Zobacz wyniki ankiety: Jaki stopien dajesz tej chuscie?

Głosujących
161. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1

    2 1.24%
  • 2

    2 1.24%
  • 3

    12 7.45%
  • 4

    31 19.25%
  • 5

    114 70.81%
Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345678910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 186

Wątek: Nati

  1. #41
    Chustomanka Awatar joawoj
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    974

    Domyślnie

    Moją pierwszą chustą była Nati i muszę powiedzieć, że bardzo przypadła mi do gustu - dzieki niej wkręciłam się w chusty . Mota się dobrze i łatwo dociąga, poza tym fajne pastelowe kolorki. Na początku trochę sztywna, ale bez porównania bardziej przyjemna niż Hopp na przykład. No i dość szybko staje się miękka. Nosiło mi się w niej wyśmienicie, ale małego berbecia, więc nie jestem w stanie powiedzieć czy jest komfortowa przy większym i cięższym dziecku. Ogólnie wrażenie pozytywne


    Mam wiecznie zapchaną skrzynkę --> piszcie proszę na maila: mmpjmw@gmail.com

  2. #42
    Chustomanka Awatar joawoj
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    974

    Domyślnie

    Rzufior moja chusta pojechała do Bydgoszczy.
    A jeżeli chodzi o Nati, to jest cieńsza od Hoppa. Najlepiej i najtaniej mozna kupić na www.sling.com.pl albo na


    Mam wiecznie zapchaną skrzynkę --> piszcie proszę na maila: mmpjmw@gmail.com

  3. #43
    Chusteryczka Awatar ithilhin
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Płock
    Posty
    2,777

    Domyślnie

    zeby szczerym byc: nowa Nati ocenilabym lepiej niz te "poprzednia wersje", z ktora mialam do czynienia w chwili wystawiania oceny i opisu (ktorego nie moge znalezc jakos teraz, ale nie mam czasu po prostu).
    Gosia, mama trójki dzieci, żona jednego męża, posiadana przez dwa koty...

  4. #44
    Chustonówka
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Stargard SzczeciĂąski
    Posty
    16

    Domyślnie

    ufff...właśnie kupilam nati ontario i z niecierpliwością czekam na listonosza w najblizszych dniach...ciesze się jak male dziecko - no i mam nadzieję, że tak samo cieszyć się będzie moja Tuska
    Moje Tusiowe SzczĂŞÂście - Matylda - 07.01.2008

  5. #45
    Chusteryczka Awatar agatkie
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    2,800

    Domyślnie

    ana21 przeżywamy to samo . Ja właśnie kupiłam Nati Gobi ( z jakąś godzinę temu, ale już na listonosza nie mogę sie doczekać . Daj znać jak już przyjdzie do Ciebie, bo jestem ciekawa jak długo teraz idą przesyłki.
    Certyfikowany Doradca noszenia ClauWi®


  6. #46
    Chusteryczka Awatar groszek1983
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,683

    Domyślnie

    A ja już mam swoją NATI Fale Dunaju. Nie bardzo potrafie motać jeszcze ale jestem zadowolona, kolorki ładne, dość miękka jest, myślałam że będzie bardziej sztywna, nie wiem czemu ale takie miałam wyobrażenie o niej.
    Szymon 30.12.2007, Wojciech 20.12.2014.

  7. #47
    Chusteryczka Awatar agatkie
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    2,800

    Domyślnie

    Już mam swoją Nati . Jestem szczęśliwa bardzo. Wrażenia: jak najbardziej pozytywne . Prawdę mówiąc zamawiając chustę zupełnie nie zwróciłam uwagi, czy Nati ma zaznaczony środek i tu miłe zaskoczenie, bo ma. Mało tego ma jedną krawędź jasną a drugą ciemną co ułatwia motanie. Po doświadczeniach z moja samoróbką odczuwam pełen komfort noszenia. Jest miękka i pięknie się dociąga. Zupełnie nie czuję wagi mojego dziecia, a mam juz co nosić... około 11kg
    Dziecię przetestowało chustę już dokładnie, właśnie śpi uśpiona oczywiście w chuście . Zaakceptowała nową chustę od razu . Przy drugim motaniu stałą koło mnie i wyciągała rączki w górę, żebym już ją zapakowała w kieszonkę
    Certyfikowany Doradca noszenia ClauWi®


  8. #48
    Chustonówka
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Stargard SzczeciĂąski
    Posty
    16

    Domyślnie

    agatkie - no i widzisz, dostałaś swoją nati przede mną Ja mam ogromną nadzieję, że przyjdzie do mnie w poniedziałek - chyba nie wyjdę z domku caly dzień i będę stac w oknie
    Moje Tusiowe SzczĂŞÂście - Matylda - 07.01.2008

  9. #49
    Chustonówka
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    23

    Domyślnie

    Ja mam Nati od 3 tygodni. Jako zupełnie początkująca chustomama nie mam żadnego porównania, ale Nati podoba mi się Ma zaznaczony środek i różne krawędzie. Maluch pokochał ją od pierwszego tulenia (teraz ma 8 tygodni).

  10. #50
    Chustonówka
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Stargard SzczeciĂąski
    Posty
    16

    Domyślnie

    Nati przyszla wczoraj, jestem nią zachwycona...bałam się że będzie sztywna czy nieprzyjemna, ale jest miękka i kolorki ma fantastyczne Teraz uczę się wiązać i przyznam się, że wcale nie jest tak latwo na poczatku...może dlatego że muszę to robiś sama, bo w moim mieście zero szans na jakieś spotkanie instruktażowe
    Moje Tusiowe SzczĂŞÂście - Matylda - 07.01.2008

  11. #51
    Chustomanka Awatar joawoj
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    974

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ana21
    Teraz uczę się wiązać i przyznam się, że wcale nie jest tak latwo na poczatku...może dlatego że muszę to robiś sama, bo w moim mieście zero szans na jakieś spotkanie instruktażowe
    Ana ja też jestem ze Stargardu, chociaż teraz mieszkam w Warszawie


    Mam wiecznie zapchaną skrzynkę --> piszcie proszę na maila: mmpjmw@gmail.com

  12. #52
    Chustonówka
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Stargard SzczeciĂąski
    Posty
    16

    Domyślnie

    [quote=joawoj]
    Cytat Zamieszczone przez "ana21":3aycd7lg
    Teraz uczę się wiązać i przyznam się, że wcale nie jest tak latwo na poczatku...może dlatego że muszę to robiś sama, bo w moim mieście zero szans na jakieś spotkanie instruktażowe
    Ana ja też jestem ze Stargardu, chociaż teraz mieszkam w Warszawie
    Moje Tusiowe SzczĂŞÂście - Matylda - 07.01.2008

  13. #53
    Chustofanka
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    229

    Domyślnie

    Chcialam uzupelnic recenzje Nati i mimo ze jest moja jedyna chusta i ja kocham, to ma kilka wad.
    1. Ma za bardzo sciete skosy, co dodaje dodatkowej niepotrzebnej dlugosci. Wydluza to ogony, a ogonow nie lubie.

    CHyba zmniejsze ten kat we wlasnym zakresie u krawcowej.

    2. Jest za szeroka, sporo szersza od didka. Najlepsza dla mnie bylaby szerokosc po srodku.

    Dodam jeszcze jedna zalete: moim zdaniem to najlepsza chusta na lato, jest naprawde cienka, nie grzejemy sie w niej tak z synkiem, jak w ince i w indio - ktora nie rozumiem dlaczego uchodzi za dobra chuste na lato (fakt, testowalam tylko zwykla ultramarine).
    Wciąga chustowanie, oj wciąga

  14. #54
    Chustonówka
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    28

    Domyślnie

    Mi się nosi bardzo dobrze Jak dla mnie wadą jest tylko kolor, taki trochę zbyt blady, dlatego dałam 4. No i mogłaby być cieńsza, ale ja mam chyba tą starszą (colorado są stare i nowe), więc po prostu pecha mam, ze troszkę za wcześnie kupiłam
    Kalina ur. 2.12.2007

  15. #55
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Sosnowcu
    Posty
    4,654

    Domyślnie

    u mnie Nati to chusta na 5 (navy blue max) .... jako huśtawka dla dzieci

  16. #56
    Chustomanka
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    1,005

    Domyślnie

    Nati jest dla mnie na 5
    piękny kolor(mam toskanię ) z kazdym praniem i prasowaniem robi się miększa
    ma zaznaczony środek i super sprawą są różne kolory brzegow chusty,
    ja poprostu nati

    Kuba 3.02.2008

  17. #57
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ania
    u mnie Nati to chusta na 5 (navy blue max) .... jako huśtawka dla dzieci

    moją Nati lubię, ale coś mnie korci, by ją zgwałcić i zrobić z niej Mieczysława Chustowego (chustomejtaja znaczy się. Mietki na określnie MT... uff, nie podobają mi setnie.

  18. #58
    Guest

    Domyślnie

    a ja mam ontario i lubię ten długi ogon,zwłaszcza kiedy wieje wiatr po miesiącu motania moja Anulka widząc,że zaczynam się owijać macha rączkami i uśmiecha się,a jak już wkładam ją do kieszonki to tak słodko patrzy...
    myślę,że daleko mi do perfekcji w motaniu,ale dojdę do wprawy i bardzo ale to bardzo lubię w tej chuście nosić Anię czasem ostentacyjnie wywijam,żeby było widać,że to NATI
    osobiście chciałabym nie wycierać podłóg przy motaniu,ale to pewnie sprawa dobrej techniki wiązania,której nie znam no i muszę nauczyć się układać chuste na ramionach,bo dziś czułam,że niosę Anię...ogólnie jest super i jak już mój chuścioszek z niej wyrośnie to będę z nią spać tak jak moja Wiki ze swoją tetrą

  19. #59
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Beata
    a ja mam ontario i lubię ten długi ogon,zwłaszcza kiedy wieje wiatr po miesiącu motania moja Anulka widząc,że zaczynam się owijać macha rączkami i uśmiecha się,a jak już wkładam ją do kieszonki to tak słodko patrzy...
    no to zazdroszczę.
    bo moja amelka ma mnie głęboko gdzieś.
    chociaż nie... na widok chusty zaczyna mało słodko wrzeszczeć. dramat - kiedy chcę wypróbować nowe motanie. wrzask, pisk, wierzganie.
    szybka jest tylko kieszonka. więc na razie tylko ona, w 30 sekund zawiązana, jest w wyłącznym niemal użyciu.
    jeśli dalej tak będzie - sprzedaję wszystkie chusty.

  20. #60
    Chustomanka Awatar polah
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,289

    Domyślnie

    pasja, nie przejmuj się!
    na ognisku odprawimy egzorcyzmy i amelczynka się nawróci
    na pocieszenie dodam, że Wojtuś tylko tacie daje się zawiązać....
    to taki
    Jula 18.12.2004, Wojtek 17.01.2008
    Herbata z Malinami


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •