Zobacz wyniki ankiety: Jaki stopien dajesz tej chuscie?

Głosujących
125. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1

    1 0.80%
  • 2

    0 0%
  • 3

    4 3.20%
  • 4

    14 11.20%
  • 5

    106 84.80%
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 230

Wątek: Storchenwiege

Mieszany widok

  1. #1
    Chustomanka Awatar Jazzoo
    Dołączył
    Apr 2007
    Miejscowość
    Sztokholm
    Posty
    1,295

    Domyślnie Storchenwiege

    Zapraszam do dyskusji/recenzji chust Storchenwiege.
    Zalety, wady...
    Jak sie w niej nosi, jak sie material uklada...
    Jaka jest Twoja opinia?

    mama A-99, I-06, M-10 i M-12

  2. #2
    Chustonoszka
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    101

    Domyślnie

    Mam od kilku dni Johannesa. To mój pierwszy pasiak, i choć po wyjęciu z paczuszki przeżyłam rozczarowanie (na zdjęciach wydawał mi się zdecydowanie ładniejszy), to już po pierwszym spacerze zakochałam się w nim na zabój. Po pierwsze: wiąże się go przełatwo, po drugie: nosi cudnie (7 kilo na razie ), a po trzecie: jakoś tak przylgnął do mnie, jest nam razem do twarzy Chusta nabrała życia, a ja ją pokochałam.

    Z definicji Johannes jest chustą męską, ma w sobie trochę surowości, nie wdzięczy się jak Anka, Inka czy Ulka ale nadaje charakteru. Długo zastanawiałam się nad kupnem tej chusty, zakochana byłam w Indio i jakoś tak nie widziały mi się pasiaki. Teraz nie żałuję. Dałam całą piątkę.

  3. #3
    Chustonoszka Awatar krysiia
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    146

    Domyślnie

    Noszę moją młodzież w pożyczonym storczyku i muszę powiedzieć, że dla córy (3 lata) chusta jest super, małej na plecach nie czuje się wcale Jeśli chodzi o wiązanie synusia, to dłużej musiałam ćwiczyć. Musiałam wiązać z dużym skupieniem, ale się udaje

    chusta ładnie trzyma, ale jak dla mnie jest trochę szorstka, wolę bardziej mięciutkie.

  4. #4
    Chustonoszka
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    Swidnica
    Posty
    149

    Domyślnie

    z naszym leosiem latem chcialam sie pozegnac bo goraco mi bylo ale wczoraj wsadzilam Jozia w plecak prosty i o dziwo ani jemu ani mnie nie bylo wcale goraco a do tego mlody wytrzymal 2 godzinny marsz ciekawie sie rozgladajac po okolicy .. nie ma to jak leos

  5. #5
    Chustomanka Awatar i_n_a
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Poznań / Suchy Las
    Posty
    541

    Domyślnie

    Wczoraj dotarła do mnie upolowana Inka (używana). Od dawna miałam sentyment do tej chusty, ale jak przyszła do drzwi, to już całkiem mnie kupiła. Kolory przefantastyczne. Dużo fioletów i niebieskości, co ostatnio lubię. Pierwsze wrażenie jednak było takie, że nie jest tak miękka jak Nati Perła bawełna+bambus, w której ostatnio dużo noszę, a lejąca nie jest wcale. W porównaniu z innymi chustami, które miłałam przyjemność macać Inka jest raczej sztywna, ale za to wiąże się bardzo łatwo. Jest to chyba chusta, która wybacza drobne niedociągnięcia, bo nawet zawiązana ot tak, trzyma się dość mocno. Dzisiaj nosiłam na spacerze aktywnego i śpiącego bobasa i w obu przypadkach było nam wyjątkowo wygodnie. Ojcoś czuję, że Inka na długo zdetronizuje moje uochane do tej pory Nataliowe szmatki
    Karolina: (*), Milena - 8 września 2008, Ania - 17 czerwca 2011, mąż i 2 koty
    Doradca Noszenia ClauWi
    ® - www.matami.pl
    http://kulinarneperwersje.blogspot.com
    W Poznaniu też nosimy

  6. #6
    Chusteryczka Awatar tysia
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    Lublin/Wilkołaz
    Posty
    1,585

    Domyślnie

    Do nas dotarła dziś kółkowa Leo Natur
    Zachwyciła od pierwszego spojrzenia, pierwszego pomacania i pierwszych prób motania
    Uczymy się siebie nawzajem ale ja już ją uwielbiam
    Adam 2009
    Alicja 2011

  7. #7
    Chustomanka Awatar jana
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    wrocław
    Posty
    1,484

    Domyślnie

    był kiedyś u mnie leos marine, teraz naturek- kółkowa,
    ale par dni temu przyszła Inka- piękna, cieńsza niz się spodziewałam, miękka, choć prawie nowa, nosi cudnie, wiąże się b. dobrze .
    Jestem z niej b. zadowolona

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •