Zobacz wyniki ankiety: Jaki stopien dajesz tej chuscie?

Głosujących
125. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1

    1 0.80%
  • 2

    0 0%
  • 3

    4 3.20%
  • 4

    14 11.20%
  • 5

    106 84.80%
Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2456789101112
Pokaż wyniki od 221 do 230 z 230

Wątek: Storchenwiege

  1. #221
    Chustomanka Awatar sharkah
    Dołączył
    Jul 2010
    Miejscowość
    pod Warszawą
    Posty
    745

    Domyślnie

    Ja też dołączam do fanek Inki Jest absolutnie piękna i do tego wspaniale nosi ale fakt jest, że ciężko ją złamać, ja moją użytkuję ze 3-4 miesiące, może nie bardzo często, bo mój mały ostatnio bryka już samodzielnie i nie chce, żeby go wiązać, ale jednak czasem noszę i ciągle jest twarda i sztywnawa... może przy następnym dziecku uda mi się ją złamać, a jak nie, to może przy jeszcze kolejnym bo nie zamierzam się jej pozbywać

  2. #222
    Chustonówka
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    26

    Domyślnie

    A ja mam Lilly - jest super. Na początku chciałam Inkę, ale wydała mi się nieco smutna, a na Lilly namówiła mnie mama i nie żałuję - kolory super pozytywne. Ta chusta zdecydowanie zyskuje, jak widzi się ją w całości, a nie tylko skrawek materiału. To moja pierwsza chusta, nie mam porównania, ale wiąże się super łatwo, dobrze dociąga, krawędzie nie uciskają nóżek Małego - rewelacja!!!

  3. #223

    Domyślnie

    Używałam Anny, Inki i Alberta Mam sentyment do tych chust, niestety chuścioszka prostestuje i chce chodzić o własnych nóżkach ze złamaniem chust nie miałam większego problemu. Dociąga się super, nie uciska i wygląda extra

  4. #224
    Chustofanka Awatar DuzaMi
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Chorzów
    Posty
    197

    Domyślnie

    Ja mam Leo Turkus i jeszcze nie jest złamana. Na razie dużo nosimy w wełnianej grecji, ale Leo jest super. Na razie trochę sztywny, ale przynajmniej wiązanie trzyma na mur. Łatwo się dociąga i piękny kolor
    mama wcześniaczków Filipa (23.07.2007 r. -- ur. w 30 hbd) i Karola (28.04.2010 r. -- ur. w 25 hbd)




  5. #225
    Chustofanka Awatar milou
    Dołączył
    Mar 2011
    Miejscowość
    Pruszków
    Posty
    153

    Domyślnie

    Ja mam ULLI - jest sztywna, gruba, ale miekka i swietnie trzyma. Tak dobrze nie trzyma ani hopp, ani Ellevil Paisley. Kolory sa piekne, Jak nizej.



  6. #226
    Chustomanka Awatar Ulakowa
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    pod Warszawą
    Posty
    691

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez milou Zobacz posta
    Ja mam ULLI - jest sztywna, gruba, ale miekka i swietnie trzyma. Tak dobrze nie trzyma ani hopp, ani Ellevil Paisley. Kolory sa piekne, Jak nizej.


    Piękna chusta i śliczne dziecko
    Też mam Ulli i uwielbiam te kolory !!!
    Lipcowa Córka (2010) i Styczniowy Synek (2014)

  7. #227
    Chusteryczka Awatar asienkie
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Lbn
    Posty
    1,939

    Domyślnie

    Ja od kilku dnie jestem szczesliwa posiadaczka leo rouge 3,6 - znalezioneo w lumpeksie I jestem zakochana od pierwszego motania do tej pory zadna, ktora mialam w swoich rekach nie byla tak bliska doskonalosci

  8. #228
    Chustofanka Awatar precikuranowy
    Dołączył
    Jul 2013
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    488

    Domyślnie

    Po buszowaniu na forum zdecydowałam się Inkę i chustowe szaleństwo mi przeszło- znalazłam to, czego szukałam A wiecie co- zastanawia mnie to, że piszecie, że jest sztywna. Moja kupiona jako "użyta kilka razy"- a jest mięciusieńka

    A odnośnie kolorów- piękne. Nie widziałam jeszcze drugiej tęczy w chłodnej tonacji (ale ja laik jestem.
    Ostatnio edytowane przez precikuranowy ; 22-09-2013 o 21:48
    Natalia (03.10.2008), Bartuś (15.04.2013)
    i Alicja
    - aniołek... (06.04.2014- 11 tc.*)

  9. #229
    Chustofanka Awatar soh
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Japonia
    Posty
    495

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez precikuranowy Zobacz posta
    Po buszowaniu na forum zdecydowałam się Inkę i chustowe szaleństwo mi przeszło- znalazłam to, czego szukałam A wiecie co- zastanawia mnie to, że piszecie, że jest sztywna. Moja kupiona jako "użyta kilka razy"- a jest mięciusieńka

    A odnośnie kolorów- piękne. Nie widziałam jeszcze drugiej tęczy w chłodnej tonacji (ale ja laik jestem.
    Inka to mona pierwsza chusta była, kupiona jako nowa, i na początku to była decha niemalże, po kilku miesiącach dużo lepsza a po pól roku jak marzenie, ale po takiej ilosci codziennego noszenia po 7-10h dziennie mialam jej dosc i przerobilam na kółkowa. Teraz, po 4latach w naszym domu jest miękka jak marzenie, dalej używana prawie codziennie, ale zawsze po praniu czuć, ze jednak trzeba znów roznosic, bo to jednak nie ta miekkosc.
    Soh i same corki - Majka (08/2007), Kalina (09/2009), Sumire (07/2012), i Amelka (02/2015)

  10. #230
    Chustomanka Awatar len_a
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    1,294

    Domyślnie

    pomyłka
    Ostatnio edytowane przez len_a ; 23-12-2014 o 16:37
    Moje dwa szczęścia

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •