Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 81

Wątek: Mam tylko jedną chustę :)

  1. #61
    Chustomanka Awatar szokam
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    1,125

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pabla28 Zobacz posta
    i ja mam tylko jedną chustę:
    Nati Kalahari.
    i też czasami myślę o jakiejś innej ale koniec końców nie kupuję i mam tylko tą jedną.

    zauważyłyście, że te co mają jedna to baaardzo czesto właśnie nasza kochana Nati? ciekawe czemu? Kalahari to jest też moja pierwsza i jedyna wiązanka.
    ciągle nie mogłam się zdecydować. wiem jednak, ze to forum potrafi zgubic. jak niektore wiedza w jakims amoku zamowilam na ebayu 3 z czego 2 musialam na pniu sprzedac, bo przeciez nie stac mnie na kupno 3 naraz. ta jedna chyba jednak do mnie w koncu trafi. rozsadek jednak na koncu zawsze bierze u mnie gore. mam jeszcze kółkową a elastyka sprzedalam.
    Ostatnio edytowane przez szokam ; 11-05-2010 o 08:56 Powód: dopiski

  2. #62
    Chustomanka Awatar szokam
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    1,125

    Domyślnie

    ale przyznam, że nie sądziłam, że tyle z nas ma tylko po jednej (ew. po jednej z rodzaju). to dobrze, pocieszyłyście mnie. czułam sie tu momentami jak alien, dziwak .ub biedniejsza siostrzyczka mając tylko tę jedną.

  3. #63
    Chustonoszka Awatar Vivid
    Dołączył
    May 2010
    Miejscowość
    Bielsko-Biała
    Posty
    120

    Domyślnie

    Ja też mam jedną - i do chwili wejścia na forum starczała w zupełności. Teraz jednak zaczynam się zastanawiać.

  4. #64
    Chustonoszka Awatar Vivid
    Dołączył
    May 2010
    Miejscowość
    Bielsko-Biała
    Posty
    120

    Domyślnie

    A, i też jest to tkana Nati - cudny fiolet.

  5. #65
    Chusteryczka Awatar Fusia
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    2,933

    Domyślnie

    ja miałabym 1 gdyby nie to ze m wybierał i wybrał nie mój kolor-sprzedac jej niechciałam bo to prezent od niego on w niej nosi -ja czasem jak kupi sie drugą to potem wpada sie w szał i kupuje następne
    Żona Damiana. Matka Róży(28.10.2009), Anieli(1.03.2011) i Łucji13.06.2013
    Doradca Akademii Noszenia Dzieci

  6. #66
    Chustomanka Awatar Nalia
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    podlasie :)
    Posty
    1,111

    Domyślnie

    Ja mam jedną nati no cotton złotą , do tego własnoręcznie uszyte onbu. I pewnie tak już zostanie, chyba że mt sobie sprawię jak mi ochota na szycie najdzie.
    Ania - mama Wiktora (22.08.2008) i Dariusza (02.07.2012)



  7. #67
    Chustofanka Awatar ewullah
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    Kotlina Kłodzka
    Posty
    498

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pabla28 Zobacz posta
    i ja mam tylko jedną chustę:
    Nati Kalahari.
    i też czasami myślę o jakiejś innej ale koniec końców nie kupuję i mam tylko tą jedną.
    ja mam tą samą. jest świetna i jedyna. (może dlatego, że niewiele macałam )
    też bym chciała coś jeszcze, ale jakoś odwala mi i mija, odwala i mija.
    Wojtuś 23.08.2005
    Kacperek 21.10.2009

  8. #68
    Chustonówka
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    Londyn okolice Heathrow
    Posty
    35

    Domyślnie

    Też mam jedną, oczywiście Nati, moja to brąz grecja, ale na lato kupję coś lżejszego, zobaczę jak się będzie sprawować
    mama Oliwii od 12.02.2010 godz 5:07

  9. #69
    Chustonoszka Awatar sylwiado
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    okolice Poznania
    Posty
    112

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pabla28 Zobacz posta
    i ja mam tylko jedną chustę:
    Nati Kalahari.
    i też czasami myślę o jakiejś innej ale koniec końców nie kupuję i mam tylko tą jedną.
    Ha, ja też mam tylko jedną - Nati Kalahari . A już jakiś czas zaglądam na forum. Ale twarda jestem .
    I od wczoraj gosiowe nubigo...

  10. #70
    Chustoholiczka Awatar erithacus
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Tczew
    Posty
    3,315

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aurora Zobacz posta
    Ahahaha, przepraszam Cię, Marta, ten wątek mi się na oczy rzucił przy szukaniu czegoś zupełnie innego i nie mogłam się powstrzymać

    Przyznaj się, ile masz dzisiaj???

    No cóż... trochę się to nieaktualne zrobiło






    Czasem mnie nie ma. Można mnie złapać na maila: [mój nick z forum] @ tlen.pl


  11. #71
    Chustofanka Awatar kinia
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    420

    Domyślnie

    ja nie mam jeszcze żadnej ale przymierzam się do Nati. To chyba jedyna tkana z tych polecanych tutaj, która mozna kupić na allegro.. A z innymi, jak szukałam, ciężko jest coś dostać tak od ręki. Trzeba by kupować na zagranicznych stronach albo eBayu...
    Cytat Zamieszczone przez kasinka Zobacz posta
    Też mam jedną, oczywiście Nati, moja to brąz grecja, ale na lato kupję coś lżejszego, zobaczę jak się będzie sprawować
    a jaką planujesz kupić na lato?

  12. #72
    Chustomanka Awatar pelasia
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Bydgoszcz
    Posty
    861

    Domyślnie

    też mam jedną, długą wiązaną hoppediz nairobi. znalazłszy forum, zaczęłam mieć chęć na więcej, inne kolory, ale rozsądek zwyciężył, a ograniczone fundusze go wsparły
    rozważałam sprzedaż wymianę na inny kolor, ale ja już mam do tej chusty za duży sentyment- nosiłam w niej od początku, taką jeszcze kruszynkę
    dokupiłam tylko, pod męża i bardziej do noszenia na wyprawach, na plecach, nosidło ergonomiczne, i tyle.

    przy drugim chuściochu może zaopatrzę się w poucha albo kółkową.

    także bez szaleństw też można

    Przydasie Pelasi - domowe przetwórstwo materiałowe i różne pomysły na zajęcia z dziećmi

  13. #73
    Chustonoszka Awatar Dominique
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    143

    Domyślnie

    ja też mam tylko jedną Nati Savanna i choć przymierzałam inne i choć niektóre cieńsze, lepsze, ładniejsze (...) to ja chyba minimalizm cenię i umiar a może to po prostu wybór jest zbyt duży i z decyzyjnością krucho

  14. #74
    Chustonoszka Awatar elizek
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    115

    Domyślnie

    Ja tez mam tylko jedna: ukochana jade candy!
    Nils Fredrik 29.11.2005
    Maximilian 26.01.2010

  15. #75
    Chustoguru Awatar Winoroslinka
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    miejsce wymarzone
    Posty
    6,656

    Domyślnie

    z poczaktu tez myslalam ze bedzie jedna i myslalam ze troche to przesada mieć kilka, przeciez wózek ma sie jeden a nie w kilku kolorach. Ale obecnie mam juz dwie, zasadzam sie na trzecia, w innym kolorze i innej firmy, zeby poznać cos wiecej niz nati i zarę (choc i tak wiem ze co model to i inna historia, wiec wiele jeszcze przede mną). Niestety, to wciaga i zaczyna sie traktować chustę jako częśc ubioru wiec musi pasowac jedno do drugiego a poza tym radocha jest jak mozna wybrac w czym dzisiaj i jest jakaś odmiana. A z wózkami tak nie jest, a przeciez tez sie z nim chodzi, no moze nie na brzuchu czy plecach ale zawsze.. toz to zagadka
    E. 2009

    "Prawda nie leży pośrodku, tylko leży tam, gdzie leży" W.Bartoszewski

  16. #76
    Chusteryczka Awatar Wika
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Cieszyn
    Posty
    1,694

    Domyślnie

    I ja mam jedną, tzn. trzy, ale elastyk już odpadł, w kółkowej (mamusia uszyła!) jakoś mi nie wychodzi noszenie i wspaniała NATI LAGUNA. Kuszą mnie inne, kolory piękne, materiały, ale chyba Mąż wystapiłby o rozwód za tą rozrzutność. Cóż, chłop nie zrozumie. I tak już zły, że prawie codziennie przychodzą paczki z bazaru pieluszkowego ( "coś to znowu zamówiła???"). Ach, kobieta łatwiej wpada w nałóg kolekcjonowania. Może to dobrze, że się wstrzymuję z tymi chustami, bo skończyłoby się bankrustwem. Ale tak mnie kuszą Babylonie ( prunella lub Blue Curacao-pycha). Może ktoś chce sprzedać za przysłowiową złotówkę???
    Ostatnio edytowane przez Wika ; 14-05-2010 o 18:06

    Hania (02.10.2008)
    Marta(03.12.2009)
    Ludwik (16 10.2013)


  17. #77
    Chustomanka Awatar anitanelka
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    Konin
    Posty
    785

    Domyślnie

    Ja w sumie też mam jedną "prawdziwą"... sama uszyłam MT i pouch i kółkową i mi wystarcza... Chociaż moja chusta już za cienka na Nelkę, ale teraz na wymiance jestem, no i kółkowa nadal się super sprawdza ;D




  18. #78
    Chusteryczka Awatar Wika
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Cieszyn
    Posty
    1,694

    Domyślnie

    Mi w kólkowej zawsze Dzidzi się przekrzywia, wrzyna mi się, źle "siedzi" i jakoś tak do d... chyba ktoś musiałby mi pokazać na żywo, bo nie daję rady

    Hania (02.10.2008)
    Marta(03.12.2009)
    Ludwik (16 10.2013)


  19. #79
    Chustomanka Awatar anitanelka
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    Konin
    Posty
    785

    Domyślnie

    Ojjjj, u nas nigdy nie było takiego problemu...




  20. #80
    Chusteryczka Awatar Wika
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Cieszyn
    Posty
    1,694

    Domyślnie

    Szkoda, żeś tak daleko, to przyuczyłabyś tępaka. No ale Konin nie po drodze mi...niestety

    Hania (02.10.2008)
    Marta(03.12.2009)
    Ludwik (16 10.2013)


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •