Zobacz wyniki ankiety: Jaki stopien dajesz tej chuscie?

Głosujących
125. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1

    1 0.80%
  • 2

    0 0%
  • 3

    4 3.20%
  • 4

    14 11.20%
  • 5

    106 84.80%
Strona 5 z 12 PierwszyPierwszy 123456789101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 230

Wątek: Storchenwiege

  1. #81
    Chustofanka Awatar alawuwu
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Cieszyn
    Posty
    379

    Domyślnie

    wow, johannes kółkowy to już wogóle szczyt marzeń!! po cichu na niego odkładam, ale nie wiem czy priorytetm nie będzie ciensza wiązanka na lato Winnie a nie znudził Ci się tak przypadkiem ten kółkowy johannes? jakbyś kiedyś sprzedawała, to zajmuję kolejkę , chyba że się dorobię na nówkę...
    No i potwierdziła się obiegowa opinia, że jahannes to "męska" chusta a mnie się i tak podoba, uwielbiam mocne i ciemne kolory.
    Lidko z nicierpliwością czekam na zdjęcia męża...ekhmmm chusty
    ...:::ala mama gosi prędko urodzonej 10 lipca 2007:::...

  2. #82

    Domyślnie

    Na razie nie mogę się wypowiedzieć o całości chusty - bo jeszcze nie nosiłam dziecia. Nowa Inka dość sztywna - fakt, jednakże pracuję nad jej złamaniem co zapewne niedługo nastąpi Kolory ma piękne - po obejrzeniu próbek to moim zdaniem zdecydowanie najładniejsza kolorystycznie chusta Storcha - intensywna, ale nie ciemna, pasuje do różnych kolorów ubrania bo sama jest kolorowa w różnych odcieniach. Do czarnych lub jednokolorowych ubrań idealna - doda radości chyba każdemu ubraniu. Taki miałam zamiar właśnie - dziecko pojawiające się na świecie to radość, a radość to kolory, więc i noszenie dziecka musi być kolorowe...
    Pomimo nowej sztywności chusta jest dość elastyczna, rozciągliwa. Każdy brzeg jest inny, co zdecydowanie ułatwia dociągnięcie przy nauce wiązania u osoby początkującej. Ma zaznaczony środek, co też może być pomocne. Po kilku próbach wiązania odnoszę wrażenie, że sztywność ustępuje, zwłaszcza tam gdzie walczyłam z supłami Tyle na razie z moich obserwacji
    Aha, dobrze się na niej siedzi i leży

  3. #83
    Chustonoszka
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Exeter / Warszawa
    Posty
    75

    Domyślnie

    Hej, ja tu zupelnie nowa dusza Czytam, czytam i omal nie zwariuje .
    Bardzo chce nabyc nowa chuste i wlasnie mysle nad storchem - Anna albo moze Inka. Czy moze mi ktos powiedziec, jak one sa grube.
    Chcialabym cos na lato, a na razie mam tylko hoppa delhi i juz mi cieplo .

  4. #84
    Chustofanka Awatar alawuwu
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Cieszyn
    Posty
    379

    Domyślnie

    Do niedawna myślałam, że Storche są grube, ale po porównaniu z Hoppem i Amazonasem, zmieniam zdanie. Storch chyba jest średni, za to mocny i dobrze niesie, ale zarazem zgrabnie się wiąże. Na lato myślę, że nie będzie zły. Ze Storchów na lato poleca się serię Leo, ja nosiłam w Leo parę dni i nie zauważyłam różnicy większej między pasiastym Storchem. Sama mam Inkę, mam zamiar nosić w niej w lecie, ale szukam też czegoś cieńszego, może ellaroo.
    ...:::ala mama gosi prędko urodzonej 10 lipca 2007:::...

  5. #85
    Chustofanka
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    156

    Domyślnie

    Ja też myślę o kupnie Storcha, Inka ma takie piękne kolory... ale może najpierw coś cieńszego na lato.
    Tymoteusz 2007, Natan i Beniamin 2009, Blanka 2013

  6. #86
    Chustonoszka
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Exeter / Warszawa
    Posty
    75

    Domyślnie

    No wlasnie, tylko co cienszego? Ponoc Leo sa ciensze, ale czy Leo Natur nie jest, jak to mawia moj brat, bez seksu (czytaj charakteru)?
    Chyba musialabym pomacac i popatrzec na zywo.

  7. #87
    Chustomanka
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Rydułtowy
    Posty
    707

    Domyślnie

    jak chcesz cos z dusza to Leo rouge
    Amelka 07-09-2007
    Olaf 21-10-2012

  8. #88
    Chustonówka
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    GdaĂąsk
    Posty
    24

    Domyślnie

    Ja nie mogłam się zdecydować - rouge czy natur. Wybrałam natur i nie żałuję. Na żywo jest przepiękny, na djęciach wychodzi dużo gorzej.

  9. #89
    Chustofanka
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    156

    Domyślnie

    alawuwu - widziałam dziś Twojego wymarzonego Johannesa i jest bardzo ładny, piękne ma kolory. Wróciłam do domu ze spotkania chustowego i kupiłam Storcha Inkę
    Tymoteusz 2007, Natan i Beniamin 2009, Blanka 2013

  10. #90
    Chusteryczka Awatar april
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Im lepszy koń, tym na niego wiecej nakladają.
    Posty
    2,184

    Domyślnie

    Mam wreszcie nadeszła ta piękna chwila gdy zamotałam moją Gwiazdę w Inkę! Nie bez znaczenia jest fakt, ze Inkę kupiłam już złamaną(dzięki Skoki ), ale pierwsze motanko rewelacja, szybko, bez zbędnych ceregieli Maniusia zamotana przyglądała sie paskom Łatwo mi sie dociągało no a chusta jest tak cudowna, że oczu od niej oderwać nie mogę

  11. #91
    Chustofanka
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    156

    Domyślnie

    Ja już nie mogę się doczekać tej chwili, ciekawe, kiedy dotrze kurier...
    Tymoteusz 2007, Natan i Beniamin 2009, Blanka 2013

  12. #92
    Chustonoszka
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Exeter / Warszawa
    Posty
    75

    Domyślnie

    Ja czekam jednak na Leo Natur
    Ma byc jutro do poludnia...

  13. #93
    Chustonoszka
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Exeter / Warszawa
    Posty
    75

    Domyślnie

    Mam Leosia N.
    Mojemu mezowi chyba nawet bardziej sie podoba niz mnie, zreszta pod jego katem zostal kupiony. Musze go tylko zaczac szybciutko lamac, bo jet jakis sztywny. Czy ktos wie, jak jest z suszeniem Storchy w suszarkach. Na ktorejs stronie czytalam, ze nie mozna, tylko nie pamietam gdzie.
    Zaraz wrzucam do pralki

  14. #94
    Chustofanka
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    156

    Domyślnie

    Dziś dotarła do mnie Inka
    Tymoteusz 2007, Natan i Beniamin 2009, Blanka 2013

  15. #95
    Chustofanka
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Wiesbaden
    Posty
    267

    Domyślnie

    Mam Leo tĂźrkis i wiecie co? Po macoszemu sie do niej odnosimy... Chlop nie lubi wcale, mowi "ta brzydka chusta", a ja nosze w sumie na zmiane moje dwa najukochansze zakardy.... Dzisiaj jak sie motalam w przedpokoju, to normalnie poglaskalam tego Leosia, bo taki opuszczony lezy w stosiku , ciagle na dnie... A kurka, naprawde ladny, mily, miekki, nic mu nie dolega. Sprzedac czy poczekac? No wredni jestesmy... Jak sie przekonac do Storcha?
    Lulu 20.08.2006
    Viti 26.01.2008

  16. #96
    lalunia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Nadalskądinądznikąd
    Posty
    6,343

    Domyślnie

    sprzedać
    niech inni dopieszczą, a Ty kupisz nową i wszyscy będą happy
    jakby to było 3,7 to ja mogę leosia popieścić

  17. #97
    Chustonoszka
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Luksemburg
    Posty
    59

    Domyślnie

    I ja sie doloze Nosilam najpierw w hoppie elastycznym (od urodzenia) potem w pieknym (moim zdaniem) hoppie kapstadt (czarniutkim) potem przeszlam na beco baby carrier (jak Maria miala 6 miesiecy) i przez pol roku myslalam ze nie ma nic lepszego. Trafilam wreszcie na to forum i zachcialo mi sie znow chusty. Kupilam didymosa indio (z konopiami) i bylam szczesliwa (bo sliczny bo bardzo dobra nosnosc). Czytalam forum i "natknelam sie" na leo (rouge) . Nie ma nic lepszego i wspanialszego i na lato i do sukienki i do dzidziusia i do dzinsow i do twarzy i do noszenia itd.

  18. #98
    Chustonoszka
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Luksemburg
    Posty
    59

    Domyślnie

    I jeszcze- nie wrzynaja sie brzegi w nozki dziecka i ramionka (moje) jest cudownie miekka i supelek malutenki i nosnosc doskonala i do lakieru (do paznokci) pasuje

  19. #99
    Chustofanka
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Wiesbaden
    Posty
    267

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez magda1980
    sprzedać
    niech inni dopieszczą, a Ty kupisz nową i wszyscy będą happy
    jakby to było 3,7 to ja mogę leosia popieścić
    Piatka, czyli kolo 4,1. Ide zaraz na spacer, jak nie polubie tej chusty, to poszukam opiekunki dla niej
    Wczoraj przeprowadzilam taki dialog z chlopem, ze trzeba dzialac radykalnie, bo takie traktowanie sie chuscie nie nalezy. Stoje w przedpokoju, chce sie zamotac na popoludniowy spacer.
    chlop: te brzydkaaaaaaa chcesz wziaaaaac???
    ja: a co, lepiej sprzedac?
    chlop: bo ja wiem? Moze na szmatki sie nada?
    Takze powinnismy stracic prawa rodzicielskie do tej chusty Nie rozumiem wprawdzie zupelnie, dlaczego tak sie dzieje, bo tej chuscie NIC nie dolega!!! Nawet ten kolor jest ladny, nie taki jade, tylko normalny niebiesciutki z zielona nitka. Takze nie przydaje bladosci.
    Ja niechetnie sie rozstaje z chustami, Hoppa chyba dwa meisiace wstawialam na ebay zanim wcisnelam enter....
    Lulu 20.08.2006
    Viti 26.01.2008

  20. #100
    Chustomanka
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Rydułtowy
    Posty
    707

    Domyślnie

    jak cos to ustawiam sie do kolejki
    Amelka 07-09-2007
    Olaf 21-10-2012

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •