Zobacz wyniki ankiety: Jaki stopien dajesz tej chuscie?

Głosujących
71. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1

    0 0%
  • 2

    1 1.41%
  • 3

    2 2.82%
  • 4

    22 30.99%
  • 5

    46 64.79%
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy 123456
Pokaż wyniki od 101 do 114 z 114

Wątek: neobulle (kiedyś Lilibulle)

  1. #101
    Chustomanka Awatar anasta
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    782

    Domyślnie

    Mam Neobulle Ardoise z bawełny organicznej. Zachwycił mnie jej kolor - piękna szarość. Jest dość cienka, splot ścisły, miękka prosto z pudełka, trochę puchata. Zgrabny węzeł. Rewelacyjnie się dociąga. Jest to pierwsza chusta, z której bez trudu zawiązałam kangurka. Myślę, że będzie doskonała na plecaczki. Podczas 2-godzinnego spaceru z 8-kilorgamowym dzieckiem nic się nie poluzowało, duży komfort noszenia.

  2. #102
    Chustomanka Awatar olmis
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    876

    Domyślnie

    Bardzo fajna chusta, testowa Neobulle tylko mnie utwierdziła w przekonaniu, że kolejny zakup będzie właśnie chustą tej marki - porządna mięsista, aż dziw bierze, że po 4 latach intensywnego użytkowania tak może wyglądać chusta - jedynie jest lekko sprana, poza tym żadnych najmniejszych zaciągnięć. Trzyma świetnie.
    Kolory testowej mnie nie powaliły, węzeł jak dla mnie duży, ale ogólna ocena bardzo dobra.
    starsza siostra - 08.08.08, młodsza siostra - 06.10.10
    -----------------------
    Instruktorka Masażu Shantala, Doradczyni Akademii Noszenia Dzieci (lubuskie, Zielona Góra); www.nowoczesnerodzicielstwo.com.pl

  3. #103
    Chusteryczka Awatar Wika
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Cieszyn
    Posty
    1,694

    Domyślnie

    TO i kolej na mnie przyszła. Dziękuję za możliwość testowania. Wiedziałam wcześniej, ze są to chusty raczej dla lzejszych wsadów. Ale chciałam się przekonać osobiście. Kolory ładne tej testowej, ale nie powaliły mnie. Chusta w dotyku dość mięsista, dla mnie taka grubsza, ale miękka (ale po 4 latach w obiegu trudno się dziwić), podobna do chust, które miałam.
    Dość łatwo się motała, więc pomyślałam super. Poszłyśmy na niedaleki spacer, do sklepu, ok.10 minut w 1 stronę i w drodze powrotnej myślałam, ze nie dojdę. Tak mi się wpijała, wszystko mnie bolało, więc chyba z ta nośnością to prawda, 10 kg które niknie w girasolu tu było czuć bardzo dobrze.
    Ogólnie bardzo fajna chusta, dostaje 4+, ale nie dla klocuszków. Amen

    Hania (02.10.2008)
    Marta(03.12.2009)
    Ludwik (16 10.2013)


  4. #104
    Chustofanka Awatar malutk_a
    Dołączył
    Mar 2011
    Miejscowość
    kraków
    Posty
    380

    Domyślnie

    chusta testowalam niedawno i w sumie zadowolona jestem. chociaz troche czuc bylo te moje ponad 6 kilo tosiandy i po jakims czasie chusta wbijala mi sie w ramiona i bolaly plecy. wyglad chusty swietny jak na taka duza podroz po forum wyglada super, nie mialam wiekszych problemow z motaniem. jednak stwierdzam, ze pasiaki nie dla mnie jakos mi z nimi nie po drodze. wole moje pawiki

  5. #105
    Chustopróchno Awatar sakahet
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Spain :)
    Posty
    13,211

    Domyślnie

    miałam przyjemność potestować manon grise- była to najgrubsza chusta jaką do tej pory miałam i na początku miałam problem z dociągnięciem, ale jak już poradziłam sobie z jej twardością, to nosiło mi się w niej bardzo dobrze, nic mi nie osiadała i nie wpijała się;
    jest to jedna z chust, które chciałabym mieć;
    miałam pożyczoną starszą wersję- jeszcze Lilibulle

  6. #106
    Chustomanka Awatar olusiaso
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    652

    Domyślnie

    ja mam swoją julie i jestem nią zachwycona- bardzo nośna, nic się nie wrzyna, miękka, mięsista, dobrze się dociąga same superlatywy tylko kolory nie moje
    Ola
    Mama Janka (11.2005), Hanusi ( *2008), Franka (05.2009), Tymonka (02.2011)
    Akredytowany Doradca Akademii Noszenia
    i
    www.mikolinek.pl - moje najnowsze

  7. #107
    Chustonoszka Awatar kasiap34
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    świętokrzyskie
    Posty
    51

    Domyślnie

    miałam u siebie testową chustę - dziękuje za taka możliwość
    kolorki ok ale nie moje...
    i niestety chusta ze mną nie współpracowała niby podobna do tych , które miałam w ręku ale... miałam problem z dociągnięciem i wiązaniem , węzeł jakiś taki nijaki m wychodził... nie byłam do końca zadowolona ,
    nosić nosiła ale 6kg to wszystko poniesie, pierwszy raz nie włożyłam starszej (12kg) bo nie miałam odwagi...
    chusta nie dla mnie niestety ( albo złe dni miałam )
    Michałek 05.03.2007, Madzia 27.06.2009, Ania 26.02.2011

  8. #108
    Chustofanka
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    464

    Domyślnie

    Ja dziś w Julie nosiłam, nówka sztuka,troche sztywna jeszcze, ale mięsista i gruba, bardzo dobrze mi się nosiło i dociągało, mimo że trzeba ją jeszcze złamać. Super fajna już, a jak zmięknie to juz wogóle

  9. #109
    Chusteryczka Awatar atelka
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    2,901

    Domyślnie

    miałam kiedys Julkę ale była prawie nówka sztuka i sztywnością mnie zniechęciła
    dziś przyszedł do mnie inny pasiak neo(jeszcze lillibulle) i jestem zachwycona, chyba pożegnam sie z indiaczem
    mięsisty i plecy nie bolą

    Ostatnio edytowane przez atelka ; 07-03-2012 o 17:02
    Aś, Julek '08 i Alik '11

  10. #110
    Chusteryczka Awatar agum
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Warszawa, Ursynów
    Posty
    2,357

    Domyślnie

    czy ktoś wie kiedy lilibulle zmieniło się w neobulle? Czy jest jakaś różnica odczuwalna między starymi a nowymi?
    Helenka 30.04.2013
    Julek 09.04.2017

  11. #111
    Chustoguru Awatar Agulinka
    Dołączył
    Sep 2010
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    9,321

    Domyślnie

    hopla! kupował ktoś niedawno neobulle? jak wrażenia?
    Agnieszka, mama Marty (10.2011), Miriam (12.2014) i Elżbiety (11.2016)

  12. #112
    Chusteryczka Awatar agum
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Warszawa, Ursynów
    Posty
    2,357

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Agulinka Zobacz posta
    hopla! kupował ktoś niedawno neobulle? jak wrażenia?
    Miałam kupiona przez Allegro niedawno,ale mimo opisu "stan idealny" była z dziurą wiec zwracalam. Ale zamotalam w niej plecak pare razy i była świetna. Soldna nośna i czepluwa bawełna. Ale była juz złamana a podobno nowe to dechy jednak.
    Helenka 30.04.2013
    Julek 09.04.2017

  13. #113
    Chustonówka Awatar Avenka
    Dołączył
    Jul 2014
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    14

    Domyślnie

    Kupowałam używaną neobulle manon rouge w wakacje- z myślą o jesieni bo w upały motałam w hopka cienkiego.
    i w końcu zrobiło się chłodniej i mogłyśmy wskoczyć w neobulle. Jest świetna mięciutka, mięsista, nosi się w niej bardzo wygodnie. I mota się sama.. Nie trzeba się z nią strasznie napracować. Szkoda że rzadko je widać w sprzedaży bo może znalazłabym jeszcze inny piękny kolorek...

  14. #114
    Chustomanka Awatar Julka
    Dołączył
    Jun 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    769

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Agulinka Zobacz posta
    hopla! kupował ktoś niedawno neobulle? jak wrażenia?
    Ja mam neobulle, ale świeżą i jest do łamania. Moja pierwsza chusta wymagająca zabawy, więc podchodzę optymistycznie. Szczególnie po wypowiedziach nt. miękkich egzemplarzy czyli zakładam, że się da uzyskać efekt .




    -Kochać to chcieć przemierzyć cały świat we dwoje, po to, by nie było miejsca na ziemi wolnego od wspólnych wspomnień-

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •