki, Bajo
    Chimparoo - Wyłączny przedstawiciel chust Chimparoo.

    Akredytowany Doradca Akademii Noszenia Dzieci


  6. #6
    Chusteryczka Awatar lalika
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Opole
    Posty
    1,679

    Domyślnie

    Lolu - rozbawil mnie w sensie, ze sama potrzebuje pomocy (zeby mi ktos wytlumaczyl, ze po co mi tyle chust )
    Ja proponuje elastyka na poczatek, bo ja tak zaczynalam z dzieckiem wrzesniowym i elastyk sprawdzil sie super. Na bazarku mozna kupic uzywana gabi za ok. 80zl - mysle, ze warto zainwestowac i miec spokoj na 3-4-5 miesiecy i rozgladac sie w tym czasie za tkanymi chustami.
    A welny na poczatek ja bym nie polecala, bo nigdy nie wiesz, czy dziecko nie bedzie mialo uczulenia na welne. Zreszta ja nawet welny nie probuje, bo mnie kazda gryzie okropnie. Raz wlozylam koszulke meza i czulam sie jak Herkules w koszulce Dejaniry, az spojrzalam na metke, a tam bylo napisane, ze jest z domieszka welny.
    Ide dalej sprzatac

  7. #7
    Chustonówka
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    2

    Domyślnie

    Dziekuje Wam
    Poczytalam,poszperalam jeszcze troche i zdecydowalam sie na Moby.
    Pozdrawiam

  8. #8
    Chustopróchno Awatar Mayka1981
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Krapkowice
    Posty
    12,797

    Domyślnie

    oj dziewczynki czepliwe jesteście, lalika ma rację - nie ma dobrej odpowiedzi ...

    na 1 chustę to wybierz kolorystycznie co CI się podoba, naprawdę wielkiego znaczenia na początku to nie ma bo i tak nie poczujesz różnicy dopóki nie spróbujesz innych

    najlepiej iść na chustospotkanie i pomacać różne takie

    a elastyka na początek też polecam, od bordowej Gabi zaczynałam a potem się przerzuciłam na szmaragdowy Nati bambus, do tego kółkowy hopek delhi z ramieniem płaskim i małe sztruksowe czarne MT na dokładkę...

    o moby się nie wypowiem, bom nie nosiła..
    A. 27.01.2009 B. 22.09.2010 M.14.07.2015
    Akredytowana Doradczyni po kursie Akademii Noszenia Dzieci chustomama.pl

  9. #9
    Chusteryczka Awatar kulka37
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Opole
    Posty
    1,893

    Domyślnie

    Mam moby ciemnozieloną.Fajna chusta dla malucha.Nie potliwa,łatwo się mota.Na początek będzie ok.Potem pomyśl o tkanej.Powodzenia!

  10. #10
    Chustodinozaur
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Bydgoszcz
    Posty
    18,285

    Domyślnie

    Obieram ziemniaki,wiec pisze szybko i krotko.Jak kupowałam pierwszą to na rynku były chyba 2 chusty,wybrałam hoppa.Teraz mąż go nie chce sprzedac bo ma sentyment Nad elastykiem się waham,może jakaś zara?
    od 12 lat:wiosna '07,zima '09, jesienna '11 i letnie'13 wiosna'18

    Doradca Noszenia ClauWi®

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •