Zobacz wyniki ankiety: Jaki stopien dajesz tej chuscie?

Głosujących
103. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1

    0 0%
  • 2

    3 2.91%
  • 3

    20 19.42%
  • 4

    43 41.75%
  • 5

    37 35.92%
Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 102

Wątek: Hoppediz

  1. #81
    Chusteryczka Awatar djdag
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    Poznań/Kiekrz
    Posty
    1,716

    Domyślnie

    ja przypadkowo nabyłam hoopka stephanie, już nie tkanego antyka w drobne paseczki, skusiła mnie cena i piękne kolory i uwielbiam tę chustę. Na jesień jest idealna, bo gruba i pięknie nas grzeje, dobrze się dociąga i świetnie nosi (a noszę duże dziecko). Jest super miękka i miła, naprawdę jak kocyk. Nie jest to moja pierwsza chusta, miałam i didki i nati i hoppek im dorównuje, a niektóre przerasta

  2. #82
    Chustomanka Awatar martajotka
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    podpoznańska Szreniawa
    Posty
    610

    Domyślnie

    ja podobnei jak djdag lubię hoppka. Zwłaszcza zimą się sprawdza, gdy ma się dużo warst. Wtedy grubość i sztywność to jego zaleta.
    Może to sentyment, bo Hoppek Toronto był moją pierwsza tkaną (teraz u przyjaciółki), ale nadal mam Cairo i bardzo sobie ją chwalę.
    Marta, mama świetnych dzieciaków: Igora i Ani

    W Poznaniu też nosimy!

    Nasz wytapetowany świat

  3. #83
    Chustomanka
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Bielsko-Biała
    Posty
    874

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez morepig Zobacz posta
    suszarka zdzialalaby cuda
    Niestety suszarki nie posiadam i nawet miejsca na nią też a może jest jakiś jeszcze inny sposób, aby ją zmiękczyć, nie wiem, może częste pranie, prasowanie, albo spanie na niej?

  4. #84
    Chustonówka
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    13

    Domyślnie

    Moje dziecię ma prawie dwa lata, Hopkę krótką kupiłam jak miałam kilka dni.
    Teraz schowałam ją głęboko w szafie i czeka na drugie dziecko.
    Przygodę z chustami zakończyłam na tej jednej, bo była super, potem kupiłam jeszcze MT.
    W każdym razie służyła nam przez ponad rok, zwiedziła pół Europy Służyła i zimą i latem i jako chusta i jako koc na brzuchu, na plecach i jako okrycie i osłona i zasłona.
    lepsze niż szkocki kilt ;D
    generalnie POLECAM po tych 2 latach z czystym sumieniem

  5. #85
    Chustofanka Awatar tumtum
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Gliwice
    Posty
    463

    Domyślnie

    Jestem baaardzo zadowolona ze swojej delhi.
    Mało wymagająca na początku, chociaż z czasem, gdy dzieciak robił się cięższy, wymusiła udoskonalanie techniki wiązania. Ogromny plus za kolorowe krawędzie i wyraźnie oznaczony środek. Instrukcja z początku wydawała mi się zbyt szczegółowa, ale teraz gdy do niej czasem sięgam, doceniam jej zawartość Gdybym od początku przywiązywała wagę do każdego obrazka, nie popełniłabym wielu błędów

  6. #86
    Chusteryczka Awatar monika999
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    1,831

    Domyślnie

    mam hopka Timbuktu, to dosc gruba chusta, na poczatku dosc sztywna, po praniu zdecydowanie mieknie wydaje mi sie, ze swietnie sprawdza sie w roli kolkowej, szczegolnie w zimie.


    Hoppediz Timbuktu


  7. #87
    Chustonoszka Awatar Mokka
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    81

    Domyślnie

    Od jakiegoś tygodnia przerzuciłam się z elastyka na tkaną. Hoppek to druga chusta tkana jaką miałam okazję motać i jestem zachwycona - zarówno jej miękkością i łatwością dociągania. No i co najważniejsze mój synek też ją zaakceptował.

    Mamy Limę

  8. #88
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,769

    Domyślnie

    ja mam hopka santiago i właściwie w porównaniu do innych chust jest zdecydowanie "cięższy", swietnie sprawdza nam się teraz, czyli w zimie... bo dodatkowo grzeje. dzieć jeszcze w miare maly więc nic sie nam specjamnie nie wrzyna czy osiada, wiec jest ok. Dużym plusem dla początkujących (czyli jak dla mnie) są kolorowe brzegi no i oczywiście środek

  9. #89
    ulala.v
    Guest

    Domyślnie

    JAkiś czas temu koleżanka z racji, że z jednej strony już a z drugiej jeszcze nie ma kogo nosić pozyczyła mi na czas nieokreślony Hopka Nairobi. Niepasiakowa jestem, więc hopek leżał i ładnie wyglądał ale stwierdziłam - niech sie nie marnuje, trza przetestować, zamotałam Hankę i poszłam w świat. Byłam w szoku! Tyle czytałam nienajlepszych opinii o Hopie, dociągnął się dwoma ruchami, mnie osiadło nic a nic, cięzaru mojego słodkiego prawie 9 kg nie czułam zupełnie, cud miód malyna!
    Kusi mnie florencja ale zastanawiam się jakiej jest grubości czy taka sama cienka jak Katmandu? jesli tak to obawiam się, że już nie będzie mi się tak dobrze nosić jak w Nairobi.
    Odkryłam już jakiś czas temu, że zdecydowanie wolę grubsze i bardziej szorstkie chusty Pisałam to ja, fanka zniesławionych Rapalu.

  10. #90
    Chustonoszka Awatar Almelle
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    62

    Domyślnie

    są super

  11. #91
    Chustonoszka Awatar Almelle
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    62

    Domyślnie cudo

    Bardzo je lubię, macałam cztery i każda była inna... pasiak, katmandu, goa i cienkie ale wszystkie bym mogła mieć

  12. #92
    Chustoholiczka Awatar Bonita
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    W-wa
    Posty
    4,117

    Domyślnie

    Mam Timbuktu - od nowości, z tych najnowszych i podobno cieńszych Hoppków. Jest mięciutka od nowości, mięsista, ciepła. Tylko nie wiem czemu i ja i moja koleżanka, która też ma Hoppka, mamy dziwne wrażenie że trudno się ją dociąga na plecach, zawsze się znajdą jakieś niedociągnięte pasma.
    Basia 29/08/2009 Jacuś 15/08/2012

    Bycie położną grozi tym, że pęknie ci serce, ale to nic złego,
    ponieważ wydostanie się w ten sposób mnóstwo miłości.
    Staniesz się dzięki temu lepszą położną. [Stephen, mąż Iny May Gaskin]


  13. #93
    Chustofanka Awatar milou
    Dołączył
    Mar 2011
    Miejscowość
    Pruszków
    Posty
    153

    Domyślnie

    Ja mam Hopp Katmandu i jest to moja ukochana chusta. Pierwsza i najblizsza sercu. Dociaga sie swietnie, nosi sie bez uczucia ciezaru, no i te kolory... Piekne i optymistyczne. Moje dziecko ma dopiero 4,5 mies a juz mu sie geba smieje jak tylko zobaczy, ze biore te chuste.
    To my:

    A to bylo zmiekczanie chusty:

  14. #94
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    My od jakiegoś czasu testujemy sobie ultra cienkiego Hoppka Cairo. Zobaczcie, jakiego klocka w nim noszę :





    11 kg żywej wagi i nie narzekam na nośność tej chusty. Na lato i przez cały rok po domu super. Faktura milutkiego bawełnianego prześcieradła, jak już wielokrotnie tu było pisane. Fajna szmatka

  15. #95
    Chusteryczka Awatar wildhoney
    Dołączył
    Jan 2012
    Miejscowość
    Land of Mordor
    Posty
    2,120

    Domyślnie

    Mój szczęśliwy ultracienki Montreal dzięki niemu pokochałam noszenie, Morgulina zresztą też mam tez standardowego Hopka, ale wydaje mi się trochę za gruby, może za mało go złamałam... niedługo przybędzie do mnie zara i honsiu, zobaczymy jak się będą nosić
    Nazgul, 1. 02. 2009; Morgulina 13. 06. 2011
    One candle left to burn now... before the Darkness comes.

  16. #96
    Chustoholiczka Awatar madagaskar
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    4,934

    Domyślnie

    i ja na timbuktu ostatnio zaczynam chorowac, ale jakos od zwolennikow innych opcji nie za dobrze o hopkach slyszalam

  17. #97
    Wałkoguru
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Reykjavik
    Posty
    5,679

    Domyślnie

    Hopp Paris to była moja pierwsza chusta i dla takiej świeżej nówki była odrobinę trudna - gęsto tkana, mięsista, dużo jej było w ręku do dociągania. Pozbyłam się jej wtedy szybko i zamieniłam na coś przyjaźniejszego dla niewprawionych rąk
    Po przetestowaniu kilkunastu chust różnych firm i po 3,5 roku chustonoszenia myślę, że to jest naprawdę kawał porządnej szmaty - zwykły pasiak bez domieszek nosi często o wiele lepiej, niż jakieś z domieszkami cuda na kiju innych firm.
    Gdybym miała potrzebę posiadania kolejnej szmaty, to bym poszukała jakiegoś ładnego Hoppa

  18. #98
    Chustonoszka
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    Bielsko-Biała
    Posty
    67

    Domyślnie

    może jakieś nowsze opinie i porównania z nowymi polskimi chustami? chętnie poczytam

  19. #99
    Szukajguru
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Sopot/Gdańsk
    Posty
    7,472

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sigh Zobacz posta
    może jakieś nowsze opinie i porównania z nowymi polskimi chustami? chętnie poczytam
    polecam
    http://www.chusty.info/forum/forumdi...p/187-Hoppediz

  20. #100
    Chustonoszka
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    Bielsko-Biała
    Posty
    67

    Domyślnie

    w sumie nic tam nie znalazłam takiego interesuje mnie model Delhi i porównanie np. z Natką, Lenny Lamb czy Little Frog. szukam czegoś taniutkiego na przeróbkę na króciznę. mam w posiadaniu długaśną Nati od nowości, więc sama porównania nie mam, a teraz w ofercie mnóstwo polskich chust.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •