Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Wątek: Nie mam pojĂŞcia co kupiĂŚ

  1. #1
    Chustofanka
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    427

    Domyślnie Nie mam pojęcia co kupić

    Właśnie sprzedałam jedną ze swoich chust i zamyślam o kupnie nowej, bo stan w półeczce musi się zgadzać Na początku myślałam o Didku Katji, potem o storczyku Annie (jest cudna...), ale jak w końcu zalogowałam się tutaj, to okazało się że jestem 100 lat za murzynami w kwestii nowości. Co to za chusty Chimparoo? Jakie są ceny i dł. max (potrzebuję co najmnie 4,9m -5m)? A Bebiny? Poradźcie, proszę. Najchętniej to bym te nowości pomacała, ale zanim to sie stanie dzieć chyba pójdzie do szkoły ( kolejki ). Chciałabym teraz coś na dłużej, czyli miękką, przewiewną, dobrze zrobioną chustę

  2. #2
    Chustoguru Awatar petisu
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Zielona Góra
    Posty
    8,828

    Domyślnie

    Chimparoo to narazie potestuj (kolejki są 4, czyli nie powinno trwac w nieskończonośc), w sprzedaży powinny byc w przyszłym miesiącu.
    Jeśli czytasz po francusku: http://chimparoo.ca , jest też angielska wersja, ale jeszcze nie ma pełnego tłumaczenia.
    Jest długośc 5,20 Ceny na priva mogę podac.
    http://chimparoo.ca/0C49F9A6-B29C-4752- ... wraps.html

    A o Bebinę pytaj Vegi.
    www.gugu-gaga.pl chusty Didymos i nosidła KiBi
    gugu-gaga.pl na Facebooku

    Łucja 23.03.06.&Milana 10.06.09.&Marshall 11.03.14.

  3. #3
    Chustomanka
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Bramki k/Warszawy
    Posty
    1,229

    Domyślnie

    Sill - przecież Ty warszawianka - mam na stanie dwie bebiny teraz u siebie do motania więc wpadaj i pomotasz bez czekania
    Ceny są jawne i są w sklepie


    http://www.chusty.com.pl - Babylonia, Bebina, Didymos, Gabi, Lana, Lenny Lamb, MaM, Merry Carry, NatiBaby, Storchenwiege
    Doradca po kursie dla zaawansowanych Trageschule Dresden

  4. #4
    Chustofanka
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    427

    Domyślnie

    Vega, z chęcią bym się umówiła,może jakoś po świętach. Nie wiem jeszcze jakie mój K. ma dyżury, bo one prawie zawsze krzyżują mi plany Petisu, czy chusty w tych kolejkach tylko kolorami się różnią? Którą mam wypróbować?

  5. #5
    Chustofanka
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    427

    Domyślnie

    Przeczytałam, obejrzałam i lecę się zapisać na Juliette. Moje kolorki...mniam...

  6. #6
    Chusteryczka Awatar lemonka
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    2,182

    Domyślnie

    No to ja tez zapytam co kupić. Mam Nati i lnianą kółkową od Oppamamy. Czaje sie jeszcze na coś, ale nie wiem jaką długość wybrać i jaką firmę Nie potrafię jeszcze dobrze motac, czyli chusta musi mi dużo wybaczyć.

    Nati mam 4,7 i przy kieszonce zostają mi ogony prawie do kolan. To teraz kupić 4,10 czy może 3,80? Oczywiście coraz cieplej sie robi to znaczy, że grubej chusty nie warto kupic bo leżałaby w szafie do jesieni a to zbrodnia bylaby chyba No i nie wiem mimo przeczytania wielu wątków na tym forum Czy jakiegos Didka? Czy może Storcha? Innych nie biorę pod uwagę bo mam wystarczający dylemat z tymi firmami. Jakbym chciała rozpatrywać wszystkie chusty z wielu firm to bym sie do zimy nie mogła zdecydować Help meeee... bo już włosy z głowy rwę.
    Indio? Leo? Anna? Fale?


    Kto bije, żeby nauczyć, uczy bić.
    flickr-moje zdjęcia

  7. #7
    Chusteryczka Awatar lemonka
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    2,182

    Domyślnie

    Kobitki, pomóżcie w wyborze


    Kto bije, żeby nauczyć, uczy bić.
    flickr-moje zdjęcia

  8. #8
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    ÂŁĂłdÂź
    Posty
    89

    Domyślnie

    Lemonka - im więcej będziesz czytać i się zastanawiać tym trudniej będzie Ci się zdecydować - jest tyle pięknych chust, które chciałoby się mieć...Ja też planuję zakup wiosenno-letniej chusty i też jeszcze na 100% się nie zdecydowałam, póki co skłaniam się ku BB - bo i cienka i kolorki piękne (takie są opinie na forum - bo niestety nie miałam okazji pomacać).
    owocnego debatowania i dobrej decyzji!

  9. #9
    Chustoguru Awatar Eyja
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    Miasto Spotkań
    Posty
    6,065

    Domyślnie

    lemonka polecam leo storche. na lato sie nada, bo przewiewna a mota sie po prostu sama juz kilka chust testowałam i leo pozostało moim numerem jeden. boska chusta a i wybacza błędy w motaniu. własciwie nie tylko wybacza, ale pomaga motac prawidłowo eh, mam leo rouge wiazanke i leo natur kółkową. cudności
    i łamac nie trzeba, bo mięciutkie od poczatku i nośność superowa
    zreszta sama zobacz w recenzjach
    Nie tak.
    Nie teraz.
    Nie w ten sposób.
    Pojawia się zbyt wcześnie i zbyt nieoczekiwanie.
    To, co nieuchronne
    Jest potwornie przedwczesne.
    Powinno przyjść dopiero później.
    Jutro. Za rok. Za sto lat.

    [Gerhard Zwerenz]


  10. #10
    Chusteryczka Awatar lemonka
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    2,182

    Domyślnie

    No właśnie Julka, ten ogrom chust jest nie do zniesienia Nadal nie wiem co wybrać. Zaraz poszukam BB, ale ja niedoświadczona to nie wiem czy wiazać bym umiala tę BB.
    Tobie też dobrej decyzji zycze


    Kto bije, żeby nauczyć, uczy bić.
    flickr-moje zdjęcia

  11. #11
    Chusteryczka Awatar lemonka
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    2,182

    Domyślnie

    Ja z uporem maniaka pisze na tym wątku No bo Leo niezbyt do mnie przemawiają. Kolory mam na mysli bo wierzę, że są super w motaniu. Może dlatego nie jestem przekonana, że nigdy ich na żywo nie widziałam i nie dotykalam.


    Kto bije, żeby nauczyć, uczy bić.
    flickr-moje zdjęcia

  12. #12
    Chustonówka
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    WrocÂław
    Posty
    24

    Domyślnie

    Lemonka - mnie też żakardowe fale Didka kuszą szczególnie Lime Waves .. Na razie mam indio z którego jestem bardzo zadowolona (a nawet nie jest dobrze złamany- dopiero po jednym praniu i codziennym noszeniu), ale już obmyślam strategię namówienia męża na kolejną - taką bardziej na lato - cienszą. Wiem, że będzie jeden warunek - kolor oliwkowy - wtedy i zasponsoruje i też będzie się motać . Może coś doradzicie?
    ***BRUNO 25.11.2007***

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •