Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 77

Wątek: manduca OliveGrove-dodalam foty

  1. #1
    elbazetka
    Guest

    Domyślnie manduca OliveGrove-dodalam foty

    Ma ktos?Chetnie obejrzalabym fotki w akcji,bo mysle o zamianie pawiszonow wlasnie na nia (o ile bede mogla nosic spokojnie).Bo ze mancuca chyba najlepsza z ergo gotowych,to juz ustalone?
    Ostatnio edytowane przez elbazetka ; 24-06-2009 o 18:48

  2. #2
    Chustomanka
    Dołączył
    Sep 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    529

    Domyślnie Re: manduca olive groove

    Przyłączam się do tej prośby. Mam nadzieję, ze jest o wiele brzydsza niż na fotkach
    Tymek 20.05.2008 i Emilka 30.04.2010



  3. #3
    elbazetka
    Guest

    Domyślnie Re: manduca olive groove

    A co,tez ci sie podoba?Wg moich upodoban,najladniejsza z manduc .

  4. #4
    Chustomanka
    Dołączył
    Sep 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    529

    Domyślnie Re: manduca olive groove

    mam już jedną - brązową w kwiatki, ale w tej sie zakochałam
    Tymek 20.05.2008 i Emilka 30.04.2010



  5. #5
    Chustofanka
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    480

    Domyślnie Re: manduca olive groove

    ja mam (tu powinien być szeroki uśmiech, oj, naczekałam się na nią, naczekałam, ale jest! niestety, fotek nie mam jeszcze, a mąż zabrał aparat na delegację. Boję się, że zdjęcia niewiele by pomogły, bo kolory wychodzą przedziwne. Nosidło w świetle dziennym jest wojskowo zielone, w świetle sztucznym prawie brązowe; nadruk kwiatków bardzo delikatny, różny w zależności od tego, pod jakim kątem się patrzy; zamek, wstawki i logo turkusowe. Oboje z mężem mamy na lato przede wszystkim ciuchy khaki i podobne, więc pasuje

  6. #6
    Chustomanka Awatar rybka
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,369

    Domyślnie Re: manduca olive groove

    Przyznaję, bo widziałam na żywo.Zdjęcia w sklepach nie oddają jej prawdziwego uroku Śliczna jest
    Elbazetka, a jakie masz pawiszony?? bo to moje marzenie już się ustawiam w kolejce jeśli to 6 biało-czarna lub fioletowa


  7. #7
    elbazetka
    Guest

    Domyślnie Re: manduca olive groove

    Cytat Zamieszczone przez rybka303
    Przyznaję, bo widziałam na żywo.Zdjęcia w sklepach nie oddają jej prawdziwego uroku Śliczna jest
    Elbazetka, a jakie masz pawiszony?? bo to moje marzenie już się ustawiam w kolejce jeśli to 6 biało-czarna lub fioletowa
    Bialo-czarne 6.Czekam na decyzje kolezanki,jak nie zechce to sie do ciebie zglosze .

  8. #8
    Chustofanka Awatar Akacja
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    Syberia
    Posty
    168

    Domyślnie Re: manduca olive groove

    A jak jest z podtrzymaniem nóżek? Różni się oliwka od standardowych manduk?

  9. #9
    Chustoholiczka Awatar aniakom
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,203

    Domyślnie Re: manduca olive groove

    Ona na zdjęciach ma inny kolor niż w rzeczywistości. Widziałam na żywo Manducę Judit - jest zdecydowanie wojskowo-zielona w świetle dzienno słonecznym. Nie ma prawie nic z tej szarości, co na zdjęciach producenta.
    Ale mimo to jest bardzo ładna!
    Julka 2001, Zosia 2007

  10. #10
    elbazetka
    Guest

    Domyślnie Re: manduca olive groove

    No to musze sie dobrze zastanowic,bo troche kosztuje,jak mi sie nie spodoba,to kto kupi? Poczekam z decyzja do jutra.Szkoda,ze ten aparat w delegacji...

  11. #11
    Chustomanka Awatar Ania_MK
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Wroclaw / Milton Keynes
    Posty
    807

    Domyślnie Re: manduca olive groove

    Cytat Zamieszczone przez elbazetka
    Cytat Zamieszczone przez rybka303
    Przyznaję, bo widziałam na żywo.Zdjęcia w sklepach nie oddają jej prawdziwego uroku Śliczna jest
    Elbazetka, a jakie masz pawiszony?? bo to moje marzenie już się ustawiam w kolejce jeśli to 6 biało-czarna lub fioletowa
    Bialo-czarne 6.Czekam na decyzje kolezanki,jak nie zechce to sie do ciebie zglosze .
    kolezanka czyli ja sie zdecydowala i bierze pawiszony

    swoja droga tez chorowalam na ta manduce wlasnie, w sklepie slingjax.co.uk miala ja Shani, i nawet mozna dostac 10% rabatu jak jej sie kod poda (musze go gdzies znalezc, ale mozna go tez wyszukac na stronce naturalmamas na banerze na gorze)
    Cora Starsza IX.2008, Cora Mlodsza I.2012 i Cora Najmlodsza - III.2016





  12. #12
    Chustofanka
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    480

    Domyślnie Re: manduca olive groove

    akacjo, nosiłam w natur, różnicy nie widzę. Materiał jest trochę inny, bo to nie bawełna z konopiami, ale biobawełna. Ja też żałuję, że aparat w delegacji, ale jutro wieczorem wraca razem z właścicielem, więc mam nadzieję, że w niedzielę się uda coś wrzucić. Choć, jak już napisałam, nie wiem, czy to coś pomoże w kwestii koloru...

  13. #13
    Chustofanka Awatar Akacja
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    Syberia
    Posty
    168

    Domyślnie Re: manduca olive groove

    Dziękuję judyt za podpowiedź!

  14. #14
    elbazetka
    Guest

    Domyślnie Re: manduca olive groove

    Wlasnie przyszla moja oliwkowa mancuca,bardzo mi sie podoba,faktycznie inna nieco niz na zdjeciach producenta,nieco ciemniejsza no i faktycznie oliwkowa.Urokliwa.Jak sie otrzasne nieco z tych wszystkich zlych wiesci,ktore do mnie dotarly to zrobie fotki.Nie mialam okazji zalozyc jej jeszcze,bo dziecko chore i spi,ale dziwi mnie,ze pasy naramienne takie waskie.Czy ciezar opiera sie zatem przede wszystkim ba biodrach?

  15. #15
    Chustofanka
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    480

    Domyślnie Re: manduca olive groove

    gratuluję dobrego zakupu, cieszcie się z manduki! rzeczywiście ciężar rozkłada się przede wszystkim na biodrach i to jest absolutna rewelacja (przynajmniej dla mojego zwichrowanego kręgosłupa!)

  16. #16
    Chustoguru Awatar paskowka
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Warszawa-Bielany/Puławy
    Posty
    6,506

    Domyślnie Re: manduca olive groove

    Czyli jednak jest oliwkowa? Bo na niektórych zdjęciach wygląda jak szara. A mi się podoba ta nowa JardineNoir, bo ja mam hopla na czarno-białe


    www.lydialand.pl - Sklep - chusty Chimparoo, Hoppediz, LennyLamb, Nati, Felizzy, nosidła Bondolino, Tuli, Manduca, Hipseat, pieluszki wielorazowe, Goki, Bajo
    Chimparoo - Wyłączny przedstawiciel chust Chimparoo.

    Akredytowany Doradca Akademii Noszenia Dzieci


  17. #17
    elbazetka
    Guest

    Domyślnie Re: manduca olive groove

    No oliwka,khaki.Niestety faktycznie,robilam zdjecia dwoma apratami i obydwie partie fotek wyszly kolorystycznie tak,jak u producenta.

  18. #18
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Beskid Niski
    Posty
    5,289

    Domyślnie Re: manduca olive groove

    elbazetka, czy kolor olive grove w tym linku jest bardziej zbliżony do rzeczywistego niż na zdjęciu producenta?
    2007, 2009, 2016

  19. #19
    Chustonoszka Awatar magda1039
    Dołączył
    Nov 2008
    Miejscowość
    Legnica
    Posty
    65

    Domyślnie Re: manduca olive groove

    Cytat Zamieszczone przez elbazetka
    No oliwka,khaki.Niestety faktycznie,robilam zdjecia dwoma apratami i obydwie partie fotek wyszly kolorystycznie tak,jak u producenta.
    Ale co ? to znaczy że na żywo ten kolor brzydszy?
    Magda, mama trzech synów i Mileny



  20. #20
    Chustonoszka Awatar magda1039
    Dołączył
    Nov 2008
    Miejscowość
    Legnica
    Posty
    65

    Domyślnie Re: manduca olive groove

    Cytat Zamieszczone przez paskowka
    Czyli jednak jest oliwkowa? Bo na niektórych zdjęciach wygląda jak szara. A mi się podoba ta nowa JardineNoir, bo ja mam hopla na czarno-białe
    Piękna jest, niemogłam się napatrzeć, ale niepraktyczna niestety, to dla kogoś kto sobie na 2 manduki pozwolic może ja mam czerwoną i już tak pewnie zostanie.
    Magda, mama trzech synów i Mileny



Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •