Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 45

Wątek: MT magic by Madame GooGoo

  1. #1
    Chustoholiczka Awatar v
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    jakby Warszawa
    Posty
    3,301

    Domyślnie MT magic by Madame GooGoo

    URBAN MT

    wyglad naprawde ladny - w moim odczuciu miejski - panel, komiksowo-kolorowy, novum wsrod MT by polish WAHM

    estetycznie obrebione, perfekcyjnie skrojone i zszyte nosidlo

    pasy naramienne wszyte pod duzym skosem, mi bylo z nimi wygodnie, nie zachodzily na szyje, czego b. nie lubie

    wypelnienia takie se, lubie mocniej napchane pasy, zwl. biodrowy, za to wypelnienie pasa naramienniego siega daleko, dzieki czemu material uklada sie gladko na plecach i nie roluje, da sie go kontrolowac na kazdym etapie wiazania

    po kilku dniach intensywnego uzywania jednak widac, ze bawelna w miejscach zgiec bedzie sie wycierac, odbarwiac, co pewnie ma swoj urok, jednakze nosidla nie pralam, wiec sie w sumie nie powinnam odzywac

    bylo nam w GooGoo bardzo wygodnie, a uzywalam go intensywnie, poniewaz bardzo mi sie spodobal; potwor zasypial bez zajakniecia, ale brakowalo mi kapturka, poniewaz podczas spacerow dzieckiem troche miotam, ganiajac za starszakiem. z kapturkiem jednak stracilby duzo ze swego uroku, wzor miejski nie powinien jednak powiewac

    ekstra: saszetka nakladana na pas, zapinana na rzep, misternie ozdobiona nie tylko bawelna praktyczna i zaprawde urocza rzecz

    Madame GooGoo sprawila swoim wyrobom piekne metki, przemyslane zarowno kolorystycznie, jak i typograficznie, dosc duza, ale mistrzyni w kategorii metek

    po dluzszym noszeniu na plecach jednak pas mi sie wpijal troche w ramiona, ale co ciekawe - na brzuchu nie mialam w ogole tego klopotu. moze dlatego, ze GooGoo-material ma slaby poslizg i jednak z przodu latwiej dokladnie ulozyc dziecko i otulic panelem niz z tylu.

    rozpieszczona jestem torebusia by Melkaj i plecaczkiem Manduki - zabraklo mi tego przydatnego gadzetu, by schowac nosidlo, gdy dziecko biega, zamiast niesc je w rece, bo jakos nie zawsze bierze sie ze soba torbe

    jakbym umiala zrobic ankiete, dodalabym miedzy czworka a piatka ocene 4,5 i zaznaczylabym wlasnie ja

    brawo!

  2. #2
    Chustoholiczka Awatar brikola
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Opole
    Posty
    3,607

    Domyślnie

    to się nazywa rzeczowa ocena!!!

  3. #3
    Chustofanka
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    350

    Domyślnie

    Miałam przyjemność testowania MT w wersji zielonej.

    Pierwsze wrażenie: MT, które nie pozostaje niezauważony. Absolutnie każdy się na nas oglądał

    Dla mnie i dziewięciu kilogramów Liduśki wypełnienia idealne. Dobrze się dociągało i choć nówka sztuka i trochę sztywne pasy to węzeł dobrze trzyma.
    Nosiłam tylko z przodu, więc nie wykorzystałam dołączonej saszetki, która myślę bardziej sprawdza się przy noszeniu z tyłu.
    Generalnie MT bardzo mi przypadł do gustu.

    Jedyne co mi nie pasowało to zagłówek. Dla mnie jest za sztywny. Może mięknie po praniu? Miałam MT jako pierwsza, więc może po używaniu coś się w nim zmienia. Zdecydowanie wolę miękko wypełnione zagłówki.

    Niestety nie mam zdjęć, czego bardzo żałuję

    Bardzo dziękuję za możliwość testowania

  4. #4
    Chusteryczka Awatar Iwanna.T
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    1,661

    Domyślnie

    to ja o czerwonym testowym.

    Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. Żywe kolory, grafika, kształt - charakterystyczne to i ładne zarazem. Torebka na pasek - świetny pomysł, choć rzep trzyma tak mocno, że miałam problem z otwarciem jej jedną ręką.

    Noszenie: dobrze trzyma, wygodny dla mnie i Igiego (trochę martwił mnie brak wypełnień przy nogach, ale niepotrzebnie). Jak dla mnie bardziej na krótkie wyjścia, bo brakuje jednak kapturka na śpiący łebek młodego. Zagłówek twardy, ale mi to odpowiadało, zresztą i tak Igi dąży zwykle do uwolnienia łap. Pasy ramienne wszyte na boki to świetny pomysł!

    Fotki później - mam jakąś to wlepię

    Kocia-kocia - dobra robota!
    Dziękuję
    Ostatnio edytowane przez Iwanna.T ; 16-09-2009 o 11:22 Powód: dopisałam którego MT opisałam ;)
    Asinus asino pulcherrimus

  5. #5
    Chustonówka
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    22

    Domyślnie

    Ja jestem szczęśliwą właścicielką pomarańczowo-biało-czarnego MT z kapturkiem. Jest to mój pierwszy MT, do tej pory tylko chusty. Mamy go od miesiąca i jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona.

    1. Jest strasznie wygodny i dla mnie i dla męża. Wypełnienie ramion jest "długie", co jest atutem, gdy dziecko noszą oboje rodziców. Między mną a mężem jest 25 cm różnicy we wzroście. Poza tym można krzyżować pasy z przodu i nic nie ugniata, nie uwiera itp.

    2. Łatwo się zakłada (a nosimy tylko na plecach) i nie trzeba nic dociągać. Można długo nosić. Mąż nosił małego (10 kilo) po parę godzin dziennie i to w górach (w Alpach!) i mówi, że nie czuł ciężaru.

    3. Bardzo ładny i dokładnie wykończony, co do każdego najmniejszego detalu.

    4. Kapturek jest duży i Artek, który nie cierpiał chować głowy w chuście, w ogóle nie protestuje przy zakładaniu go. Swoją droga dziecko, które od miesięcy nie chciało spać w chuście w MT zasypia jak zaczarowany.

    5. Miła, szybka i profesjonalna obsługa

    6. Jedyny minus dla mnie to to, że pętelki na sznureczki od kapturka są tylko po jednej stronie pasów.

  6. #6

    Smile

    dziekuję za cieple słowa i konstruktywną opinię, bardzo mnie podbudowywujecie i motywujecie do działania

    już teraz wiem po 2 opiniach, że w nowej nadchodzącej mojej ofercie zaprojektuję również nosidełka z kapturkiem i torebka na miętusa, to dobry pomysł

    ach, i zagłówek, tak własnie jest, że jedna mama uzgadnia ze mną przy szyciu, aby zagłówek się nie zginał i był sztywniejszy, inna mama woli miękkie bardziej...


    JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ ZA KAŻDĄ OPINIĘ, TO WASZ DZIEWCZYNY GŁOS SPRAWIA, ŻE MOJE NOSIDEŁKA BĘDĄ JESZCZE LEPSZE
    MADAME GOOGOO® :: NOSIDEŁKA MEI TAI, ERGONOMICZNE I HYBRYDOWE, JEDWABNE CHUSTY KÓŁKOWE, POUCH



    Doradca Noszenia ClauWi®

  7. #7

    Domyślnie

    O, torebka, tak, tak, czekam i na torebkę ( jak i na miętka )

  8. #8

    Smile

    kejzi, spelnią się Twoje wszystkie marzenia, inaczej być nie może!!!

    wrócę na chwilke do tej saszetko-torebeczki na pas, otóż to sa 2 pierwsze w moim życiu, choć wydają się banalnie proste, co ja z nimi miałam , to dziwne, bo szyłam już nie jeden płaszcz i było dobrze, a tu trochę niespodzianek bylo i w międzyczasie szycia tych MT moje dwie maszyny uznały, że czas sie popsuć. ale udalo się na koniec przy pomocy pana naprawczego z W-wy o nazwisku Hiter

    i dziękuję za wskazówkę o rzepie Ivanna, tu się nagłowilam jakie zapięcie zrobić myslę sobie: mały rzepek- będzie źle, bo może coś wypadnie, większy: ciężej się odrywa, ale rzeczy będą bezpieczne
    na szczęście dzięki właśnie temu co przeczytałam mogę szukać skuteczniejszego wyjścia
    MADAME GOOGOO® :: NOSIDEŁKA MEI TAI, ERGONOMICZNE I HYBRYDOWE, JEDWABNE CHUSTY KÓŁKOWE, POUCH



    Doradca Noszenia ClauWi®

  9. #9

    Domyślnie

    Saszetki to też świetny pomysł, czasem torby się nie chce brać więc na komórę, klucze i banknot 20 złotowy przydałoby się miejsce.

  10. #10
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Canada`s armpit :P
    Posty
    4,268

    Domyślnie

    napisze i ja mam swoj bardzo wygodny. fajnie usztywniony panel i material komiks szerokie pasy super przydaly sie w motaniu na kurtke. estetycznie cudo. dla mnie piatka. chcialam tez dodac ,ze Kocia szyje piekne spodnice

  11. #11

    Smile

    Bushido, jesteś kochana, miałam Ci to powiedzieć dużo wcześniej....... dziękuję!!

    Spódniczki postaram się wreszcie pokazać, myślę, że pełna mobilizacja nastąpi w przeciągu ok 2 tyg., wtedy też powstanie moja ukochana strona, przez którą już nie śpię pewnie z miesiąc... i nie będzie już wymówek, zamontuję sobie podpórki do powiek i wreszcie obfocę
    Ostatnio edytowane przez kociakocia ; 16-09-2009 o 19:25
    MADAME GOOGOO® :: NOSIDEŁKA MEI TAI, ERGONOMICZNE I HYBRYDOWE, JEDWABNE CHUSTY KÓŁKOWE, POUCH



    Doradca Noszenia ClauWi®

  12. #12
    Chustofanka
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    208

    Domyślnie

    Testował mój mąż, więc napiszę , czego się nasłuchałam
    Wygląd , jak to napisały dziewczyny wcześniej, faktycznie miejski. Lepszego określenia nie znajduję. Bardzo estetycznie wykończony , dobrze skrojony. Ładne połączenie kolorów.
    Świetnie wypełnione pasy naramienne i biodrowy-bardzo wygodne. I to jest chyba element,który najbardziej nam się podobał. Bardzo dobrze się je kontrolowało przy zakładaniu.
    Fajny kształt panela , choć dla naszego testującego dzieciaczka był jeszcze ciut za duży. Zagłówek zdecydowanie zbyt twardy . Jeśli chodzi o materiał wolę tkaniny bardziej miękkie i plastyczne,a ten wydaje mi się być bardziej podatny na zużycie,ale nie na uplastycznienie się z czasem. Ale być może się mylę...-ja tylko z loży obserwatorów
    Nosi naprawdę bardzo,bardzo fajnie i jest niesamowicie wygodny .
    Świetnym pomysłem jest saszetka, niezbyt duża, taka w sam raz.
    Bardzo dziękuję za możliwość testowania . Z przyjemnością będę obserwować, jak ten model będzie ewoluował. Loża testująca (mąż) z lożą obserwatorów (ja) wystawili 4+.
    Aaa , va podrzuciła dobry pomysł. Dobra torebka na schowanie MT nie jest zła

    P.S.A mi osobiście podobał się kontakt z kociakocia, bo to przemiła osoba , o !
    Ostatnio edytowane przez koch.ania ; 17-09-2009 o 10:24
    Iskierka (19.03.2009)

  13. #13

    Smile

    Wczoraj kupiłam 'miękciejsze' podłoże do zagłówków i kolejne juz właśnie takie beda szyte, możliwe, że za mocno się zasugerowałam iloscią osób testujacych i mogło wyjść ciut grubiej

    Zrobiłam także zgrabny projekt MT z kapturkami i dalej proszę o wskazówki drogie Panie i Panowie .... Halo, halo?

    I tak, przyznam się, że dzieki testerowi zdecydowanie sposób mojej pracy z nosidłami uległ ewolucji jestem dozgonnie wdzięczna tym osobom, które mnie na testowe MT namówiły
    MADAME GOOGOO® :: NOSIDEŁKA MEI TAI, ERGONOMICZNE I HYBRYDOWE, JEDWABNE CHUSTY KÓŁKOWE, POUCH



    Doradca Noszenia ClauWi®

  14. #14
    Chusteryczka Awatar kanka9
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Gdańsk/Tczew/Szczecin
    Posty
    2,174

    Domyślnie

    Nie wiem czy mogę się dopisać bo nie testowałam tych waszych tylko swoj prywatny
    Więc tak to moj pierwszy MT więc nie mam porównania ale:
    Jeśli chodzi o wygląd super 5+ bardzo mie się podobają kolory i wzory i wykonanie
    Nosi się bardzo wygodnie o czym świadczy fakt że moj mąż jak tylko go założył powiedział że to będzie jego i już chust nie zakłada ;-/
    Hmmm nie wiem jak by się nosiło w miękkim mt ale ten faktycznie jest taki sztywny i czasami jakoś nie mogę go ułożyć na małej (nie wiem jak to wytłumaczyć - po prostu nie to co chusta )
    Nie mam torebki do tego ale to byłby fajny pomysł
    Ogólnie jestem bardzo zadowolona i stawiam 5- z maleńkim minusem
    Ale myśle że zdał świetnie egzamin bo jest moim pierwszym mt a już wiem że nie ostatnim, czyli dzięki niemu polubiłam MT

  15. #15
    Chustofanka
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Szczecin/Żary
    Posty
    493

    Domyślnie

    Testowałam zielonego MT. Najpierw pokłony pochwalne dla kocikoci, dzieki Tobie mój M będzie nosił

    Opinia;

    1. Wygląd; bardzo stylowy i nowoczesny. Kolory i wzór nas zachwycił, ja i M czuliśmy się tacy "nowocześni" w komiksie. Krój i zagłowek dobrze otulał naszego małego od wiatru, mimo tego wszystko widział. Według mnie zagłówek nie był za twardy.
    Materiał moim zdaniem nie za gruby nie za cienki -w sam raz na jesień/wiosna.

    2. Nośność; Nasza 1 styczność z jakimkolwiek MT, ale b. podobały Nam się wypełnione pasy, nie musieliśmy nic poprawiać nawet po ponad 2 h spacerze. Nic się nie wrzynało Nam ani dziecku.

    3. Saszeta bardzo dobry pomysł, idealne na klucze i komórkę

    4. Uwagi;
    Brakowało mi kapturka,gdy mały usnął troszkę mu latała głowa.


    Kilka zdjęć ze spaceru;


    Mój M. Były za krótkie pasy, musieliśmy inaczej zawiązać, ale dalej MT nosiło idealnie.





    Radość mojego dziecka mówi wszytsko o MT Madame GooGoo
    Ostatnio edytowane przez natasszzka87 ; 26-09-2009 o 14:44 Powód: Dodałam zdjęcia

  16. #16

    Smile

    DZIĘKUJĘ, to wielki zaszczyt, największa przyjemność, jaką można usłyszeć, kiedy innym podoba się to co ja robię.

    Razem z moim mężem stoimy nad lapkiem, patrzymy na Wasze zdjęcia- to co zobaczyłam, to piękną rodzinę, cieszę się, że spełniłam oczekiwania, a nad minusem pilnie popracuję
    MADAME GOOGOO® :: NOSIDEŁKA MEI TAI, ERGONOMICZNE I HYBRYDOWE, JEDWABNE CHUSTY KÓŁKOWE, POUCH



    Doradca Noszenia ClauWi®

  17. #17
    Chusteryczka Awatar Behemot
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Bytom
    Posty
    2,763

    Domyślnie

    Zaznaczam,że to nasze pierwsze spotkanie z MT.
    Zacznę od wykonania-pełna perfekcja.Miętuś przykuwa uwagę, co się liczy.
    Pasy długie,więc swobodnie się wiązaliśmy,mięciusie-choć ociupinkę uwierały mnie w szyję. Wydaje mi się, że zagłówek mógłby być bardziej wypełniony.
    Saszetka to super pomysł.Ciekwam jakby MT miał kapturek.
    Jednak całość oceniam na 5 i polecam.
    Nikodem-12.01.2009-Skarb mój największy
    Karmiłam piersią 3 lata 3 tygodnie i 2 dni

  18. #18
    Chustofanka Awatar joah81
    Dołączył
    Sep 2008
    Miejscowość
    Białystok
    Posty
    200

    Domyślnie

    Miałam przyjemność testować zielonego MT.
    Hm, no i cóż mogę napisać... Właściwie dziewczyny przede mną napisały już wszystko.
    Bardzo subiektywnie patrząc: wykonanie perfekcyjne, podobał mi się kształt panela, tylko brakowało kapturka na wypadek snu. Pasy wypełnione super podtrzymywały, nie czuło się ciężaru podczas noszenia. Długość pasów moim zdaniem jak najbardziej ok (lubię jak są takie dłuższe). Kolorystyka baaardzo optymistyczna.
    Saszetka natomiast nam się w ogóle nie przydała.
    Bardzo dziękujemy za możliwość testowania
    Mama Leny (17.06.2008), Łukasza (29.10.2011) i .... (wrzesień 2017)

  19. #19

    Smile

    MT z kapturkami niebawem zobaczą świat, wielkie dzięki WAM za kolejne sugestie dziewczyny!
    MADAME GOOGOO® :: NOSIDEŁKA MEI TAI, ERGONOMICZNE I HYBRYDOWE, JEDWABNE CHUSTY KÓŁKOWE, POUCH



    Doradca Noszenia ClauWi®

  20. #20
    Chustodinozaur Awatar qqrq5
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    zachodniopomorskie
    Posty
    18,781

    Domyślnie

    testowałam zielony MT
    pierwsze wrazenie po wyjeciu z koperty: cudo i jakie kolorowe
    bardzo podobało mi sie wszyscie pasów pod kątem, swietna sprawa
    zagłowek sztywny, ale nam nie przeszkadzał, a nawet przydał sie gdy młody usnął
    nie odczuwałam braku kapturka, choc napewno gdyby był to uzyłabym go
    saszetka nie przydala sie kompletnie bo za mała na moje klamoty
    przyzwyczajona jestem do MT lnianego i sztruksowego i jakos nie podszedl mi ten materiał, troszke za sztywny i nie moglam dobrze dociagnac

    to tak wrazenia na gorąco
    [*] i
    Ignaś 07.04.2008 Staś 07.05.2013

    Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •