Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23

Wątek: medley- antyreklama własnych chust?

  1. #21
    Chustofanka Awatar JKG
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    miedziowy zakątek
    Posty
    377

    Domyślnie

    Ja dziś trafiłam na innego producenta chust preferującego wiązanie dziecka przodem do świata http://www.kari-me.com/position.php#facing
    Czy tylko nasze forum jest tak konsekwentne w dbaniu o zdrowie malców
    Małgorzatka 7 lipiec 2004
    Tomaszek 13 maja 2008


    Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka,
    byłoby ciemno i mroczno,
    ciemniej i mroczniej
    niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej -
    mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów.
    Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie."
    (Julian Ejsmon)

  2. #22
    Chustomanka Awatar jana
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    wrocław
    Posty
    1,484

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bezsenność Zobacz posta
    z miła checią- ale ktos zna czeski?


    jednak wątpię czy jakis mail jakkolwiek dyplomatycznie napisany cos zdziałał ich produkty w czechach się sprzedają i o to chodzi
    w ogóle medley to moja pierwsza chusta i mam do niej sentyment ogromny, nie była genialna, ale bardzo się do niej przywiązałam kiedyś .

  3. #23
    Chusteryczka Awatar krysiak
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    gdzieś nad morzem
    Posty
    2,356

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jana Zobacz posta


    jednak wątpię czy jakis mail jakkolwiek dyplomatycznie napisany cos zdziałał ich produkty w czechach się sprzedają i o to chodzi
    Może jestem naiwna, ale wydaje mi się, ze warto, choćby dla swojego sumienia, ze próbowałam. Ponarzekać łatwo, skrytykować też,ale przecież nawet jak krytykujemy, to nie po to, zeby powiedzieć, ze jesteśmy lepsi... Gdybym tak biegle pisała po angielsku, żeby się nie skompromitować i miała wiedzę na temat szkodliwości takiego wiązania popartą naukowymi autorytetami, to sama bym napisała... Myślę, ze to też zadanie dla Stowarzyszenia, bo nie chodzi o to by propagować bylejakie noszenie dla samego noszenia, ale takie noszenie, które gwarantuje bezpieczeństwo dla noszonego i noszącego.A przecież dla takich celów ono powstało.

    Ale masz rację, że biznes is biznes bardzo często. Tylko jak się zaproponuje jakieś alternatywne fotografie, to może się skuszą

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •