Zobacz wyniki ankiety: Jaki stopien dajesz tej chuscie?

Głosujących
124. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1

    3 2.42%
  • 2

    0 0%
  • 3

    2 1.61%
  • 4

    12 9.68%
  • 5

    107 86.29%
Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 2345678910
Pokaż wyniki od 181 do 198 z 198

Wątek: Didymos

  1. #181
    Chustofanka Awatar malutk_a
    Dołączył
    Mar 2011
    Miejscowość
    kraków
    Posty
    380

    Domyślnie

    jak dla mnie didki rzadza na pierwszy rzut kupilam pawie i jestem nimi zachwycona porostu sa boskie, super mi sie nosi i nie czuje ciezaru toski i latwo mi sie ja wiaze. druga to indio bialo-brazowe i powoli dogadujemy sie jest ciensza od pawi i w sam raz na teraz, zachorowalam na didki wiec pewnie jeszcze jakis do mnie dolaczy

  2. #182
    Chustoguru Awatar mamaslon
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    WLKP
    Posty
    6,033

    Domyślnie




    było pieknie jak był z nami

    świetna szmata!!!, tak jak 2 pozostałe didki które mamy
    Ostatnio edytowane przez mamaslon ; 17-05-2011 o 01:23
    Kruszynka 2010
    Doradca Akademii Noszenia Dzieci
    LULAMY Akademia Chustonoszenia
    Specjalistka od metody karmienia dzieci- BLW (Bobas Lubi Wybór), Certyfikowany uczestniczka szkolenia z BLW prowadzonego przez Gill Rapley.
    BabyLedWeaning
    oraz Stowarzyszenie Poznań w Chuście
    moje zwierzaki i

  3. #183
    Chustofanka Awatar zawsze_zielona
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Dania
    Posty
    352

    Domyślnie

    Dzis dotarla do mnie chusta- zakard czerwone liscie (dziekuje t_a_s ) i jestem zachwycona. To moja druga chusta (mam tricolor green) i ten didek jest po prostu bezbledny. Doskonale sie dociaga, mala byla do mnie jakby przyklejona i nie opadla nawet na pol centymetra podczas 2 godz spaceru (nosze 7 tygodniowe dziecko). Kolejna chusta to tez bedzie didymos
    Sylwia, mama Celinki


  4. #184
    Chustofanka
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    183

    Domyślnie

    Do nas dziś dotarły srebrne fale ćwiczymy kangurka To nasza druga chusta i też baaardzo nam się podoba

  5. #185
    Chustomanka
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Opole
    Posty
    855

    Domyślnie

    JA odebrałam dziś didka Jakoba

    wspaniała chusta
    kapitalnie nosi
    super się mota:high


    dzięki Greenedie
    MAMA-Wiktorii 18.02.2007 Katarzyny 29.03.2011 Kornelii 19.05.2021

  6. #186

    Domyślnie

    A który Didek najbardziej nośny dla cięższego dzieciaka? od 10 kg??

  7. #187
    Chustoguru Awatar metis1
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Ursynów
    Posty
    8,030

    Domyślnie

    Chyba jeszcze nie wpisałam się po testowaniu flaminga...?

    To dopiero moje drugie podejście do indio (po kółkowej) i muszę przyznać, że bardzo udane Mimo okropnego, majtkowego koloru (pink stinks! ) chusta ujęła mnie swoją plastycznością, przytulnością i miękkością. Jest cieniutka, ale fajnie się ją mota i nosi. Nic nam nie osiadało.
    http://corallovo.blogspot.com/
    08.2005 06.2010 01.06.2014






  8. #188
    Chustoguru Awatar metis1
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Ursynów
    Posty
    8,030

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Anna H. Zobacz posta
    A który Didek najbardziej nośny dla cięższego dzieciaka? od 10 kg??
    Z całą pewnością chusty typu niebieskie gekony, motylki walentynkowe, podobno pawiszcza...
    Trzymaja na mur beton, sa dosyć grube. Po praniu nieco ztywne, ale to natychmiast im przechodzi.
    http://corallovo.blogspot.com/
    08.2005 06.2010 01.06.2014






  9. #189
    Chustoguru Awatar mamaslon
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    WLKP
    Posty
    6,033

    Domyślnie

    zdecydowanie len-pawiszcze ecru -polecam no i mam nadzieje ze moje rybki karaibki
    jak dolecą to napisze
    Kruszynka 2010
    Doradca Akademii Noszenia Dzieci
    LULAMY Akademia Chustonoszenia
    Specjalistka od metody karmienia dzieci- BLW (Bobas Lubi Wybór), Certyfikowany uczestniczka szkolenia z BLW prowadzonego przez Gill Rapley.
    BabyLedWeaning
    oraz Stowarzyszenie Poznań w Chuście
    moje zwierzaki i

  10. #190
    Chustonoszka
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    52

    Domyślnie

    Dziewczyny, mam Indio i teraz zachorowałam na jakąś jedwabną chustę Didymos. Jak sie nosi jedwabie? Warto wydać tyle pieniędzy?

  11. #191
    Chustomanka Awatar kashinka
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Royston, UK
    Posty
    688

    Domyślnie indio Tulali

    kupilam ze wzgledu na nowego chuciocha, mieszanka jedwabiu (10%), bawelny (65%) i lnu (25%). cieniutka. mam rozmiar 4 na kangura i kieszonke, ale czy przyda sie na prosty plecak przyszlym roku, gdy Maya bedzie miala roczek?
    fajnie nosi noworodka, i bardzo latwo bylo ja zlamac, juz jest mieciutka i sie przelewa przez rece. ale nosze tylko 10 dni a mam przeswity - nitki jest bardzo latwo przesunac, wiec pewnie przy praniu i prasowaniu wszystko wroci do normy, ale odnosze wrazenie, ze musze byc z tulali raczej ostrozna...
    moje dzieci: Jacob (2003), Alexander (2004), Mila (2006), Nicolas (2007) i Maya (lipiec 2012)
    Doradca po kursie średniozaawansowanym Die Trageschule ® Dresden

  12. #192
    Chustomanka Awatar nel
    Dołączył
    Mar 2012
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    546

    Domyślnie

    ja mam Didkowy standard i super mi się nosi. ładnie otula dziecia, dobrze się dociąga i fajnie nosi cięższego klocuszka. bardzo lubię tę chustę.
    córka (czerwiec 2011) i syn (wrzesień 2013)

    moje zdjęcia

  13. #193
    Chustomanka Awatar buka
    Dołączył
    Mar 2011
    Miejscowość
    Kato
    Posty
    885

    Domyślnie

    Każda didkowa chusta wydaje się inna, ciężko więc wrzucać wszystko do jednego wora. Niemniej jednak do tej pory didki, które miałam okazję macac/posiadać zrobiły na mnie bardzo dore wrażenie i ustawiają tę markę w czołówce. Lny mimo, że cienkie to nośne, tkane jakby na jednej płaszczyźnie. W porównaniu z natkami, które tkane sa jakby dwuwarstwowo to duzy plus zwłaszcza latem.
    Miałam okazję nosić w różnych indio i każda z tych szmat się różni, wszystkie jednak wypadły bardzo dobrze, ze standardów miałam katjuszę, byłam megazadowolona, że bawełniany pasiak potrafi TAK nieść. Z grzałkami bawełnianymi podobnie, mimo 100% bawełnianego składu, dodatkowo są bardzo milusie w dotyku, długo bym tak mogła wymieniać. Bawełniane natki i girasole, pod względem nośności wypadają gorzej moim zdaniem. Dodatkowo jako lubująca się w domieszkach zwiększających nośność nie mam żadnych do nich zastrzeżeń.
    Nie mam doświadczenia jeśli chodzi o firanki, ale każda chusta powinna byc indywidualnie dopasowana do wagi dziecka i upodobań noszącego. A nie - największa cienizna jaką miałam Agave, wiadomo, że z racji samej grubości nie dorównuje PHI, ale mimo to przy 12 kg, niosła przyzwoicie, więc przy nieco lżejszym bąlu powinna byc idealna, na lato zwłaszcza.

  14. #194
    Chustoguru
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Sydney
    Posty
    9,491

    Domyślnie

    Mam od jakiegos czasu turkusowe fale od Metis i je szalenie lubie, choc byl czas, kiedy malo nosilam. Bardzo ladnie sie motaja, a ja potem przegladam sie w kazdej wystawie
    Od niedawna mam OS czerwono-zlote 1975, indio, 50% lnu, wiec mnie sie niemilosiernie, ale ach, ten wzor.... No i nosi pieknie, wiaze sie tez ladnie, a dziecko siedemnascie kilo. Czuje dopiero po dlugim czasie, i to nie za wiele, chyba ze bele jak zawiaze, co mi sie zdarza, bo chce a to "na plecki" a to "zejdz". Mlodszego (jakies circa 12 kilo) w ogole nie czuje.
    Te z lnem kupilam ze wzgledu na pogode to raz, a dwa, na ciezar starszaka.
    I jeszcze idzie do mnie indio krotkie rozmiar 4 z przeznaczeniem na dwa-trzy podstawowe wiazania w tym biodro. I na przyszlosc, mam nadzieje, tez
    Najwyzsze noty IMO

  15. #195
    Chustoguru Awatar metis1
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Ursynów
    Posty
    8,030

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez yvona Zobacz posta
    Mam od jakiegos czasu turkusowe fale od Metis i je szalenie lubie, choc byl czas, kiedy malo nosilam. Bardzo ladnie sie motaja, a ja potem przegladam sie w kazdej wystawie
    Masz te fale jeszcze???
    Bardzo miło je wspominam... Przepiękne kolory...
    http://corallovo.blogspot.com/
    08.2005 06.2010 01.06.2014






  16. #196
    Chustoguru
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Sydney
    Posty
    9,491

    Domyślnie

    Ano mam
    Bardzo je lubie, wiem, ze obiecalam zdjecia, ale jakos nie bylo okazji, poszukalam i mam cos, ale za duze. Musialam wrzucic na fotosik i mam nadzieje, ze sie otworzy



    uprzedzam, ze bardzo kiepsko zawiazane, bo tylko na chwile przed wejsciem do samochodu.
    Ale zawsze cos

  17. #197

    Domyślnie

    Uwielbiam mojego didka (OS mystic petrol) za to, że jest cieniutki, świetnie się dociąga oraz wspaniale nosi mojego małego klocka zaczynam poszukiwać kolejnego do mojego malutkiego stosiku

  18. #198
    Chustonówka
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    2

    Domyślnie

    Dziewczyny, a czy możecie coś napisać na temat chusty Didymos Paul? Czy któraś z Was miała z nią jakieś doświadczenia?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •