Zobacz wyniki ankiety: Na bezludna wyspe zabiore:

Głosujących
63. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • babylonie

    0 0%
  • didymosa

    32 50.79%
  • ellevilla

    9 14.29%
  • girasola

    3 4.76%
  • hoppediza

    1 1.59%
  • lenny lamb

    0 0%
  • nati

    14 22.22%
  • neobulle

    0 0%
  • storchenwiege

    2 3.17%
  • inna (napisz jaka)

    2 3.17%
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 43

Wątek: Gdybys miala zabrac jedna chuste na bezludna...

  1. #1
    Chustomanka Awatar tulipowna
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Poznan
    Posty
    1,496

    Smile Gdybys miala zabrac jedna chuste na bezludna...

    wyspe, to bylaby to...

    na dzien dzisiejszy dydymos indio konopie (ale moze zmienie zdanie, jak jedwabie ellevilla zobacze )

    a wy???

  2. #2
    Chusteryczka Awatar kakot
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Kraków/Warszawa
    Posty
    2,019

    Domyślnie

    Didymos, indio natur z lnem, rozmiar 3. Ewentualnie 4. Amen.

  3. #3
    Chustoguru Awatar kammik
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Stolyca
    Posty
    6,437

    Domyślnie

    Stylowa Perła. Albo oberżynowa Zara, jak już uda mi się ją dorwać :-/
    "A co im imponuje? Płaczące posągi. Zamiana wody w wino. Zwykły kwantowy efekt tunelowy, który i tak by się zdarzył, gdyby tylko ktoś zechciał poczekać parę zylionów lat. Jak gdyby zamiana słonecznego światła w wino, dokonywana przez winorośle, ich grona, czas i enzymy nie była tysiąc razy bardziej cudowna i nie zdarzała się stale..."
    Terry Pratchett "Pomniejsze bóstwa"


  4. #4
    Chustofanka
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Szczecin/Żary
    Posty
    493

    Domyślnie

    Na dany moment Zara

  5. #5
    Chusteryczka Awatar lemonka
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    2,182

    Domyślnie

    Chyba Zara Ocean


    Kto bije, żeby nauczyć, uczy bić.
    flickr-moje zdjęcia

  6. #6
    Chusteryczka Awatar milorzab
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    PodWarszawa
    Posty
    2,567

    Domyślnie

    A ja indio jedwab natur. Uwielbiam tę chustę. Zwłaszcza latem, a wyobrażam sobie taką ciepłą bezludną wyspę.
    Asia, mama Ignacego, Tosi, Dominika, Weroniki i Maksa


  7. #7
    Chusteryczka Awatar monika999
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    1,831

    Domyślnie

    Girasolka! dla mnie to swietna chusta, latwo sie dociaga, krawedzie sie nie wrzynaja. no, ale jak mialabym jeszcze miejsce dla drugiej to zabralabym Nati bambus czerwona- kolor, zeby nas zauwazyli z samolotu, a bambus- bo przeciez na bezludnej wyspie byloby chyba upalnie

  8. #8
    Chustomanka
    Dołączył
    Aug 2008
    Miejscowość
    Opole
    Posty
    695

    Domyślnie

    a ja po dogłębnym przemyśleniu wzięłabym...lanę. I to długą. Wbrew obiegowym opiniom nie grzeje jakoś szczególnie. Nadałaby się dla lekkiego i cięższego dziecka. Jednocześnie mogłabym tachać w niej drewno na opał i do budowy chatki, mieć niezły hamak/kołyskę, parawan (dach może?) a nawet kamienie dałabym radę w niej przenieść. To byłaby Tatoo chyba - ze względu na maskujący kolor - ochronę przed Złymi (mam na myśli wszystkie Złe - zwierzaki też) albo na zasadzkę by się nadała. No i nie widać błota Do jakichś ekstremalnych sytuacji- typu podręczny most albo ślizg - też dobra. Jakieś plemię odwiedzające tę wyspę raz do roku może potraktowałoby mnie lepiej ze względu na wzór? A i tratwę możnaby nią związać w razie jakby co, bez obawy, że nie wytrzyma...
    Ewa - mama Martyny (27.05.2008 r.), Jeremiego (26.06.2009 r.) i Konstantego (04.03.2012 r).

  9. #9
    Chustoguru Awatar kammik
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Stolyca
    Posty
    6,437

    Domyślnie

    Ninuczka, jak bym się miała rozbijać samolotem, to tylko z Tobą
    "A co im imponuje? Płaczące posągi. Zamiana wody w wino. Zwykły kwantowy efekt tunelowy, który i tak by się zdarzył, gdyby tylko ktoś zechciał poczekać parę zylionów lat. Jak gdyby zamiana słonecznego światła w wino, dokonywana przez winorośle, ich grona, czas i enzymy nie była tysiąc razy bardziej cudowna i nie zdarzała się stale..."
    Terry Pratchett "Pomniejsze bóstwa"


  10. #10
    Chusteryczka
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,160

    Domyślnie

    Jaśnie Pawie
    Syn 2006
    Córa 2008
    Syn 09.2014

  11. #11
    Chustoguru Awatar czukczynska
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Gniezno
    Posty
    6,642

    Domyślnie

    Konopie

  12. #12
    Chustomanka Awatar tulipowna
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Poznan
    Posty
    1,496

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez garlicgirl Zobacz posta
    Jaśnie Pawie

    podoba mi sie

  13. #13
    Chustoholiczka Awatar rzufik
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    StW
    Posty
    4,873

    Domyślnie

    chyba jedwab didka. i to chyba nino. pomimo jego paskudnego wyglądu.
    i tu bardzo przepraszam wszystkie ninofilki...
    :/
    acz dobra wieść jest taka, źe wyjście z tego forum się jednak znalazło. r.i.p.

  14. #14
    Chusteryczka Awatar kulka37
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Opole
    Posty
    1,893

    Domyślnie

    Indio natur z lnem 6,chociaż chyba wolałabym oganiać się od tygrysa niż rozstawać z moimi chustami
    No i mam nadzieję,że leciałabym razem z Ninuczką.Przy niej "Zagubieni" wymiękają

  15. #15
    Chustomanka Awatar tulipowna
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Poznan
    Posty
    1,496

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ninuczka Zobacz posta
    a ja po dogłębnym przemyśleniu wzięłabym...lanę. I to długą. Wbrew obiegowym opiniom nie grzeje jakoś szczególnie. Nadałaby się dla lekkiego i cięższego dziecka. Jednocześnie mogłabym tachać w niej drewno na opał i do budowy chatki, mieć niezły hamak/kołyskę, parawan (dach może?) a nawet kamienie dałabym radę w niej przenieść. To byłaby Tatoo chyba - ze względu na maskujący kolor - ochronę przed Złymi (mam na myśli wszystkie Złe - zwierzaki też) albo na zasadzkę by się nadała. No i nie widać błota Do jakichś ekstremalnych sytuacji- typu podręczny most albo ślizg - też dobra. Jakieś plemię odwiedzające tę wyspę raz do roku może potraktowałoby mnie lepiej ze względu na wzór? A i tratwę możnaby nią związać w razie jakby co, bez obawy, że nie wytrzyma...


    heheheheheh swietna odpowiedz.
    mimo, ze nie wiem jak wygladasz, to wyobrazilam sobie ciebie jak na tej lanie smigasz jak na lianach - koniecznie z dzieckiem pod pacha i w krotkiej spodniczce ze skory tygrysa (blekitna laguna, czy jak? ).
    a lanie tatoo mysle, ze zadne ZLE, by was nie dosiegnelo, ale jest ryzyko, ze tubylcy zaczeliby czcic ciebie i chuste jako nowe bostwo, a chuscioszka jako nowego bozka

  16. #16
    Chustomanka
    Dołączył
    Aug 2008
    Miejscowość
    Opole
    Posty
    695

    Domyślnie

    Bardzo chętnie rozbiję się z Wami samolotem, by śmigać po drzewach w krótkiej spódniczce z dzieciem pod pachą jako bogini autochtonów
    Ewa - mama Martyny (27.05.2008 r.), Jeremiego (26.06.2009 r.) i Konstantego (04.03.2012 r).

  17. #17

  18. #18
    Chustoholiczka Awatar brikola
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Opole
    Posty
    3,607

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ninuczka Zobacz posta
    a ja po dogłębnym przemyśleniu wzięłabym...lanę. I to długą. Wbrew obiegowym opiniom nie grzeje jakoś szczególnie. Nadałaby się dla lekkiego i cięższego dziecka. Jednocześnie mogłabym tachać w niej drewno na opał i do budowy chatki, mieć niezły hamak/kołyskę, parawan (dach może?) a nawet kamienie dałabym radę w niej przenieść. To byłaby Tatoo chyba - ze względu na maskujący kolor - ochronę przed Złymi (mam na myśli wszystkie Złe - zwierzaki też) albo na zasadzkę by się nadała. No i nie widać błota Do jakichś ekstremalnych sytuacji- typu podręczny most albo ślizg - też dobra. Jakieś plemię odwiedzające tę wyspę raz do roku może potraktowałoby mnie lepiej ze względu na wzór? A i tratwę możnaby nią związać w razie jakby co, bez obawy, że nie wytrzyma...
    Ty to jesteś mega zaradna, wszystko obmyśliłaś, też mogła bym się z Tobą bez obaw rozbić

  19. #19
    Chustomanka Awatar joawoj
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    974

    Domyślnie

    Ja bym Rozka zabrała .


    Mam wiecznie zapchaną skrzynkę --> piszcie proszę na maila: mmpjmw@gmail.com

  20. #20
    Chustoholiczka Awatar v
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    jakby Warszawa
    Posty
    3,301

    Domyślnie

    edycja
    Ostatnio edytowane przez v ; 18-11-2009 o 00:21

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •