Zobacz wyniki ankiety: Jaki stopien dajesz tej chuscie?

Głosujących
161. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1

    2 1.24%
  • 2

    2 1.24%
  • 3

    12 7.45%
  • 4

    31 19.25%
  • 5

    114 70.81%
Strona 6 z 10 PierwszyPierwszy 12345678910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 120 z 186

Wątek: Nati

  1. #101
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    106

    Domyślnie Re: Nati

    My się przytulamy w chuście tkanej Nati Niagara. Obie z Zulką bardzo ją lubimy. Fakt, nie mam porównania do innych tkanych, bo innych nie mam
    Jedyny minusik, jaki daję mojej chuście to kolor, tzn. bardziej podobał mi się na zdjęciu, niż w rzeczywistości, ale to oczywiście kwestia gustu. Mamy Nati Niagara. Zastanawiałam się jeszcze nad Capri i potem jak zobaczyłam ją na żywo, to żałowałam, że nie kupiłam Capri.

  2. #102
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    106

    Domyślnie Re: Nati

    My się przytulamy w chuście tkanej Nati Niagara. Obie z Zulką bardzo ją lubimy. Fakt, nie mam porównania do innych tkanych, bo innych nie mam
    Jedyny minusik, jaki daję mojej chuście to kolor, tzn. bardziej podobał mi się na zdjęciu, niż w rzeczywistości, ale to oczywiście kwestia gustu. Mamy Nati Niagara. Zastanawiałam się jeszcze nad Capri i potem jak zobaczyłam ją na żywo, to żałowałam, że nie kupiłam Capri.
    To my dawno temu (chyba w lipcu)

  3. #103
    Chustomanka Awatar Natalia
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,181

    Domyślnie Re: Nati

    Cytat Zamieszczone przez olip
    Za przyczyną Waszych opinii zdecydowałam się na tę chustę. Mam jednak pytanie:czy ta chusta za 189 zł rózni się chusty z bawełny ekologicznej (199)? Jesli tak, to czym?
    Czy rodzaj bawełny różnicuje te chusty na nowe i stare (takimi pojeciami operujecie na forum) Którą wybrac?
    I jeszcze jedno, czy kolor sunset to ten na opakowaniu?
    Chusty ekologiczne zostały wystawione wczoraj, więc chyba jeszcze nikt na forum nie pomoże w ocenie. Dotychczasowe chusty za 189 i chusty ekologiczne za 199 różnią się zastosowanym surowcem, no i kolorami rzecz jasna. Tutaj pisałam kiedyś o bawełnie organicznej:
    viewtopic.php?f=21&t=10818

    Te ekologiczne są trochę bardziej miękkie i bardziej wytrzymałe. Pojęcie "stare Nati" odnosi się do pierwszej wersji materiału Nati, która od dawna nie jest w regularnej sprzedaży. Co do opakowania, to nie wiem, o które opakowanie chodzi, ale chyba żaden Sunset się na żadnym opakowaniu nie pojawił.
    www.natibaby.pl - produkcja chust NATI, NATI Ring i in.


  4. #104
    Chustonówka
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Dublin
    Posty
    9

    Domyślnie Re: Nati

    Na razie nie mam zbytniego doswiadczenia z Nati, niedawno zakupilam Nati Savanna,dzieki waszym podpowiedziom, powiem ,ze kolorki sa super zobaczymy jak noszenie.
    I mam pytanie gdzie mozna kupic Nati z bawelny ekologicznej???

  5. #105
    Chusteryczka Awatar april
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Im lepszy koń, tym na niego wiecej nakladają.
    Posty
    2,184

    Domyślnie Re: Nati

    Cytat Zamieszczone przez derris
    Na razie nie mam zbytniego doswiadczenia z Nati, niedawno zakupilam Nati Savanna,dzieki waszym podpowiedziom, powiem ,ze kolorki sa super zobaczymy jak noszenie.
    I mam pytanie gdzie mozna kupic Nati z bawelny ekologicznej???
    Na stronie Natibaby i pewnie już na allegro

  6. #106
    Chustoholiczka Awatar aliona
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    mieszkam w Łodzi, gdzie nawet bieganie psom szkodzi
    Posty
    4,268

    Domyślnie Re: Nati

    Porównanie mam tylko do indio, albo aż do indio.

    Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona NATI. Kupiłam ją jako drugą chustę w rozmiarze 3,8 do wiązania na biodrze, żeby mi się ogony pod nogami nie wlokły.
    Po wyjęciu z pudełka jest trochę sztywna, ale tylko trochę i już po pierwszym praniu, w trakcie używania "wyrabia" się.
    Wydaje się być dość cienka (nie macałam innych pasiaków).
    Bardzo łatwa w obsłudze, dociąga się bez problemu.
    Kolory w rzeczywistości korzystniejsze niż na zdjęciach ze stronki nati.

    Zwykle wiązałam z niej siodełko z pętelką aż pewnego razu postanowiłam sprawdzić czy z tej długości wyjdzie kieszonka. I o dziwo, nie dość, że na kieszonkę starczyło, to wyszła mega wygodna, tak wygodna jak w indio. ciężaru dziecia w ogóle nie czułam, ale to tylko 6300 gram no i zawiązałam się tylko na chwilę.
    Naprawdę czułam się w niej baaardzo komfortowo, bo chusta cienka i nie miałm na ramionach zwałów tkaniny.
    Kocham moją natkę z każdym dniem coraz bardziej
    aha, mój kolor to laguna

    Właśnie mi się przypomniało, że jest jednak coś co mnie w natce denerwuje, mianowicie metki oznaczajace środek. Są przeogromne, do zaznaczenia środka wystarczyłoby coś o wiele bardziej subtelnego.
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    złotowłosa i trzy misie
    <3 <3 <3

  7. #107
    Chustofanka
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    229

    Domyślnie Re: Nati

    Aliona, zrob maly eksperyment, rozloz Nati i na nia indio. Porownaj dlugosci w realu.

    Zaloze sie, ze Nati 3,8m jest moze z 10 cm krotsza od indio 4,6m (bo zakladam, ze takie masz).

    To mnie wlasnie wkurza w didkach, ze nie dosc, ze koszmarnie drogie, to jeszcze na dlugosciach oszukuja dziady. Po praniu wiele 4,6m ma 4,4m, jak nie mniej.

    Dlatego nigdy nie kupie zadnego didka, bo nie lubie oszukanstwa.

    Raz porownywalam Nati 4m do didka 4,6m, mialy identyczna dlugosc mierzona po jednym boku, przy czym Nati miala bardziej sciete ogony, wiec byla jeszcze dluzsza.

    No, ale skosow nie licze, bo to sztuczna dlugosc.
    Wciąga chustowanie, oj wciąga

  8. #108
    Chusteryczka Awatar olazola
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    Sopot
    Posty
    1,754

    Domyślnie Re: Nati

    Cytat Zamieszczone przez Skoki

    No, ale skosow nie licze, bo to sztuczna dlugosc.
    ale na węzeł mogą starczyć, a on bardzo chustożerny
    Alicja 12.10.08 : Martyna 01.03.11 : Oleg 28.06.14

  9. #109
    Chustoholiczka Awatar aliona
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    mieszkam w Łodzi, gdzie nawet bieganie psom szkodzi
    Posty
    4,268

    Domyślnie Re: Nati

    Cytat Zamieszczone przez Skoki
    Aliona, zrob maly eksperyment, rozloz Nati i na nia indio. Porownaj dlugosci w realu.

    Zaloze sie, ze Nati 3,8m jest moze z 10 cm krotsza od indio 4,6m (bo zakladam, ze takie masz).

    To mnie wlasnie wkurza w didkach, ze nie dosc, ze koszmarnie drogie, to jeszcze na dlugosciach oszukuja dziady. Po praniu wiele 4,6m ma 4,4m, jak nie mniej.

    Dlatego nigdy nie kupie zadnego didka, bo nie lubie oszukanstwa.

    Raz porownywalam Nati 4m do didka 4,6m, mialy identyczna dlugosc mierzona po jednym boku, przy czym Nati miala bardziej sciete ogony, wiec byla jeszcze dluzsza.

    No, ale skosow nie licze, bo to sztuczna dlugosc.
    zrobiłam jak radziła Skoki i okazuje się, że moje szmaty trzymaja długość.
    indio ma jakieś 4,65 a natka jest 80 cm od niego krótsza.
    może to wyjatek potwierdzajacy regułę?
    złotowłosa i trzy misie
    <3 <3 <3

  10. #110
    Chustoguru Awatar Eyja
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    Miasto Spotkań
    Posty
    6,065

    Domyślnie Re: Nati

    Cytat Zamieszczone przez Skoki
    Aliona, zrob maly eksperyment, rozloz Nati i na nia indio. Porownaj dlugosci w realu.

    Zaloze sie, ze Nati 3,8m jest moze z 10 cm krotsza od indio 4,6m (bo zakladam, ze takie masz).

    To mnie wlasnie wkurza w didkach, ze nie dosc, ze koszmarnie drogie, to jeszcze na dlugosciach oszukuja dziady. Po praniu wiele 4,6m ma 4,4m, jak nie mniej.

    Dlatego nigdy nie kupie zadnego didka, bo nie lubie oszukanstwa.

    Raz porownywalam Nati 4m do didka 4,6m, mialy identyczna dlugosc mierzona po jednym boku, przy czym Nati miala bardziej sciete ogony, wiec byla jeszcze dluzsza.

    No, ale skosow nie licze, bo to sztuczna dlugosc.
    hehe, moje nino ma 4,9 a powinno mieć 4,7 kolejny wyjątek potwierdzajacy regułę
    Nie tak.
    Nie teraz.
    Nie w ten sposób.
    Pojawia się zbyt wcześnie i zbyt nieoczekiwanie.
    To, co nieuchronne
    Jest potwornie przedwczesne.
    Powinno przyjść dopiero później.
    Jutro. Za rok. Za sto lat.

    [Gerhard Zwerenz]


  11. #111
    Chustofanka
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    229

    Domyślnie Re: Nati

    To moze sie poprawili, ja mialam u siebie kiedys indio niebieskie, bylam pewna, ze to dlugosc 4,2 albo nawet 3,7 a okazalo sie, ze to 4,6, ledwo kieszonke zamotalam.

    No i potem mierzylam swoja safari 4m z jonasem martu 4,6m - dlugosc identyczna, a moze nawet jonas krotszy byl.

    Moze to ja mialam pecha jakiegos.
    Wciąga chustowanie, oj wciąga

  12. #112
    Chustomanka
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    Poznań/Wronki
    Posty
    793

    Domyślnie Re: Nati

    Hej!

    Nosze od niedawna i nie mam porównania z innymi chustami, ale jestem bardzo zadowolona z zakupionej niedawno nati savanna. Używam jej głównie w domu i jako plecak (moje dziecię już dość duże, a to wiązanie jest dla mnie najbardziej praktyczne) i jest super. Dociąga się odpowiednio, nie wymaga poprawek w trakcie noszenia, nie owisa.

    Aha i zaledwie po jednym praniu oraz kilkunastu zawiązanych warkoczach przyjemnie zmiękła. Dla mnie w sam raz. Innej nie chce!
    Weronika (2008) Wojciech (2010) Witold (2013)

  13. #113
    Chustofanka
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    196

    Domyślnie Re: Nati

    to i ja napiszę - noszę w sumie krótko i na razie głównie po domu. Bardzo lubię NAti (mamy savane) ale pewnie też trochę dlatego, że to moja pierwsza chusta. Uważam, że jest super ale porównania za bardzo nie mam. jedyne co zauważyłam na - to czasem po zamotaniu mała ma odciśnięte ślady na nóżkach, czyli wychodziłoby , że jest za sztywna - ale zrzucam to na karb mojej nieporadności w wiązaniu jeszcze.
    Luśka 2008, Szef 2011

  14. #114
    Chustofanka Awatar zirca
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    Ząbki
    Posty
    152

    Domyślnie Re: Nati

    Nati to moja pierwsza chusta i jestem nią zachwycona. Jest co prawda odrobinę sztywna i ciężko mi czasem porządny węzeł zamotać (zwłaszcza na plecach), ale wydaje mi się że tylko taki "sztywniak" nadaje sie dla mojego olbrzyma. Brawa również za kolory-jak na zdjęciu w podpisie-Nati Marsylia.
    http://stellagonet.blogspot.com/
    ALEXANDER- 08-10-2008

  15. #115
    Chustoholiczka Awatar hanti
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Warszawa-Żoliborz
    Posty
    5,539

    Domyślnie Re: Nati

    dziś przyszła moja kolejna nati, bambus, jest absolutnie cudowna, to najmilsza chusta jaką w rękach miałam a do tego nosi. Jestem absolutnie zauroczona. Tym bardziej że mój bambus jest zafarbowany przez mistrzynię gradacji
    Doradca-Partner Akademii Noszenia Dzieci

    Kuba (27.01.02), Lola (17.12.03), Kinia Antosia (5.08.06), Kamila Dyś (31.08.08)

    and life's like an hourglass glued to the table,
    No one can find the rewind button girl
    So cradle your head in your hands.
    And breathe, just breathe, whoa breathe, just breathe

  16. #116
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Praga Północ podwórka
    Posty
    1,776

    Domyślnie Re: Nati

    bambus faktycznie cudnie miekki i mily jest. choc przy 13 kg dziecka z nosnoscia <stwierdzam po dluzszym spacerowaniu> jest kiepsciutko. dlatego mój tez piękny, farbowany bambusik odleciał już

  17. #117
    Chustoholiczka Awatar hanti
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Warszawa-Żoliborz
    Posty
    5,539

    Domyślnie Re: Nati

    nośność to kwestia indywidualnych upodobań i wiązania, bo moje 15 kg poniosło dziś na spacer
    Doradca-Partner Akademii Noszenia Dzieci

    Kuba (27.01.02), Lola (17.12.03), Kinia Antosia (5.08.06), Kamila Dyś (31.08.08)

    and life's like an hourglass glued to the table,
    No one can find the rewind button girl
    So cradle your head in your hands.
    And breathe, just breathe, whoa breathe, just breathe

  18. #118
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Praga Północ podwórka
    Posty
    1,776

    Domyślnie Re: Nati

    Cytat Zamieszczone przez hanti
    nośność to kwestia indywidualnych upodobań
    niop. i własnie o nich napisałam

  19. #119
    Chustomanka Awatar Natalia
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,181

    Domyślnie Re: Nati

    Cytat Zamieszczone przez zirca
    Nati to moja pierwsza chusta i jestem nią zachwycona. Jest co prawda odrobinę sztywna i ciężko mi czasem porządny węzeł zamotać (zwłaszcza na plecach), ale wydaje mi się że tylko taki "sztywniak" nadaje sie dla mojego olbrzyma. Brawa również za kolory-jak na zdjęciu w podpisie-Nati Marsylia.
    Marsylia już się nam skończyła. Ostatnie okazy zostały w "okazjach cenowych". Za to kolejna wersja Marsylii będzie ciut zmieniona. Paski będą trochę szersze, a chusta będzie bardziej miękka. Mam nadzieję, że ta odmiana wyjdzie Marsylii na dobre.
    www.natibaby.pl - produkcja chust NATI, NATI Ring i in.


  20. #120
    Chustofanka Awatar zirca
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    Ząbki
    Posty
    152

    Domyślnie Re: Nati

    Cytat Zamieszczone przez Natalia
    Marsylia już się nam skończyła. Ostatnie okazy zostały w "okazjach cenowych". Za to kolejna wersja Marsylii będzie ciut zmieniona. Paski będą trochę szersze, a chusta będzie bardziej miękka. Mam nadzieję, że ta odmiana wyjdzie Marsylii na dobre.
    czuję się zaszczycona noszeniem ostatnich metrów Marsylii chętnię zobaczę ją po "liftingu" i coraz częściej śnią mi się bambusy od Nati....
    http://stellagonet.blogspot.com/
    ALEXANDER- 08-10-2008

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •