Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Moje pierwsza kieszonka

  1. #1
    Chustonówka
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Poznan
    Posty
    18

    Domyślnie Moje pierwsza kieszonka

    Wlasnie Bartus slodko spi w chuscie, wiec sie obfotografowalam. Poradzcie czy dobrze...







  2. #2
    Chusteryczka Awatar Kanga
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Warszawa,Mokotów
    Posty
    2,709

    Domyślnie

    wygląda nieźle..
    ciężko mi jednak stwierdzic czy jedna nózka nie jest "bardziej teges".. czy jedna nie była ciut wyżej..

    ale generalnie baardzo ładnie wyglądacie. naprawdę pierwsza??
    aa i na drugim zdjęciu mam wrazenie, ze delikatnie za luźno poła boczna..ale naprawdę ciut ciut

    w zasadzie czepiam się drobnych szczególików.. ogół baardzo zadowalający

  3. #3
    Chustonoszka
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    krakow
    Posty
    147

    Domyślnie

    Jeszcze kilka dni temu ją prasowałam. Ehh ale mam do niej sentyment, to była moja pierwsza tkana chusta. Mam nadzieję, że się przyda i będzie sprawiać tobie i dzieciaczkowi radość.

    A wiązanie bardzo dobrze.
    Ja bym zrobiła może tylko poprawkę jeszcze przed włożeniem chłopczyka - mianowicie kiedy owijasz sobie chuste wokół brzucha, robiąc taki fartuszek, dobrze jest od góry jeszcze więcej zwinąć, żeby ukryć tam cały ten nadmiar chusty. Potem, kiedy już włożysz maluszka, ten materiał, który jest na jego pleckach nie powinien się marszczyć, powinien być naciągnięty. Możesz też więcej schować pod jego pupę.
    Poza tym super.

  4. #4
    Chustomanka
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Bramki k/Warszawy
    Posty
    1,229

    Domyślnie

    Dokładnie to co napisała Fajerwerka - nadmiar chusty na karczku i pod pupcią - na pleckach dziecka nie może być tak sfałdowany.



    http://www.chusty.com.pl - Babylonia, Bebina, Didymos, Gabi, Lana, Lenny Lamb, MaM, Merry Carry, NatiBaby, Storchenwiege
    Doradca po kursie dla zaawansowanych Trageschule Dresden

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •