Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Problem z MT

  1. #1
    Chustoguru Awatar kammik
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Stolyca
    Posty
    6,437

    Domyślnie Problem z MT

    Mam piękniuchnego MT od nubikowej Gosi. Wydawało mi się, że będzie o niebo łatwiej i szybciej niż z chustami. Jest łatwiej, jest szybciej, ale jest źle Problem jest z dociąganiem pasów - nie umiem tego zrobić tak, żeby plecki małej były dokładnie otulone i przytrzymane. Jak przerzucam pasy do tyłu i naciągam je bez krzyżowania, to jest ok. Jak tylko je krzyżuję na plecach - ponad łopatkami małej robi się luźno jak w ciążowych spodniach po porodzie. Młodzież z gatunku leniwych i jeszcze nie siedzi samodzielnie (prawie 8 mies.), MT szyty na miarę.

  2. #2
    Chusteryczka Awatar landa
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    okolice Tarnowa
    Posty
    2,459

    Domyślnie

    Jest jeden patent na dociąganie pasów w MT przy wiązaniu z przodu. Mam nadzieję, ze uda mi się to wytłumaczyć
    Krzyżujesz pasy na plecach, bo inaczej będą Ci zjeżdżać z ramion i dociągasz pasy po kolei, najpierw jeden, potem drugi w ten sposób, że podtrzymując dziecko jedną ręką, drugą ciągniesz za pas i jednocześnie przesuwasz przeciwne do ciągnącej ręki ramię do przodu - takie ćwiczenie gimnastyczne dla łopatki
    Gdybyś nie zrozumiała tej instrukcji, napisz, zajrzę tu później
    Kacper 26.12.2007, Kamila 22.09.2009

  3. #3
    Chustoguru Awatar kammik
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Stolyca
    Posty
    6,437

    Domyślnie

    Teoretycznie zrozumiałam Dziecię teraz zajęte wyskubywaniem z dywanu chrupek, to później popróbuję. Dzięki za radę.

  4. #4
    Chusteryczka Awatar landa
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    okolice Tarnowa
    Posty
    2,459

    Domyślnie

    No to powodzenia i daj znać jak wyszło
    Kacper 26.12.2007, Kamila 22.09.2009

  5. #5
    Chustofanka Awatar Noriska
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    Norwegia
    Posty
    463

    Domyślnie

    I ja tez mam problem z dociaganiem w MT - dzieki za opis jak to robic....ale z drugiej strony tak sobie mysle, ze MT jednak lepsze dla dzieci siedzacych, jakos mi dziec za malo otulony wydaje....chusta to....chusta i tyle


    "I lać Ci będą łzy potęgi drugiej ci, co człowiekiem nie mogli Cię widzieć." - Norwid

  6. #6
    Chustoguru Awatar kammik
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Stolyca
    Posty
    6,437

    Domyślnie

    Ociec z fabryki wrócił, dziecko zajął, a ja odpoczywałam i zapomniałam o MT Noriska, właśnie - chusta to chusta Chociaż byłam święcie przekonana, że będę zachwycona MT, że będzie lekko i łatwo. A dzisiaj nawet na chwilowe zejście do sklepu na dół wybrałam indio, a nie MT

  7. #7
    Chusteryczka Awatar landa
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    okolice Tarnowa
    Posty
    2,459

    Domyślnie

    Są oczywiście osoby, które się nie mogą dogadać z MT
    Na razie się nie zniechęcajcie, zobaczycie jak fajnie nosi się w MT na plecach
    Kacper 26.12.2007, Kamila 22.09.2009

  8. #8
    Chustofanka Awatar Noriska
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    Norwegia
    Posty
    463

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez landa Zobacz posta
    Są oczywiście osoby, które się nie mogą dogadać z MT
    Na razie się nie zniechęcajcie, zobaczycie jak fajnie nosi się w MT na plecach
    Nie zniechecam sie ale poczekam az mala usiadzie


    "I lać Ci będą łzy potęgi drugiej ci, co człowiekiem nie mogli Cię widzieć." - Norwid

  9. #9
    Chustoguru Awatar kammik
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Stolyca
    Posty
    6,437

    Domyślnie

    Uprzejmie donoszę, że kocham naszego MT. Po prawdzie to nie wiem, gdzie był problem, może młoda po prostu musiała dorosnąć centymetr lub dwa? W każdym razie dzisiaj odbyłyśmy sobie pierwszy meitajowy spacer i było super
    "A co im imponuje? Płaczące posągi. Zamiana wody w wino. Zwykły kwantowy efekt tunelowy, który i tak by się zdarzył, gdyby tylko ktoś zechciał poczekać parę zylionów lat. Jak gdyby zamiana słonecznego światła w wino, dokonywana przez winorośle, ich grona, czas i enzymy nie była tysiąc razy bardziej cudowna i nie zdarzała się stale..."
    Terry Pratchett "Pomniejsze bóstwa"


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •