Zobacz wyniki ankiety: Jaki stopien dajesz tej chuscie?

Głosujących
125. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1

    1 0.80%
  • 2

    0 0%
  • 3

    4 3.20%
  • 4

    14 11.20%
  • 5

    106 84.80%
Strona 9 z 12 PierwszyPierwszy 123456789101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 180 z 230

Wątek: Storchenwiege

  1. #161
    Chustonówka
    Dołączył
    Nov 2008
    Miejscowość
    Edynburg
    Posty
    7

    Domyślnie Re: Storchenwiege

    Mam Leo rouge, była to moja pierwsza chusta i jak na razie ulubiona. Nie mam wiele porównania ale i tak Leo wygrywa. Jest ładny, miękki i dobrze nosi dziecko me, które to już waży dobre 10 kilo. Chodzimy na długie spacery i praktycznie nigdy nie musiałam chusty poprawiać, oczywiście pod warunkiem, że w domu zawiązałam poprawnie Węzeł mały, krawędzie i środek zaznaczone, co w przypadku początkującej chustomamy było bardzo ważne i przydatne.
    Jak dla mnie duża 5 z plusem.
    (co do modelki...ważne, że się zna na rzeczy )
    Soulmates never die
    Maja (16 maja 2008)

  2. #162
    Chusteryczka Awatar lori
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,150

    Domyślnie Re: Storchenwiege

    mam od kilku tygodni Ankę
    kolory piękne, taka fajnie miękko - sztywna co sprawia że się super mota, bardzo dobrze nosi i jest lekka
    dla mnie 5
    http://milimoistudio.pl/ - Mili Moi Studio - fotografia rodzinna, dziecięca, portret
    https://milimoiwbeskidzie.wordpress.com/ - nasze przygody w Beskidzie

    F 2008 L 2010 K 2013 I 2015

  3. #163
    Chustofanka
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    194

    Domyślnie Re: Storchenwiege

    Miałam leo.
    Dla mnie to chusta na 4.
    Chustę przyjemnie mi się wiązało, ale jednak nie dawała rady przy moim Remku (13kg). Dzieć mi osiadał, a chusta zaczynała się wrzynać... Miałam wrażenie, że się strasznie rozciąga.
    Środek ładnie zaznaczony naszywką, ale tylko z jednej strony chusty, dwa różne kolory brzegów na pewno przydadzą się początkującym .

  4. #164
    Chustofanka Awatar Akacja
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    Syberia
    Posty
    168

    Domyślnie Re: Storchenwiege

    Z Leo współpracowało mi się wybornie, bardzo podobał mi się zaznaczony środek i brzegi w różnych kolorach, popełniłam jednak taki błąd, że kupiłam za długiego i w nie moim kolorze - pod upodobanie Mr. Wieczniezajętego, a tak chciałam Inkę.
    Leo to bardzo wdzięczna chusta, cienka, przewiewna, miła w dotyku.

  5. #165
    Chustonoszka
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    warszawa anin
    Posty
    102

    Domyślnie Re: Storchenwiege

    a mam pytanie: jak sie maja do zachwytow nad storczykami te storczyki bio?

  6. #166
    Chustoholiczka Awatar marza
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    3,303

    Domyślnie Re: Storchenwiege

    tutaj był osobny wątek
    viewtopic.php?f=23&t=11349&start=0
    Marzena,mama Neli(X'2004) i Poli(VII'2008)
    Doradczyni po kursie średniozaawansowanym Die Trageschule ®

    Zielona Mama.pl chusty, nosidła ergonomiczne, pieluszki wielorazowe. To także wypożyczalnia chust i nosideł oraz nauka wiązania chust we Wrocławiu. Zapraszamy do sklepu stacjonarnego! Wrocław ul. Czarnieckiego 29A/AB

    Chusty tkane Little Frog

  7. #167
    Chustonoszka
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    warszawa anin
    Posty
    102

    Domyślnie Re: Storchenwiege

    o, dzieki!!!
    nie jestem czestym bywalcem na tym forum

  8. #168
    Chustonówka
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    22

    Domyślnie Re: Storchenwiege

    Mam Ulkę od dwóch dni, kupiłam uzywaną dzięki forumowiczce i jestem zachwycona. Kolory super, ogólnie to fioletowo, a nie różowo, w sam raz na ten sezon Dobrze się mota, chusta mięciutka. Mojej kruszyny 5kg w ogóle nie czułam.
    Wszystko jest tak jak powinno być - zaznaczony środek, wyraźnie innego koloru krawędzie. Taka niemiecka precyzja i solidność.
    Coś czuję, że bardzo długo to będzie moja ulubiona chusta.


  9. #169
    Chustofanka Awatar Adso
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    poznan
    Posty
    230

    Domyślnie Re: Storchenwiege

    Mam Leo Rouge... prześliczną... Widziałam wcześniej tylko na ekranie i się zakochałam,ale na żywo jest jeszcze cudniejsza Nosiłam dotychczas na biodrze- świetnie się wiązało i dociągało, teraz ćwiczę plecaczki. Chusta jest dość gruba,ale zarazem miękka i miła w dotyku. No i bardzo elegancka

  10. #170
    Chustomanka Awatar lawendax
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    GDAŃSK
    Posty
    1,487

    Domyślnie Re: Storchenwiege

    Dołączam się do ohów i ahów. Mam leo rouge, oprócz tego nosiłam w hoppie i didymos pasiak no i leo ma najlepszą nośność, jest najbardziej mięciutki, zaraz po wyjęciu z pudła. Dobrze się dociąga, chusta jest jakby "elastyczna" i nie wymaga poprawek przy dłuższym noszeniu. Grubość powiedizałabym średnia, chusta chyba całoroczna jest

    Jedyna maleńka rzecz którą bym zmieniła, to metka zaznaczająca środek chusty powinna być z obu stron.
    Mati - 19 kwietnia 2005
    Lilianka - 04 stycznia 2009

    www.MamaZen.pl - CHUSTY:
    Miluli, Natibaby, Hoppediz, LennyLamb. PIELUSZKI: bumGenius, Flip, Close, Bambino Mio, LennyLamb, Happy Flute.

    Sklep stacjonarny, wypożyczalnia chust i nosideł, warsztaty i konsultacje chustowe: MamaZen, Gdańsk-Przymorze Centrum Horyzont, ul. Obrońców Wybrzeża 23 box 13


    Doradca Noszenia ClauWi®


  11. #171
    Chustonówka
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Warszawa - Wola
    Posty
    11

    Domyślnie Re: Storchenwiege

    Cudna! Dziś doszła Anna, mam ją po dwóch forumowiczkach, więc już ładnie wyrobioną (choć słyszałam, że tych chust nie trzeba wyrabiać...) Pomijam fakt, że przepiękna (kolory, itd.), nosi się wspaniale! Bardzo łatwo ją dociągnąć. Jedynym minusem jest to, że mała mi trochę opadła, po jakimś czasie (efekt kręcenia się ze zdenerwowania, gdy autobus, którym jechałyśmy, stał w korku). Ale cóż - coś za coś. Dobrze wyrobiona jest miękka i może nieco opadać. Twarde trzymają się dobrze, ze względu na swoją szorstkość.


    http://shoshanna.blox.pl/html - kolczyki handmade

  12. #172
    Chusteryczka Awatar visenna2
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Warszawa Białołęka
    Posty
    1,820

    Domyślnie Re: Storchenwiege

    Miałam Annę i czerwonego Leona. Anna - bomba. Miękka ale mocna, podatna, łatwo się nią manwrowało.
    Leosiem byłam zachwycona na początku, ale szybko mi się znudził, kolor był zbyt intensywny jak dla mnie. I z perspektywy czasu muszę powiedzieć, że dociągało mi się go nieco gorzej od Anny, był taki "kłaczaty"
    ChustoHolizm
    Zuzia 21.12.2005
    Ania 26.06.2008
    Mateusz 04.08.2011

    Doradca - Partner Akademii Noszenia Dzieci

  13. #173
    Chustofanka Awatar Agakakaka
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    202

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Inga Zobacz posta
    Ja mam leo rouge, ale chyba wszystkie kolory mi się podobają. Prawdopodobnie będę kupowała drugą chustę i się zastanawiałam nad leo natur, ale przecież tak nie można trzeba mieć inną i teraz mam dylemat

    A dlaczego nie Ja potrzebuję drugą chustę. Mam leo natura i dokupuję turkisha. Chodziłam koło kilku chust, ale jakoś wracam zawsze do storcha, bo jest fantastyczny. Ten splot, ta jakość wykonania, nośność. Słowem chusta cudo!!!!


  14. #174
    Brzoskwinia_ase
    Guest

    Thumbs up

    Cytat Zamieszczone przez Adso Zobacz posta
    Mam Leo Rouge... prześliczną... Widziałam wcześniej tylko na ekranie i się zakochałam,ale na żywo jest jeszcze cudniejsza Nosiłam dotychczas na biodrze- świetnie się wiązało i dociągało, teraz ćwiczę plecaczki. Chusta jest dość gruba,ale zarazem miękka i miła w dotyku. No i bardzo elegancka
    Podpisuję się obiema rękami! Tez mam Leo Rouge i zakochałam się w tej chuście (chociaż nie od pierwszego wejrzenia - wcześniej używałam chusty elastycznej Moby Wrap i z nowiutkim storczykiem na początku nie mogłam sobie poradzić ale wystarczyło jedno pranie i elastyczna poszła w kąt).
    Piękna...elegancka...przewiewna...wspaniale okleja ciałko mojej Kruszynki, która jak widzi, że zaczynam się motać, aż piszczy z radości!
    Może ten kolor ją tak pobudza A i kręgosłup obciążony bardzo równomiernie - nawet dwugodzinny spacer nie daje efektów ubocznych w postaci bólu... Cudo..po prostu cudo

  15. #175
    Chustomanka Awatar Meppel
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Gdanisko/Toruń
    Posty
    791

    Domyślnie

    Mam chustę leo marine. Od paru miesięcy. Jest super. Nosimy razem z mężem. I uwielbiamy ją. Była dobra jak Mały byl malutki i teraz jest równie dobra. Jak się dobrze zawiążemy to nie nie osiada. Jest świetna.
    Tymianek 4 wrzesień 2008
    Tomił 23 wrzesień 2010













  16. #176
    Chustonówka Awatar Magducha_22
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Wałbrzych
    Posty
    22

    Domyślnie

    Ja mam Leosia turkusowego od 2 miesięcy. Rzadko się motamy, bo po pracy to Kasia (15 miesięcy, 11 kg) woli wychodzić na nogach na spacer. Ale zaliczyliśmy wakacje nad morzem i długie spacery w chuście. Trzeba chustę dobrze naciągnąć przy zakądaniu a potem tylko się cieszyć, bo to sama przyjemność, Kasia tak uwielbia chodzić w chuscie, że chyba MT trzeba będzie zprzedać, bo go już nie chce od kiedy mamy chustę...

  17. #177
    Chustonoszka
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    101

    Domyślnie

    Mam od kilku dni Johannesa. To mój pierwszy pasiak, i choć po wyjęciu z paczuszki przeżyłam rozczarowanie (na zdjęciach wydawał mi się zdecydowanie ładniejszy), to już po pierwszym spacerze zakochałam się w nim na zabój. Po pierwsze: wiąże się go przełatwo, po drugie: nosi cudnie (7 kilo na razie ), a po trzecie: jakoś tak przylgnął do mnie, jest nam razem do twarzy Chusta nabrała życia, a ja ją pokochałam.

    Z definicji Johannes jest chustą męską, ma w sobie trochę surowości, nie wdzięczy się jak Anka, Inka czy Ulka ale nadaje charakteru. Długo zastanawiałam się nad kupnem tej chusty, zakochana byłam w Indio i jakoś tak nie widziały mi się pasiaki. Teraz nie żałuję. Dałam całą piątkę.

  18. #178
    Chustonoszka Awatar krysiia
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    146

    Domyślnie

    Noszę moją młodzież w pożyczonym storczyku i muszę powiedzieć, że dla córy (3 lata) chusta jest super, małej na plecach nie czuje się wcale Jeśli chodzi o wiązanie synusia, to dłużej musiałam ćwiczyć. Musiałam wiązać z dużym skupieniem, ale się udaje

    chusta ładnie trzyma, ale jak dla mnie jest trochę szorstka, wolę bardziej mięciutkie.

  19. #179
    Chustonoszka
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    Swidnica
    Posty
    149

    Domyślnie

    z naszym leosiem latem chcialam sie pozegnac bo goraco mi bylo ale wczoraj wsadzilam Jozia w plecak prosty i o dziwo ani jemu ani mnie nie bylo wcale goraco a do tego mlody wytrzymal 2 godzinny marsz ciekawie sie rozgladajac po okolicy .. nie ma to jak leos

  20. #180
    Chustomanka Awatar i_n_a
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Poznań / Suchy Las
    Posty
    541

    Domyślnie

    Wczoraj dotarła do mnie upolowana Inka (używana). Od dawna miałam sentyment do tej chusty, ale jak przyszła do drzwi, to już całkiem mnie kupiła. Kolory przefantastyczne. Dużo fioletów i niebieskości, co ostatnio lubię. Pierwsze wrażenie jednak było takie, że nie jest tak miękka jak Nati Perła bawełna+bambus, w której ostatnio dużo noszę, a lejąca nie jest wcale. W porównaniu z innymi chustami, które miłałam przyjemność macać Inka jest raczej sztywna, ale za to wiąże się bardzo łatwo. Jest to chyba chusta, która wybacza drobne niedociągnięcia, bo nawet zawiązana ot tak, trzyma się dość mocno. Dzisiaj nosiłam na spacerze aktywnego i śpiącego bobasa i w obu przypadkach było nam wyjątkowo wygodnie. Ojcoś czuję, że Inka na długo zdetronizuje moje uochane do tej pory Nataliowe szmatki
    Karolina: (*), Milena - 8 września 2008, Ania - 17 czerwca 2011, mąż i 2 koty
    Doradca Noszenia ClauWi
    ® - www.matami.pl
    http://kulinarneperwersje.blogspot.com
    W Poznaniu też nosimy

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •