Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 35 z 35

Wątek: nature babies

  1. #21
    Chustoholiczka Awatar yetta
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,202

    Domyślnie

    Tak tak teraz widzę. A ta wkładka tez jest kwadratowa???
    SKLEP INTERNETOWY - www.babyetta.pl ~~~
    Zuzanna i Franciszek
    W Życiu Piękne Są Tylko Chwile, Dlatego Czasem Warto Żyć.

  2. #22
    Chustofanka Awatar mama-japonka
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Kudowa-Zdrój
    Posty
    382

    Domyślnie

    Ale która? Close Parent? To taki prostokąt do składania (chyba ze zszytych 2 warstw): 40 na 33 cm, składany na 3. W miejscach złożenia podgumkowany i z napami, żeby się nie rozwaliło. Dla mnie chyba jeszcze lepszy od składanego NB, ale pewnie co kto lubi...chłonny po prostu bajer!

  3. #23

    Domyślnie

    Warto kupić dla noworodka tę formowankę?? Chodzi mi o bambusową miłość w rozm 1. I czy ewentualnie wybrać organiczną czy z mikrofibrą??? Pozdrowionka

  4. #24
    Chustonówka
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    13

    Domyślnie

    Ja mam bambusowej miłości dwie sztuki i przy moim czteromiesięczniaku wystarcza spokojnie na noc - 12 (czasem 14 godzin - jeśli oczywiście w międzyczasie nie zdarzy się jakaś kupka albo dwie.Tylko na nocki używam, bo faktycznie jest to spora formowanka. Rzeczywiście jak na bambusową szybko schnie.

  5. #25

    Domyślnie

    Martas, a masz taką z mikrofibrą czy bambus przy pupce? Czyli noworodek będzie musiał do niej dorosnąć, jak do większości pieluszek? kurczę, a chciałam mieć coś, co będę mogła założyć od razu...

  6. #26
    Chustonówka
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    13

    Domyślnie

    Ja mam bambus przy pupce, mojemu to nie przeszkadza, ja mam rozmiar drugi, być może rozmiar pierwszy będzie dobry dla noworodka, nie wiem, bo ja używałam jednorazówek. Tylko zważywszy na ilość kupek u noworodków, może nie być długo na pupce maluszka. Ja potrafiłam mojego przewinąć trzy razy w ciągu godziny.

  7. #27

    Domyślnie

    Dzięki Ci Pozdrowionka

  8. #28
    Chustofanka Awatar reniason
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    285

    Domyślnie

    Ja ma pierwszą i jestem bardzo zadowolona do niedawna mojej córeczce na noc wystarczała FB ale zaczeła nad ranem już przeciekać natomiast ta wytrzymuje całą noc z dodatkowym wkładem z mikrofibry. Nakładam na nią otulacz flipa. Pieluszka jest mięciutka schnie nawet szybko i ma dużą i pojemną kieszonkę. Fajny ma też ten plarek z dinozaurami. A dodam jeszcze że z pojedynczą wkładką z bambusa pupka w tej pieluszce wygląda zgrabnie natomiast już z dodatkowymi wkładami jest ogromna.
    Ostatnio edytowane przez reniason ; 22-03-2010 o 00:52
    Renata mama Arusia 25.11.2007 i Urszulki 03.11.2009
    Kosmetyki Mariza

  9. #29
    Chustoguru Awatar Wiewiórka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Woodstock
    Posty
    6,895

    Domyślnie

    A jak wam się sprawdzają otulacze nature babies? Mi się wydają fajnym rozwiązaniem te napy do regulacji rozmiaru

  10. #30
    Chustoguru Awatar kammik
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Stolyca
    Posty
    6,437

    Domyślnie

    Ja miałam dwa otulacze, jeden sprzedałam, bo za duży był. Bardzo, bardzo fajne - mięciutkie, mają boczne "falbanki", moje ulubione (oprócz flipów ).
    "A co im imponuje? Płaczące posągi. Zamiana wody w wino. Zwykły kwantowy efekt tunelowy, który i tak by się zdarzył, gdyby tylko ktoś zechciał poczekać parę zylionów lat. Jak gdyby zamiana słonecznego światła w wino, dokonywana przez winorośle, ich grona, czas i enzymy nie była tysiąc razy bardziej cudowna i nie zdarzała się stale..."
    Terry Pratchett "Pomniejsze bóstwa"


  11. #31
    Chustonówka Awatar margonik
    Dołączył
    Jul 2010
    Miejscowość
    Warszawa, Ursynów
    Posty
    47

    Domyślnie

    Mamy dwie NATURE BABIES - Bambusowa Miłość. Lubię, bo fajnie wyglądają na pupie, ale nie powiedziałabym, żeby była super chłonna. Ja jej używam w ciągu dnia bez otulacza (na 3-miesięczniaku) i tak po godzinie jest do wymiany, bo jest mega mokra. A prana była już sporo razy, więc chłonność powinna już raczej uzyskać. Poza tym dosyć długo schnie. Najczęściej suszę pieluszki w suszarce bębnowej i podczas gdy inne są już suche, te pieluszki przy ściągaczach bywają jeszcze wilgotne i dosychają na powietrzu. Ale i tak je lubię, bo mój synek wygląda w nich bosko

  12. #32
    Chusteryczka
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    1,533

    Domyślnie

    Mam ta pierwszą, co prawda robi dużą pupę ale ma dwie niesamowite zalety:
    - jest to formowanką z kieszenią więc wkładów chłonnych mozna dołożyć
    - chłonie niesamowicie, bez problemu starcza na całą noc
    - dość wolno schnie, (ale ja jestem przyzwyczajona do mikrofibry)
    Mam ich 2 z pewnościa dokupię jeszcze ze 2 i bedą to jedyne pieluszki na noc.

  13. #33
    Chusteryczka
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    1,533

    Domyślnie

    teraz mam i tą drugą. UWAGA pielucha jest gigantyczna! i nie jest na pewno od 3 kg, mimo że tak piszą. Poza tym jest jakaś taka średnio miła, może po kilku praniach zmienię zdanie, ale jak na razie jestem średnio zadowolona z zakupu.
    BTW bambusową miłość nadal kocham, bo to jest super formowanka

  14. #34
    Chustoguru Awatar Wiewiórka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Woodstock
    Posty
    6,895

    Domyślnie

    A może miała albo ma któraś formowankę Big Softies one size (widziałam na bazarku, więc któraś ma). Co o niej sądzicie?
    Kasia-mama Liwii (11.2007) i Maciusia (06.2011)

  15. #35
    Chustonoszka Awatar Sylaba
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    144

    Domyślnie

    Miałam 2, kupilam jako jedne z pierwszych pieluszek ale mnie nie zachwyciły i zostaly sprzedane. Niezbyt chłonne i po praniu trochę zesztywniały.
    Wolę inne formowanki.
    Mama dwóch super chłopaków : Pawełka - raczka (07.1999), Daniuszki - skorpionka (11.2009) i maleństwa, które byłoby rybką (11.2008)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •