Zobacz wyniki ankiety: Jaki stopien dajesz tej chuscie?

Głosujących
125. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1

    1 0.80%
  • 2

    0 0%
  • 3

    4 3.20%
  • 4

    14 11.20%
  • 5

    106 84.80%
Strona 8 z 12 PierwszyPierwszy 123456789101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 160 z 230

Wątek: Storchenwiege

  1. #141
    Chustoguru Awatar Dagmara
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Warszawa Bielany
    Posty
    6,210

    Domyślnie

    Od wczoraj mam Leo Marine i jestem zachwycona - już po jednym praniu mięciusieńki od razu zawiązaliśmy się w plecaczek i nosi się cudownie.. Mąż w 2X też czuł się rewelacyjnie.. Dociąga się bardzo dobrze, myślę że był to świetny wybór Kolor też cudowny - długo walczył z turkusikiem i cieszę się że wygrał
    Konstanty 16.04.2014
    Lilianna 7.04.2010
    Kacper 29.07.2007


  2. #142
    Chustonówka
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    10

    Domyślnie

    Leo Marine! poprostu rewelacja! Piątala daję!

  3. #143
    Chustofanka
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    285

    Domyślnie leo turkus

    nie będę się powtarzać, że w porównaniu z Hopkiem (i to tym starszej generacji) leo turkus jest wspaniały. Z hopkiem pożegnałam się, gdy przy wadze dziecia 8kg żadne wiązanie mi już nie wychodziło. Wszystko gniotło, piło i rozjeżdżało się. W leo dolegliwości te ustąpiły jak ręką odjął. Jako minus chusty napiszę, że w trakcie używania troszkę traci na urodzie, zresztą ktoś pisał o leosiu "ta brzydka chusta". Nowy po wyjęciu z pudełka jest taki jak na zdjeciach w sklepie: soczysty, lśniący, powalający i elegancki. Po 3ech miesiącach jakoś tak zszarzał i zeszmacił się. Hopp lepiej znosił pranie i używanie - w tamtej chuście kolor w ogóle nie uległ zmianie.
    R. 2007; J. 2009

  4. #144
    Chustomanka Awatar Natalia
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,181

    Domyślnie

    Robertynka, a jakie kolory obu chust miałaś ? Ciemne odcienie na ogół gorzej znoszą "upływ czasu" i najlepsze farby nie potrafią pomóc.
    www.natibaby.pl - produkcja chust NATI, NATI Ring i in.


  5. #145
    Chustofanka
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    285

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Natalia
    Robertynka, a jakie kolory obu chust miałaś ? Ciemne odcienie na ogół gorzej znoszą "upływ czasu" i najlepsze farby nie potrafią pomóc.
    Hopp Lima, czyli nie taki znowu jasny, kontra Leo Turkus, ale powtarzam, że wolę leosia chociaż stracił na szlachetności.
    R. 2007; J. 2009

  6. #146
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Lubelajn
    Posty
    60

    Domyślnie

    Przymierzam się do zakupu Leo, niestety natur odpada, bo żonie sie nie podoba, wiec zostaje turkus lub marine. Mały ma 3 m-ce. Nie wiem czy jest sens sprzedac nowa nati marsylie, zeby ja zamienic na leo.
    Chustotata

  7. #147
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez konrad white
    Przymierzam się do zakupu Leo, niestety natur odpada, bo żonie sie nie podoba, wiec zostaje turkus lub marine. Mały ma 3 m-ce. Nie wiem czy jest sens sprzedac nowa nati marsylie, zeby ja zamienic na leo.
    nie sprzedawaj nati. ładnie ci w niej.
    a żonie kup storcza takiego, jaki jej się podoba.
    i będzie demokratycznie.

  8. #148
    Chusteryczka Awatar april
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Im lepszy koń, tym na niego wiecej nakladają.
    Posty
    2,184

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pasja
    Cytat Zamieszczone przez konrad white
    Przymierzam się do zakupu Leo, niestety natur odpada, bo żonie sie nie podoba, wiec zostaje turkus lub marine. Mały ma 3 m-ce. Nie wiem czy jest sens sprzedac nowa nati marsylie, zeby ja zamienic na leo.
    nie sprzedawaj nati. ładnie ci w niej.
    a żonie kup storcza takiego, jaki jej się podoba.
    i będzie demokratycznie.
    A do tego w jednej chuście wychować dziecka się nie da

  9. #149
    Chusteryczka Awatar buns
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    Tarnowskie GĂłry
    Posty
    1,722

    Domyślnie

    ehhh...leosie są piękne, my mieliśmy natur, ale niebieskie też są super i popieram pasję - nati zostawcie (Marsylia jest piękna) i dokupcie Leo
    Ania, mama Agusi (19.02.2007) aka dr buns

  10. #150
    Chustomanka
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    1,005

    Domyślnie

    wszyscy zachwycają się nad super nośnością leona a ja zachwytu nie podzielę
    od dwóch tygodni mam leo rouge i mimo,że baaaaaardzo mi się podoba to niedługo pojdzie w świat,Kuba do niej za ciężki czy też ona dla nas za lekka? kilogramow dziecku nie odejmuje a waży 9,2kg więc ja nie wiem jak tu 13kg dzieci w leonie da się nosić
    żal tym większy,bo mimo,że ciężko mi się w niej nosi to miłość moja do niej nie ustała chusta jest bjutiful i warta niejednego grzechu,
    kolor piękny,głeboki,soczyście czerwony....
    różne brzegi chusty ułatwiają motanie,są miekkie nie wpijają się w nóżki dziecka,mały zgrabny węzeł,chusta super rozkłada się na dziecku,łatwo się dociąga,aaaaa i jeszcze ważna rzecz jest miękka,od nowości

    Kuba 3.02.2008

  11. #151
    Chustomanka
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    1,005

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez konrad white
    Przymierzam się do zakupu Leo, niestety natur odpada, bo żonie sie nie podoba, wiec zostaje turkus lub marine. Mały ma 3 m-ce. Nie wiem czy jest sens sprzedac nowa nati marsylie, zeby ja zamienic na leo.
    Konrad piękny avatarek
    a marsylii nie sprzedawaj ładnie wam w niej

    Kuba 3.02.2008

  12. #152
    Chustoholiczka Awatar Linda
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Stare Babice
    Posty
    5,004

    Domyślnie

    Z trzech storchow, ktore mialam (leo rouge, inka i anna), zostalawilam sobie tylko anne. Nosilam w zlamanym leo rouge, bylo fajnie, ale bylam tez troche rozczarowana. Inka tez byla fajna, ale jednak ja wole kolory mojej anny. Moj malz nosil malego w annie, podobalo mu sie. Teraz na nowo odkrywam uroki anny, gdy nosze mlodego na plecach.

  13. #153
    Chustomanka Awatar YPSI
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Londyn/Poznań
    Posty
    791

    Domyślnie Re: Storchenwiege

    Ode mnie 4
    Why?
    Nośność różna - ciężki Franek lekko opada, trza chustę poprawiać, nieco się wrzyna.
    Gosia 6kilogramowa nosi sie ładnie i chusta fajnie sie wiąże.
    Mimo, ze nie jest to gruba chusta to mam wrazenie, ze gdy jest zimno to grzeje a gdy jest ciepło to jest akuratnie przewiewna
    Kolor (mam leo rouge) ładny nawet bardzo ale lekko się spiera
    Srodek ładnie zaznaczony, dwa różne kolory brzegów in plus.
    Instrukcja taka sobie, widziałam lepsze.
    Monika, mama Franka (29.11.2006) i Małgosi (23.07.2008)

  14. #154
    Chustofanka
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    229

    Domyślnie Re: Storchenwiege

    Moja siostra kupila leo natur, chusta jej sie podoba, tylko metka zamiast na srodku jest gdzies z boku, trefny model jej sie trafil, ale nie chce jej sie reklamowac, bedzie wszywac nitke po srodku.

    No i myslalam, ze storche (mialam inke) sa wezsze od Nati, inka byla ok 5 cm wezsza, a leos siostry ma taka sama szerokosc, jak moja Nati Kalahari. Dla 3 miesiecznego dziecka troszke za szeroka, ale jakos daje rade.
    Wciąga chustowanie, oj wciąga

  15. #155
    Chustomanka
    Dołączył
    Sep 2008
    Miejscowość
    USA
    Posty
    754

    Domyślnie Re: Storchenwiege

    Cytat Zamieszczone przez Skoki
    Moja siostra kupila leo natur, chusta jej sie podoba, tylko metka zamiast na srodku jest gdzies z boku
    U mnie dokladnie to samo! Leo Rouge mam i metka nie jest na srodku. Strasznie to jest wkurzajace, ale wczesniej wypralam i wyprasowalam niz sprobowalam zamotac, wiec kwestia reklamacji odpadla.
    I tez chyba pozostaje mi nitke wszyc

    P.S. Zeby nie wprowadzac nikogo w blad - Leo moj nie zostal kupiony w Polsce tylko w Stanach.
    Corcia 09.07.2006 i Syneczek 30.06.2008

  16. #156
    Chustomanka
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    Piaseczno
    Posty
    940

    Domyślnie Re: Storchenwiege

    Jako szczęśliwa posiadaczka leona natural i inki (kupowałam w lutym 2008) też dołożę swoje trzy grosze:
    po pierwsze - kontakt z Lidką to sama przyjemność, wielkie dzięki i pozdrowienia!
    Po drugie - obie te chusty to zupełnie inne światy, więc:
    leon - super miękki, nawet przed pierwszym praniem. Po praniu - bajka. Wtedy miałam porównanie tylko z hoppem, więc wypadał jeszcze lepiej, ale teraz, po indio, nadal uważam, że to super chusta. Świetnie nosi, super się dociąga, krawędzie o różnych kolorach i metki znaczące środek bardzo ułatwiają wiązanie. Moim zdaniem to chusta dobra na początek, wydaje mi się łatwiejsza w obsłudze niż inka.
    inka - przyszła jako drugi storcz do mnie, w porównaniu z leonem - twardsza, bardziej zbita, ale po pierwszym praniu zmiękła i zrobiła się chętna do współpracy. Bardzo ją lubię, chociaż moim zdaniem jest troszkę bardziej wymagająca w wiązaniu, ale jak już ją mam na sobie - nosi świetnie (nawet teraz mam na plecach śpiącą w ince Zosię )
    Ogólnie - chusty storchenwiege są moim zdaniem godne polecenia - super jakość i wygoda wiązania!

    Jedyna moja uwaga krytyczna dotyczy instrukcji - firma mogłaby choć minimalnie podstylizować "modelkę"
    Aga,

    mama Zosi (14.01.2008), Adasia (13.12.2005 - 34 tc, 1180 g) i Lili (18.01.2012)

  17. #157
    Chustoguru Awatar czukczynska
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Gniezno
    Posty
    6,642

    Domyślnie Re: Storchenwiege

    Ja mam Inkę.Pokochałam Ją od pierwszego wejrzenia.Urzekające kolory.
    Dość szybko zmiękła.
    Świetnie nosi 13 kg mojego facecika.
    Urocza kobieta..Jak dla mnie 5

  18. #158
    Chustoholiczka Awatar Tuja
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    5,472

    Domyślnie Re: Storchenwiege

    Ode mnie 5, choć to moja 1 chusta tkana i maluszek jeszcze nie za ciężki, więc zobaczymy jak będzie dalej. Chociaż zdarza mi się ponosić jeszcze mojego 3-latka i też nie jest źle. Poza tym storcze to piękne chusty i jeszcze kilka chętnie bym kupiła ( i pewnie kupię )

  19. #159

    Domyślnie Re: Storchenwiege

    Ja miałam leo rouge, jednak jej nie polubiłam, dużo bardziej wolę moją annę, jest boska. Marzy mi się też inka. Zgadzam się też co do osoby Lidki, przemiły kontakt a więc sama radość z kupowania .

  20. #160
    Chustoholiczka Awatar Tuja
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    5,472

    Domyślnie Re: Storchenwiege

    Cytat Zamieszczone przez kejzi
    Ja miałam leo rouge, jednak jej nie polubiłam, dużo bardziej wolę moją annę, jest boska. Marzy mi się też inka. Zgadzam się też co do osoby Lidki, przemiły kontakt a więc sama radość z kupowania .
    Ja mam inkę i marzy mi się anna, baaardzo mi się podoba

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •