Zobacz wyniki ankiety: Jaki stopien dajesz tej chuscie?

Głosujących
125. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1

    1 0.80%
  • 2

    0 0%
  • 3

    4 3.20%
  • 4

    14 11.20%
  • 5

    106 84.80%
Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 1234567891011 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 230

Wątek: Storchenwiege

  1. #41
    Chustoholiczka Awatar Jasnie Pani :)
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Belfast
    Posty
    5,487

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bea
    Czy storchy po praniu zachowują swoją długość czy może robią się ciut krótsze???? Pytam ,bo nie wiem czy wybrać długość 4,10 czy 3,60 .
    ja bym powiedziala, ze wrecz odwrotnie

  2. #42
    Chustomanka
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    PiastĂłw k/Wawy
    Posty
    710

    Domyślnie

    tez mogę sie dopisac do fan klubu Leo Natural.Nosze od wczoraj dopiero.Jest boski w motaniu,od razu miękki,krawędzie takie jakby elastyczne,nie wrzynaja sie w policzki Bartka i moja szyję.Dopiero pierwszy raz czuję,że mam dobrze dociągnięta chustę,bez uczucia skrępowania.Co do koloru i braku wzorów po florce i didku jonasie musze się przyzwyczaić,bo napewno pasuje do każdego ubrania,ale jest tez mało "ekstrawagancka" ,co nie każdemu za te cenę może pasować.Np mojemu mężowi sie podoba,ale mówi,że ma skojarzenie z narzutami na łóżko.W każdym razie z tych chust co miałam do tej pory do motania,noszenia numer 1,a przeciez o to chodzi.Aha ja tez kupiłam w koali i bardzo polecam.

  3. #43
    Chustofanka
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    warszawa
    Posty
    219

    Domyślnie

    wiedziałam, że Ci się spodoba
    a co do ekstrawagancji-zawsze mozna mieć kilka chust


  4. #44
    sowka33
    Guest

    Domyślnie

    Co prawda nie mam porównania, ale jak dla mnie inka jest cudna. Po kilku praniach zmiękła i jest super.

  5. #45

    Domyślnie

    Leo natur jest śliczny. Na niektórych zdjęciach wygląda jak brudna ścierka, a w rzeczywistości ma piękny ciepły kolor i do wszystkiego pasuje. Porównanie mam tylko z Hoppem i żakardowym Didkiem, ale w Leosiu jak zamotałam dziecia tak wróciłam po ponad 2 godzinnym spacerze. Trzyma świetnie, nic się nie luzuje, nic nie trzeba poprawiać. Jestem zachwycona.

  6. #46
    Chustoholiczka Awatar Linda
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Stare Babice
    Posty
    5,004

    Domyślnie

    Uwielbiam storche Ostatnio bardzo duzo nosilam w mojej Annie, jutro powinien do nas zawitac Leo Rouge . Moj maz tez bardzo lubi te chuste, mowi, ze bardzo wygodnie mu sie w niej nosi. Wezel wychodzi bardzo 'zgrabny', material dobrze przylega, jak dlugo sie nosi, to maluch nie opada razem z chusta. Rewelacja!

  7. #47
    Chustofanka Awatar alawuwu
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Cieszyn
    Posty
    379

    Domyślnie

    Inka to moja pierwsza chusta i zdaje egzamin rewelacyjnie. Teraz marzy mi się krótszy johannes...
    ...:::ala mama gosi prędko urodzonej 10 lipca 2007:::...

  8. #48
    Chustofanka
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    229

    Domyślnie

    Ja mam inke i Nati safari.
    Inka mota sie wspaniale, ma swietna nosnosc. Jest piekna, jak mam synka w kieszonce to lubie przed lustrem lekko naciagac plachte to na jedna strone to na druga i patrzec, jak sie paski przesuwaja/rozciagaja na plecach Maciusia. Ona tak fajnie sprezynuje.
    Jedynym minusem i powodem zakupu Nati jest to, ze jest nam w ince goraco w domu. Ja jestem troche przy kosci i ogolnie bardzo duzo ciepla wydzielam. Tak wiec uzywam jej na spacery, a w domu nosze w Nati, ktora jest cieniutka, chociaz ma gorsza nosnosc.
    Leosia rouge widzialam na warsztatach i strasznie mnie zawiodl, skojarzyl mi sie ze scierka kuchenna. Fakt, ze byl mocno wyeksploatowany.
    Wciąga chustowanie, oj wciąga

  9. #49
    Chustomanka Awatar polah
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,289

    Domyślnie

    Wczoraj przyszedł do mnie leo w kolorze rouge Po pierwszym wiązaniu już wiem - chusta jest wspaniała! Cienka (mam porównanie z lilkiem simonem) , przewiewna (nareszcie mały nie ma mokrej główki, a ja plamy na bluzce), świetnie się dociąga i nie osiada, a słodki ciężar mojego dzieciątka gdzieś zniknął. Kupiłam ją z myślą o moim mężu (dlatego długośc 5,20), ale nawet te ogony do ziemi nie zniechęcą mnie do niej - chyba się zakochałam
    Jula 18.12.2004, Wojtek 17.01.2008
    Herbata z Malinami


  10. #50
    Chustonówka
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    24

    Domyślnie

    Ja dostalam dzisiaj leo turkis
    Jest cudna!!!
    Bosko się wiąże, widac przewage nad laną w wykonaniu, miękkosci, ehhh...cudna jest.
    Wybralam turkus, bo Lenie ladnie w niebieskim.
    Jutro wkleje jakies foty.

  11. #51
    Chustomanka Awatar Beotia
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,124

    Domyślnie

    Ja mam leo rouge - i uwielbiam ja jak mało co z moich rzeczy . To moja pierwsza chusta i raczej nigdy jej na żadną nie wymienię ani nie sprzedam. Jest wystarczająco miękka, świetnie trzyma dzidzia, nic się nie luzuje, nie opada, nawet przy długim spacerowaniu.
    A przy tym - jest śliczna - cudny, żywy kolor czerwonego wina; przepiękny splot, niesamowicie porządny materiał; wygląda wręcz wykwintnie

  12. #52
    Chustonówka
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    24

    Domyślnie

    Wklejam turkusik




  13. #53
    Chustofanka
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    150

    Domyślnie

    Ja mam leo rouge, ale chyba wszystkie kolory mi się podobają. Prawdopodobnie będę kupowała drugą chustę i się zastanawiałam nad leo natur, ale przecież tak nie można trzeba mieć inną i teraz mam dylemat
    Jagoda VI 2004, Tymon XI 2007

  14. #54
    Chustonówka
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Wrocek
    Posty
    18

    Domyślnie

    mam dylemat turkusik czy marine, fajnie wyglada turkusik a czy ktos ma marine?
    Poki co mam anne jest cudna, ale mnie nosi na cos krotszego.

  15. #55
    Chustofanka
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    bytom
    Posty
    401

    Domyślnie

    Blanka0 mam próbki materiałów i gdybym nie miała hoppa dublina w niebieskościach to brałabym marine (wg mnie jest śliczny) no ale dla odmiany zdecydowałam się na rouge. Fajnie zrobione są zdjęcia na stronie koali.
    http://www.koala.info.pl/4leo3.jpg

    ps. nie wiem czy mogłam dać linka ale to w dobrej wierze.
    Agnieszka 24.08.2003
    Aleksandra 07.07.2007

  16. #56
    Chustonówka
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Wrocek
    Posty
    18

    Domyślnie

    no wlasnie siedze nad tym koalą i siedze ))

  17. #57
    Chustomanka
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Bramki k/Warszawy
    Posty
    1,229

    Domyślnie

    żeby daleko nie szukać - tu jest zestawienie turkusa z marine



    http://www.chusty.com.pl - Babylonia, Bebina, Didymos, Gabi, Lana, Lenny Lamb, MaM, Merry Carry, NatiBaby, Storchenwiege
    Doradca po kursie dla zaawansowanych Trageschule Dresden

  18. #58
    Chustonówka
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Wrocek
    Posty
    18

    Domyślnie

    no i co która ładniejsza )

  19. #59
    Chustomanka
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Bramki k/Warszawy
    Posty
    1,229

    Domyślnie

    zależy która bardziej pasuje do Ciebie

    to może jeszcze takie zbliżenia :




    http://www.chusty.com.pl - Babylonia, Bebina, Didymos, Gabi, Lana, Lenny Lamb, MaM, Merry Carry, NatiBaby, Storchenwiege
    Doradca po kursie dla zaawansowanych Trageschule Dresden

  20. #60
    Chustonówka
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    P-kĂłw
    Posty
    14

    Domyślnie

    marine


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •