Zobacz wyniki ankiety: Jaki stopien dajesz tej chuscie?

Głosujących
124. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1

    3 2.42%
  • 2

    0 0%
  • 3

    2 1.61%
  • 4

    12 9.68%
  • 5

    107 86.29%
Strona 5 z 10 PierwszyPierwszy 12345678910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 198

Wątek: Didymos

  1. #81
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Austria
    Posty
    85

    Domyślnie

    wlasnie sie na nie natknelam, ale i tak dzieki za extra fote dzieki ! Fale zielone sa troszke okazyjnie do kupienia, i wacham sie miedzy katja z welna a falami (tak mam dzisiaj )

  2. #82
    Chusteryczka Awatar lemonka
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    2,182

    Domyślnie

    Linda przepiekne te fale


    Kto bije, żeby nauczyć, uczy bić.
    flickr-moje zdjęcia

  3. #83
    Chustofanka Awatar kappala
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Warszawa- UrsynĂłw
    Posty
    333

    Domyślnie

    dziewczyny a jak się w rombach nosi? w porównaniu do indio? wyczytałam że cieńsze, ale chętnie bym przeczytała jeszcze jakieś opinie
    dla jakich wagowo dzieci romby są dobre?

  4. #84
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Austria
    Posty
    85

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kappala
    dziewczyny a jak się w rombach nosi? w porównaniu do indio? wyczytałam że cieńsze, ale chętnie bym przeczytała jeszcze jakieś opinie
    dla jakich wagowo dzieci romby są dobre?
    znudzilo sie indio?
    ja wczoraj pierszy raz zamotalam w romby i poszlam na dluzszy spacer. po kilku minutach Pola siedziala w kieszonce tak nisko, ze myslalam, ze mi zaraz obliże pępek. a chusta miala przeciez murowac Jest ciniutka i ladnie zlamana, po puszystym indio to wstrzas jakos podociagalam, ale chusta zachowuje sie zupelnie inaczej niz indio, jest bardziej wymagajaca (albo to kwestia przyzwyczajenia). za to duzo fajniej niz indo wyciagalo mi sie dziciaczka na karmienie (dwa razy,hmm) i duzo latwiej wkladalo - w warunkach polowych romby pozwalaja sie zorientowac jak i gdzie ukladac i ciagnac. natomiast wezel jakos mi nie wyszedl i z tylu nie umialam ulozyc w czasie spaceru i mi sie powpijalo w krzyz - ale to nie wina chusty, indio tez mnie tak traktuje czasem.
    raby sa cieniutki i leciutkie, i bardzo, hmm, chustowe. Ta lekkosc bardzo mi odpowiada, ale indio latwiej wiaze. I przez ta lekkość chusta mnie urzekła.
    Z chusta sie rozstaje za dwa tygodnie, ale jada do mnie fale i juz sie nie moge doczekac. I powiem jeszcze: jedno indo w domu MUSI byc.

  5. #85
    Chustoguru Awatar petisu
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Zielona Góra
    Posty
    8,828

    Domyślnie

    Eeeee no romby nie muruja, chyba ze by sie mialo jedwabne.
    To zakard, czyli zasada jest jedna-jak zamotasz, tak poniesie.
    www.gugu-gaga.pl chusty Didymos i nosidła KiBi
    gugu-gaga.pl na Facebooku

    Łucja 23.03.06.&Milana 10.06.09.&Marshall 11.03.14.

  6. #86
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Austria
    Posty
    85

    Domyślnie

    to wiec do o indio moznaby powiedziec: nieważne jak zamotasz, zawsze dobrze poniesiesz...

  7. #87
    Chustoguru Awatar petisu
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Zielona Góra
    Posty
    8,828

    Domyślnie

    Kazdemu inna odpowiada. Czesto jest tez tak, ze jak sie czlowiek do jednej przyzwyczai, to ciezko mu sie na inna przestawic. Moze sie romby jeszcze zrehabilituja.
    www.gugu-gaga.pl chusty Didymos i nosidła KiBi
    gugu-gaga.pl na Facebooku

    Łucja 23.03.06.&Milana 10.06.09.&Marshall 11.03.14.

  8. #88
    yena
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez petisu
    Eeeee no romby nie muruja, chyba ze by sie mialo jedwabne.
    To zakard, czyli zasada jest jedna-jak zamotasz, tak poniesie.
    Święte słowa, Petisu (Pasja zdaje się puściła je zresztą w świat ) Do moich elips też się musze przyłożyć motając i to baaardzo. Poza tym opadają trochę i poprawiam tak mnie więcej co pół godziny. Wszystkie żakardy tak mają?

  9. #89
    Chustoguru Awatar petisu
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Zielona Góra
    Posty
    8,828

    Domyślnie

    Nie, Pawie nosza jak marzenie i nic sie nie luzuje (testowane na 12 kg )
    www.gugu-gaga.pl chusty Didymos i nosidła KiBi
    gugu-gaga.pl na Facebooku

    Łucja 23.03.06.&Milana 10.06.09.&Marshall 11.03.14.

  10. #90
    Chustofanka Awatar kappala
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Warszawa- UrsynĂłw
    Posty
    333

    Domyślnie

    Happy, nie znudziło mi się indio.. w życiu! ale chciałam się rozejrzeć za kolejną chustą i myślałam o rombach, choć teraz przyznam że się trochę przestraszyłam tego dociągania, zwłaszcza że ostatnio mam jakiś kryzys z wiązaniem.. i to z leosiem o dziwo , nie mogę go jakoś przy główce Gai dociągnąć.. i potem mam lekkie luzy przy cyckach (za przeproszeniem )
    Z indio właśnie nie mam problemów, tak otula Gaię że nic nigdzie nie odstaje, przylepia się wręcz do niej i świetnie nosi, tylko że trochę nam ciepło i chciałam coś lżejszego na teraz . Boję się tylko że nie dam sobie rady z dociąganiem właśnie ..

  11. #91
    Chustomanka Awatar joawoj
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    974

    Domyślnie

    Ja tam żadnych problemów z dociąganiem rombów nie miałam - świetna chusta.


    Mam wiecznie zapchaną skrzynkę --> piszcie proszę na maila: mmpjmw@gmail.com

  12. #92
    yena
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez petisu
    (takie moje wywody po wielu godzinach lektury TBW...)
    Petisu, dziękuję Ci bardzo, że mi tych godzin zaoszczędziłaś Wdzięcznam

  13. #93
    Chustomanka Awatar nitka
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    New York
    Posty
    1,178

    Domyślnie

    Dzis przyszly moje nowe zielone fale - co za cud-chusta! niesamowicie mieciutka (moze tak dobrze zlamana?), i ta wspaniala sprezystosc! Probowalam na chwile zawiazac dziecko - bardzo latwo dociagnelam, tylko musialam zaraz rozwiazac, bo maly ma goraczke i troche bylo nam w niej goraco. Ktos pisal, ze to dobra, cienka chusta na lato? Moze przez ta goraczke wydawalo mi sie, ze nie taka cienka? Na pewno niedlugo znowu sprobujemy. Wtedy tez sprawdze jak spisuje sie przy dluzszym noszeniu. Jak na razie chusta na 5, jak nie na 6 Coraz bardziej ciekawi mnie jak wypadnie porownanie z jedwabnymi falami. Polecam bardzo!
    Agata - Hashimotka, mama Macka (Styczen 2008) i Julia (maj 2014)

  14. #94
    bydzia
    Guest

    Domyślnie

    nosimy się od 2 czy 3 tygodni w czerwonych liściach )
    im dłużej się nosimy tym bardziej się kochamy,
    na początku była sztywna i trochę ciężko wiązało się supełek,
    ale teraz to już bajka )

    już mam chrapkę na więcej )

    no i bardzo mi się podoba niepasiasty wzorek)

  15. #95
    Chusteryczka Awatar visenna2
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Warszawa Białołęka
    Posty
    1,820

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bydzia
    nosimy się od 2 czy 3 tygodni w czerwonych liściach )
    im dłużej się nosimy tym bardziej się kochamy,
    na początku była sztywna i trochę ciężko wiązało się supełek,
    ale teraz to już bajka )

    już mam chrapkę na więcej )

    no i bardzo mi się podoba niepasiasty wzorek)
    Prawda że są boskie? Kupiłam baaaardzo dawno temu i leżakowały sobie w oczekiwaniu na narodziny Najmłodszej, teraz właśnie zaczęłam używać i zachwyciłam się - bardzo łatwo się dociąga, pracuje tyle ile trzeba - nie za dużo i nie za mało, no i ten wzorek... Na jesień będzie idealny
    ChustoHolizm
    Zuzia 21.12.2005
    Ania 26.06.2008
    Mateusz 04.08.2011

    Doradca - Partner Akademii Noszenia Dzieci

  16. #96
    Chustoholiczka Awatar Linda
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Stare Babice
    Posty
    5,004

    Domyślnie

    Ja teraz intensywnie testuje nino kobalt z welna i jestem zachwycona. Mam co prawda r7, wiec ciut przydluga, nawet w wiazaniu plecaczka Hanti, ale udaje mi sie jakos zawiazac te dlugie ogony.

    Swienie sie nosi, latwo dociaga, chusta jakby sprezysta, pieknie otula dziecko. Noszac w tej chuscie mam tylko letni T shirt i o dziwo welna mnie nie gryzie

    Mam tez nowiutkie, zielone fale, pieknie sie nosza, choc nie sa tak 'wybaczajace' jak nino z welna, tzn trzeba bardziej pilnowac, aby krawedzie byly dociagniete, aby bylo bardzo wygodnie.

  17. #97
    bydzia
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez visenna2
    Cytat Zamieszczone przez bydzia
    nosimy się od 2 czy 3 tygodni w czerwonych liściach )
    im dłużej się nosimy tym bardziej się kochamy,
    na początku była sztywna i trochę ciężko wiązało się supełek,
    ale teraz to już bajka )

    już mam chrapkę na więcej )

    no i bardzo mi się podoba niepasiasty wzorek)
    Prawda że są boskie? Kupiłam baaaardzo dawno temu i leżakowały sobie w oczekiwaniu na narodziny Najmłodszej, teraz właśnie zaczęłam używać i zachwyciłam się - bardzo łatwo się dociąga, pracuje tyle ile trzeba - nie za dużo i nie za mało, no i ten wzorek... Na jesień będzie idealny
    też pomyślałam że na jesień są idealne )

  18. #98
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Austria
    Posty
    85

    Domyślnie

    za chwile rozstaje sie z rombami jonasowymi, upaly ostatnio wiec tylko w tej chuscie chodzilysmy. moim zdaniem kazda chuste trzeba poznac, rozpracowac - wtedy juz trudno sie z nia rozstac.... gdyby nie fale (moze juz jutro) to byloby mi bardzo smutno po rozstaniu z jonasem.
    wiazalam wylacznie kieszonke i moja dzidzia albo slodko spala albo "swiadomie" akceptowala moje wszystkie pomysly na spedzanie wolnego czasu. A teraz drzemie wlasnie przykryta zakardzikiem. Kolory tej chusty sa obledne, zadne zdjecie tego nie odda. to jest istny OCEAN. wiaze sie leciutko i zgrabniutko.

  19. #99
    Chustomanka Awatar joawoj
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    974

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez happy m
    za chwile rozstaje sie z rombami jonasowymi, upaly ostatnio wiec tylko w tej chuscie chodzilysmy. moim zdaniem kazda chuste trzeba poznac, rozpracowac - wtedy juz trudno sie z nia rozstac.... gdyby nie fale (moze juz jutro) to byloby mi bardzo smutno po rozstaniu z jonasem.
    wiazalam wylacznie kieszonke i moja dzidzia albo slodko spala albo "swiadomie" akceptowala moje wszystkie pomysly na spedzanie wolnego czasu. A teraz drzemie wlasnie przykryta zakardzikiem. Kolory tej chusty sa obledne, zadne zdjecie tego nie odda. to jest istny OCEAN. wiaze sie leciutko i zgrabniutko.
    Zgadzam się w całej rozciągłości - chusta prześliczna i do tego milutka w dotyku .


    Mam wiecznie zapchaną skrzynkę --> piszcie proszę na maila: mmpjmw@gmail.com

  20. #100
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Austria
    Posty
    85

    Domyślnie

    FALE ZIELONE, sie susza! cieniutkie jak pajeczyna, azurowe! chyba jeszcze ciensze niz jonas. ale sa strasznie niespokojne, po wyciszajacym jonasie to sie mega odczuwa ! nie jestem pewna czy przy temperamenciku moje corci taki halas falowy wskazany. powinno sie didka podzielic energetycznie!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •