Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Indio z dodatkami - fotki razem

  1. #1
    Chustomanka
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Frankfurt nad Menem
    Posty
    889

    Domyślnie Indio z dodatkami - fotki razem

    pojawiło się kilka pytań o różnice w kolorze, wklejam więc fotki indio z lnem, konopią i jedwabiem

    nie mam akurat natura, ale położyłam brzeg kapy na łóżko, bo ma zbliżony kolor proszę dorzucić inne fotki i opinie, będzie wątek dla niezdecydowanych

    wrażenia z różnic:
    jedwab: najcieńszy i chłodny, na lato jak znalazł, ale ma kolor nieciekawy, na szczęście fajnie się farbuje, co zamierzam uczynić

    konopie: noszą bezkonkurencyjnie, kolor śliczny i bez farbowania, miękną do flanelki dość szybko

    len: pomiędzy, noszą super, chłodniejsze od konopii, ale grubsze i bardziej mięsiste od jedwabiu, nie mięknie jak konopie, zachowuje pewną sztywność, jak hmm, przecieradło świeżo po praniu, kolor lekko bezowy, choć miałam w ręce i bardzo białe egzemplarze - może dziewczyny mają i dorzucą fotki

    natur: jest najgrubszy, kolor zbliżony do szarości-beżu

    didymos ma jeszcze natur w wersjach colorgrown, czyli naturalnie kolorowego włókna, zielona i brązową, wyglądają jak dwukolorowe indio nieco, oliwkowe i brązowe


    foty dwie, bez flesza i z
    od lewej: jedwab, konopie, len, kapa na łóżko


    Kasia mama Marianny czerwiec 06 Heleny wrzesieĂą 07 i styczniowej niespodzianki

    http://chuscianyzakatek.blogspot.com/ - blog i bazarek chustowy - ruszy znĂłw 1 wrzeÂśnia

  2. #2
    Chustomanka
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Frankfurt nad Menem
    Posty
    889

    Domyślnie

    wklejam jeszcze jedną bo słabo widać jaki jedwab jest żółty, u mnie dziś słonka nie ma i jakoś kiepsko mi foty w świetle dziennym wyszły

    Kasia mama Marianny czerwiec 06 Heleny wrzesieĂą 07 i styczniowej niespodzianki

    http://chuscianyzakatek.blogspot.com/ - blog i bazarek chustowy - ruszy znĂłw 1 wrzeÂśnia

  3. #3
    Chustomanka
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Rydułtowy
    Posty
    707

    Domyślnie

    sliczne, i widac duza roznice
    Amelka 07-09-2007
    Olaf 21-10-2012

  4. #4
    Chustomanka Awatar polah
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,289

    Domyślnie

    Donkaczka! Wielkie dzięki! Nareszcie widać wszystko jak na dłoni. I upewniłam się w swoim wyborze
    Jula 18.12.2004, Wojtek 17.01.2008
    Herbata z Malinami


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •