Zobacz wyniki ankiety: Jaki stopien dajesz tej chuscie?

Głosujących
71. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1

    0 0%
  • 2

    1 1.41%
  • 3

    2 2.82%
  • 4

    22 30.99%
  • 5

    46 64.79%
Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 114

Wątek: neobulle (kiedyś Lilibulle)

  1. #21
    Chustomanka Awatar kajka78
    Dołączył
    Sep 2007
    Miejscowość
    Warszawa?
    Posty
    675

    Domyślnie

    Testowalam lilibulka od ekomamy i moje wrazenia sa takie:

    - zawiazalam koale z malym ogonkiem, ale na kurtke; moj maz nie dal rady po zawiazaniu wsadzic tam Karolki - chusta jest troche za krotka
    - jako plecaczek byla ok, choc nie nosilam zbyt dlugo, ale nie wrzynala sie w ramiona
    - mila w dotyku, ciensza niz hopp, grubsza niz amazonas
    - kolorki w porzadku
    - zaznaczony srodek (ale nie motylkami)

    Ocena ogolna - mocna 4, minusem jest jej dlugosc (a raczej krotkosc)..
    http://karolinkowo.blox.pl/html

    Karolka (sty 2007) i Bakuś (wrz 2008)

  2. #22
    Chustonoszka Awatar baba-iga
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Warszawa - Yelonki
    Posty
    56

    Domyślnie

    od soboty mam już swoją pierwszą chustę jest to Lilibulle jednak Manon w różu (nie Margot, tak jak wcześniej byłam pewna na 100%). Oceny nie wystawiam, bo nie mam porównania z innymi chustami.
    jezeli chodzi o długość to w moim przypadku 450cm to świat i ludzie! jestem drobna a córka nie skończyła jeszcze 3 miesięcy... no i idzie lato, więc dodatkowe ciuszki nie powiększą naszych gabarytów... a do zimy to już pewnie dorobimy się następnej chusty w kieszonce zwisają mi ogony aż za kolana!

    plus dla kolorów! są soczyste i po prostu piękne!

    Iga 29.01.2008 i Ignacy 9.08.2010

  3. #23
    Chustofanka Awatar salgonya
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    416

    Domyślnie

    Mam od niedawna chustę Lilibulle Manon różową. Zakochałam się w tych kolorkach na warsztatach (Ekomama miała do pokazywania kółkową). A teraz z każdym dniem kocham coraz bardziej Kolory cudowne!
    Tobiasz 17.11.2003 Matylda 25.10.2007 Ignacy 24.07.2011

  4. #24
    Chustonoszka Awatar baba-iga
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Warszawa - Yelonki
    Posty
    56

    Domyślnie

    taaaa.... kolory w Manon rządzą - jak zakładam chustę to Iga gapi się na mnie jak na motyla i od razu pojawia się uśmiech na jej twarzy

    Iga 29.01.2008 i Ignacy 9.08.2010

  5. #25
    Chustomanka Awatar monjan
    Dołączył
    Jul 2007
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    1,076

    Domyślnie

    testowałam wędrujacego lilka-fajene kolry, choc nie moje
    chusta mięsista, przypomina mi hoppa, ale lzejsza
    długosc dla mnie ok, dobrze się mota,
    brakuje mi naszywki ze środkiem po drugiej stronie chusty(chyba w tych nowszych juz jest)
    ogólnie bardzo pozytywna szmata
    Braciszki Stefan 12.01.2007 . Henryk 22.07.2011
    ****************************************

  6. #26
    Chustomanka Awatar swebe
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    ochota
    Posty
    532

    Domyślnie

    ja nie mam porownania do innych chust ale nie nazekam! mam manona w brazach, jest super miekka, miesista ale nie ciezka. super sie dociaga, wezel czsami mi sie luzuje ale to pewnie przez moj brak wprawy
    kolory jak kazdy wie - GENIALNE - zwlaszcza na pierwsza chuste!
    jednak na lato planuje zakupic cos lzejszego w jasnych kolorach.
    -----Helena 10 12 2007-----

  7. #27
    Chustonoszka Awatar baba-iga
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Warszawa - Yelonki
    Posty
    56

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez monjan
    ...brakuje mi naszywki ze środkiem po drugiej stronie chusty(chyba w tych nowszych juz jest)...
    w moim Manonie są fioletowe motylki - przy każdej z dwóch krawędzi po jednym

    Iga 29.01.2008 i Ignacy 9.08.2010

  8. #28
    Chustonoszka Awatar baba-iga
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Warszawa - Yelonki
    Posty
    56

    Domyślnie

    dorobiłam się w między czasie drugiej chusty - didymosa indio - teraz mam małe porównanie, i wiecie co? u nas Lilibule wygrywa z Didkiem - Iga woli Lilkę... ja chyba też

    Iga 29.01.2008 i Ignacy 9.08.2010

  9. #29
    Chustofanka
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    194

    Domyślnie

    lilibulle używam już jakiś czas
    chusta jest niesamowicie mięciutka i to od samego początku nie wymaga jakichś specjalnych zabiegów łamiąco-zmiękczających...
    bardzo dobrze rozkłada ciężar dziecka (Remek waży teraz >11kg) i rzadko kiedy mam uczucie, że mi się chusta wrzyna (ekspertem w motaniu nie jestem i pewnie nie będę ).
    jedyny minus tej chusty wg mnie to to, że się skraca po praniu i albo trzeba ją wyprasować albo poprawiać 2 pierwsze wiązania po praniu, bo dzieć chustę wyciąga
    oceniam chustę na 5-, minus za to skracanie

  10. #30
    Chustonówka Awatar iwonams
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    okolice Gliwic
    Posty
    30

    Domyślnie

    Simonek ma piękne kolory i kusi mnie , mam pytanie a jak nosnośc u starszych maluchów, czy mocno czuc wagę, bo Tymcio przy skończonych 6 mc dobił 8 kilo
    POZDRAWIAM WESOŁO, IWO...
    MAMA MIKOŁAJKA 31.01.2003 I TYMCIA 23.12.2007





  11. #31
    Chustonoszka Awatar emka
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    GdaĂąsk
    Posty
    66

    Domyślnie lilibull na lato?

    julka_as lato już przyszło- jak się nosi lilibullek, obawiałaś się, ze bedzie za ciepły?

  12. #32
    Chustonówka Awatar iwonams
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    okolice Gliwic
    Posty
    30

    Domyślnie

    hej od kilku dniu testuję kupionego lilka simone. Fajnie się dociąga, bardzo plastyczny, węzeł mniejszy niż w hopku i storchu- płaski , przyjemnie sie siedzi. Chusta nie zamiata podłogi- fajnie ścięte końce. I grubośc podobna do storcza, ciut może cieńszy zdecydowana przewaga nad zwykłym hoppkiem - za ciepły na lato.
    POZDRAWIAM WESOŁO, IWO...
    MAMA MIKOŁAJKA 31.01.2003 I TYMCIA 23.12.2007





  13. #33
    Chustonówka
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    ÂŁĂłdÂź
    Posty
    2

    Domyślnie

    mam simona i jestem bardzo zadowolona, chociaż to moja pierwsza chusta i porównania nie mam.
    bliźniaki mają już po 10 kilo i ciężaru nie czuję, mota się łatwo, w zasadzie już pierwsze wiązania były ok. czy na lato się nadaje - ja noszę teraz, a upały nie małe, ale nie wiem jak byłoby w cieńszych...
    Jakub i Mateusz 20.06.2007

  14. #34
    Chustonoszka
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    115

    Domyślnie

    ja mam lilka manon w różu, jest świetny! nosimy sie juz od dobrych paru miesięcy i obie jestesmy bardzo zadowolone!!
    dobrze się wiąże, supełek ok, no i nie trzeba dociągać!!

    moja ma zaznaczony środek na obu brzegach
    Kubuś - 08.10.2003, Iga - 18.09.2007

    "żaden wariat nie jest wariatem jeśli przyjmiemy jego racje"

  15. #35
    Chustofanka Awatar nella
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    291

    Domyślnie

    wcześniej nie odważylam się głosić opinie o mojej Margot - bo porównania nie miałam, teraz przy żakardowym didku i hoppku już wiem, że moja Margot najukochańsza jest na świecie, przede wszytskim powalające kolory - intensywne, cudne na żywo - jest mieciutka i cieńsza niż zwykły hoppek, piekny motylek na środku
    nie gniecie się tak bardzo a porównując do żakarda - to prawie wcale, łatwo się dociąga i pieknie trzyma mojego 9 kilowca; a węzełek maluuuuusieńki
    nie jest za gruba na lato - chociaż ja się wysokich temperatur boję - bo zaraz grozi mi ugotowanie - Margot tego lata spisywała się wysmienicie - a motałam zazwyczaj kieszonkę - która przewiena nie jest; ja daję 5 ale ja ślepo zakochana jestem

  16. #36
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    ÂŁĂłdÂź
    Posty
    89

    Domyślnie

    ups...nie zaglądałąm tu dawno, więc pytanie od Emki już trochę nieaktualne, bo lato już raczej za nami.

  17. #37
    Chustonoszka Awatar Justi
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    106

    Domyślnie Re: neobulle (kiedyś Lilibulle)

    Noszę w lilku simonie już dość długo, ale dopiero teraz ośmielam się powiedzieć, że chusta jest super, nie tylko za kolory. Węzeł rzeczywiście mały i ja nie czuję, że mi się rozjeżdża (choć słyszałam kilka takich głosów). Jest milutka i gładziutka. Franek też ją lubi i buzia mu się śmieje na sam widok. Polubił go trochę też mój M (bo w kolorowym girasolku za nic nie chciał nosić )
    Justyna, mama Michalinki 20.03.2006 i Franka 21.02.2008

  18. #38
    Chustomanka Awatar darijah
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    1,167

    Domyślnie Re: neobulle (kiedyś Lilibulle)

    Testowałam testowego lilibullka. Jestem zachwycona! Po tej chuście stwierdziłam , że czas na zmiany. Kolory cudowne , soczyste. Cienkie paseczki pieknie wygladaja po zawiazaniu. Chusta jest mięciutka i mięsista.Gruby splot; raczej nie na lato. Na zimę- ideał. Motanie bez wiekszych problemów. Nosi bosko! Bardzo trudno było mi się z nią roztać Zasłuzona piąteczka . Bardzo dziękuję jeszcze raz za możliwość przetestowania .
    Miluszka ::marzec 2008 :: Olafko ::lipiec 2011::

    https://www.facebook.com/MioUnico - unikatowe nery na różne bajery dla dziarskich chustomatek; szyte z nowych, recyklingowanych i chustowych materiałów; również na indywidualne zamówienia ::

  19. #39
    Chustomanka Awatar darijah
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    1,167

    Domyślnie Re: neobulle (kiedyś Lilibulle)

    zapomniałam o zdjęciach To nasz pierwszy plecaczek


    Miluszka ::marzec 2008 :: Olafko ::lipiec 2011::

    https://www.facebook.com/MioUnico - unikatowe nery na różne bajery dla dziarskich chustomatek; szyte z nowych, recyklingowanych i chustowych materiałów; również na indywidualne zamówienia ::

  20. #40
    makapema
    Guest

    Domyślnie Re: neobulle (kiedyś Lilibulle)

    Moim zdaniem jest świetna, miękka, nie za gruba, ale dobrze podtrzymująca, mały węzeł, świetne kolory. To moja druga wiązana, ale pasuje mi tak bardzo, że na razie nie myślę o kolejnej wiązance.
    Nosiłam w niej ok 10 kg córkę, po ok 2h dziennie (jednym ciągiem ) i było mi naprawdę wygodnie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •