Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 12345
Pokaż wyniki od 81 do 99 z 99

Wątek: womar chusta wiązana

  1. #81
    Chustofanka Awatar nixie
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    http://fit-ma-ma.blogspot.com/
    Posty
    366

    Domyślnie

    dziękuje
    To ja tez cierpliwie czekam na dalsze opinie z użytkowania

  2. #82
    Chusteryczka Awatar martita
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    warszawa grochów
    Posty
    2,011

    Domyślnie

    a te 40stopni prania to mzoe wynika z tego nadruku...? bo wzor chusty jest chyba nadrukowany, tak...?
    ciekawam, ciekawam - wiec czekam na dalsze opinie
    caluski :*


    Doula
    Mamong Dziabonga i Dzidzionga

  3. #83
    Chusteryczka
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    2,614

    Domyślnie

    no umrę na niecierpliwość, zosina! foty dawaj!
    czego to forum się doczekało, boskie zdjęcia, jak to u zosinej - ale w womarze

    mnie denerwują te nadruki na chustach. miałam w rapalu, nie podeszło mi toto, taki plastik. myślałam, że te womarowe pasiaki to pasiaki?

  4. #84
    Chustoholiczka Awatar Liv
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Wieś zwana Warszawą, zielone Powiśle
    Posty
    4,318

    Domyślnie

    tak, to jest nadruk niestety. no i faktycznie, ta niska temperatura to pewnie przez nadruk.

    ale kurczę, z tą długością to mnie szlag trafił - przecież to nie jest długość standardowa. kuszą atrakcyjną ceną, ale de facto to jest jeden rozmiar mniej, prawie pół metra. bardzo wiele mam, o ojcach nie wspominając, ledwie zawiąże z tego 2x!!!
    Mama Zosi (XII.2008), Drobinki [*] i Maksa (V.2012)

    Pochłonęło mnie życie,
    więc w wirtualnym niebycie
    pozostaję do odwołania.



  5. #85
    Chustopróchno Awatar Mayka1981
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Krapkowice
    Posty
    12,802

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zosinamama Zobacz posta
    tak, to jest nadruk niestety. no i faktycznie, ta niska temperatura to pewnie przez nadruk.

    ale kurczę, z tą długością to mnie szlag trafił - przecież to nie jest długość standardowa. kuszą atrakcyjną ceną, ale de facto to jest jeden rozmiar mniej, prawie pół metra. bardzo wiele mam, o ojcach nie wspominając, ledwie zawiąże z tego 2x!!!
    no ja z 4.4 to 2X na skosach motam... a podają, ze jaka jest długa niby?
    A. 27.01.2009 B. 22.09.2010 M.14.07.2015
    Akredytowana Doradczyni po kursie Akademii Noszenia Dzieci chustomama.pl

  6. #86
    Chustofanka Awatar nixie
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    http://fit-ma-ma.blogspot.com/
    Posty
    366

    Domyślnie

    ooo a ja jestem w chustach zielona wiec ja sie wystraszyłam ze to za długie....
    Babcia mojego meza myślała ze to zasłona do okna hehehe (mam kolor szare kwiaty)
    Ale powinnam chyba jakoś dać rade?, jestem przeciętnej budowy ..nosze 38.
    Nie licząc teraz ciążowego brzuszka

  7. #87
    Chustoholiczka Awatar Liv
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Wieś zwana Warszawą, zielone Powiśle
    Posty
    4,318

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mayka1981 Zobacz posta
    no ja z 4.4 to 2X na skosach motam... a podają, ze jaka jest długa niby?
    problem w tym, że w ogóle nie podają. czyli sprzedają to jako produkt o długości standardowej. bardzo nie fair. powinna być informacja na opakowaniu do jakiego rozmiaru/wzrostu można chusty używać. po praniu ma niecałe 4,30!
    w kwestii użytkowania - dobrze się dociąga, ma odpowiedni poślizg, ładnie pracuje. nie wiem jak nosi, bo Zośka nie chciała dać się zawiązać. z 4-kilową lalką treningową przez godzinę było ok.
    no i zastanawiam się, czy nie puścić szmaciąga na testy. Mayka, Ty byłaś chętna, tak?
    Mama Zosi (XII.2008), Drobinki [*] i Maksa (V.2012)

    Pochłonęło mnie życie,
    więc w wirtualnym niebycie
    pozostaję do odwołania.



  8. #88
    Chustopróchno Awatar Mayka1981
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Krapkowice
    Posty
    12,802

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zosinamama Zobacz posta
    problem w tym, że w ogóle nie podają. czyli sprzedają to jako produkt o długości standardowej. bardzo nie fair. powinna być informacja na opakowaniu do jakiego rozmiaru/wzrostu można chusty używać. po praniu ma niecałe 4,30!
    w kwestii użytkowania - dobrze się dociąga, ma odpowiedni poślizg, ładnie pracuje. nie wiem jak nosi, bo Zośka nie chciała dać się zawiązać. z 4-kilową lalką treningową przez godzinę było ok.
    no i zastanawiam się, czy nie puścić szmaciąga na testy. Mayka, Ty byłaś chętna, tak?
    Tak tak, ja chcę ja chcę... na kangurka pewnie mi ino wystarczy dla młodszej ale może starszy się łaskawie zgodzi, to by był test na 6 i 12kilo...

    Ale czy oficjalnie na testy puścic możesz? Chiba nie... Ale możesz mi ją po koleżeńsku pożyczyć
    A. 27.01.2009 B. 22.09.2010 M.14.07.2015
    Akredytowana Doradczyni po kursie Akademii Noszenia Dzieci chustomama.pl

  9. #89
    Chustoholiczka Awatar Liv
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Wieś zwana Warszawą, zielone Powiśle
    Posty
    4,318

    Domyślnie

    a nie mogę prywatnie? idę się spytać
    Mama Zosi (XII.2008), Drobinki [*] i Maksa (V.2012)

    Pochłonęło mnie życie,
    więc w wirtualnym niebycie
    pozostaję do odwołania.



  10. #90
    Chustofanka Awatar Ripley
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    495

    Domyślnie

    jak będziesz mogła, to ja też chce potestować! proooooszę
    Kasia
    Jędrek (lato 2006), Jeremi (zima 2008) i Jonasz (jesień 2012)
    Klub Mamy i Taty - spotkania, zajęcia dla dzieci i warsztaty dla rodziców na Pradze Południe

  11. #91
    Chustonówka
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    1

    Domyślnie

    a czy ktos zauwazyl, ze oni w tych swoich nosidelkach pokazuja, ze mozna dzieci nosic przodem do świata?!!! czy to tylko mi sie wydaje dziwne? czy moze zmienily sie na ten temat opinie?

  12. #92
    Chustopróchno Awatar Mayka1981
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Krapkowice
    Posty
    12,802

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nutelka Zobacz posta
    a czy ktos zauwazyl, ze oni w tych swoich nosidelkach pokazuja, ze mozna dzieci nosic przodem do świata?!!! czy to tylko mi sie wydaje dziwne? czy moze zmienily sie na ten temat opinie?
    tak, zauważyliśmy dlatego m.in ich nie używamy - i nie, nie wolno tak nosic, w tej kwestii jesteśmy niereformowalni - tak samo jak i firma z twierdzeniem odwrotnym...
    A. 27.01.2009 B. 22.09.2010 M.14.07.2015
    Akredytowana Doradczyni po kursie Akademii Noszenia Dzieci chustomama.pl

  13. #93
    Chustomanka Awatar ALiA
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    1,252

    Domyślnie

    Ja mam womarka,jako że to moja pierwsza chusta to nie miałam wielkiego porównania.Materiał sztywny na początku nawet po pierwszym praniu tragedia,teraz już ją wymiętoliłam dokładnie i jest fajna była prana już wiele razy,prasowana,kolor się nie sprał,nie zmechaciła się,ogólnie dobrze mi się ją dociąga. Miałam z niej zrobić MT,ale prawie zakupiłam od leduni i szmatka została. Nasz bąk jest już za duży na wiązanie z przodu,a mietek jakoś słabo mi się sprawdza na plecach ostatnio dlatego motam w chuście. Przetestowałam plecak chest belt i powiem wam,że dla mnie super,opanowaliśmy go z bączkiem i w tej chuście ładnie mi się dociąga. Fakt,że szału nie ma w porównaniu z chustami,które już miałam okazję macać,ale jak się nie ma co się lub to się lubi co się ma

  14. #94
    Chustofanka Awatar nixie
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    http://fit-ma-ma.blogspot.com/
    Posty
    366

    Domyślnie

    A ja juz mam Dostałam pod choinkę ale jeszcze nie miałam czasu jej wyprać.
    Troche popróbowaliśmy z mężem cos powiązać ale to raczej było do śmiechu...
    Powiedział ze najlepiej by bylo jakby był filmik instruktażowy w internecie z Jackie Chanem
    to by sie nauczył wiązać w kilka sekund ...faceci...
    I faktycznie...jak pierwszy raz zobaczył ta chustę to stwierdził "ale to długie"
    a jak zamotał sobie misia to stwierdził ze ledwo ledwo...
    no ale na mnie chyba będzie ok...
    Odezwę sie po pierwszej poważnej próbie .

  15. #95
    Chustopróchno Awatar Soul
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Toruń*Magic*City
    Posty
    10,367

    Domyślnie

    O..

    Niedługo i ja dołączę do testujących Kupiłam długą wiązankę 4,5 m, używaną..

    Jestem bardzo ciekawa, bo splot wygląda zupełnie ok na zdjęciach, wzór-moje klimaty, tylko ciekawe jak z miękkością i grubością
    Mikołaj 2007, Ignaś 2010, Jasiulek 2015, Mieszko 2018




  16. #96
    Chustopróchno Awatar Soul
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Toruń*Magic*City
    Posty
    10,367

    Domyślnie

    Potwierdzam to, co zauważyły dwie inne forumki - ta Zafirro nie jest zła

    Splot skośnokrzyżowy. Cieńsza od Natki, zdecydowanie, czuć i w ręku, i po ciężarze, ale brałam ją głównie na lato, więc to dla mnie atut, bo taką chciałam, w pasiaku Nati się pocimy latem jednak mocno.. Ta będzie idealna, na wakacyjne wędrówki.
    Minus za jednostronny wzór, ale jest i tak spoko, z jednej florystyczne zawijasy, z drugiej po prostu ceglasta czerwień Metkę z ogona przeszyłam sobie na środek sama
    Ale największy plus... to nośność!!!!!!

    Matko, jak ona trzyma na mur-beton i ile mi odejmuje ciężaru Jestem w szoku, ostatnie, czego się spodziewałam Na razie chusta jest sztywna, i do złamania, ale widzę dużą różnice. Natkę mi się łatwiej dociąga, bo jest już złamana, tę trudniej się dociąga jeszcze póki co, ale nic się nie luzuje, trzyma genialnie..
    Jestem zadowolona
    Mikołaj 2007, Ignaś 2010, Jasiulek 2015, Mieszko 2018




  17. #97
    Chustomanka Awatar Mama.O.
    Dołączył
    Jun 2014
    Miejscowość
    POMORZE
    Posty
    704

    Domyślnie

    O to jestem w szoku bo te chusty nie wyglądały na takie raczej kojarzyły mi się z pościelą

    Wysyłane z mojego GT-S5300 za pomocą Tapatalk 2
    3 horkruksy

  18. #98
    Chustopróchno Awatar Soul
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Toruń*Magic*City
    Posty
    10,367

    Domyślnie

    Tu widać splot ciut, zdjęcie z netu, ja swoim aparatem nie zrobię takiego zbliżenia:



    Ja tę białą metkę wycięłam, a wszyłam za to na oznaczenie środka tę czarną, z zawijaskami. Na pewno nie jest to chusta całoroczna, no gramatura bawełny zupełnie inna, ale na lato - będzie super
    Mikołaj 2007, Ignaś 2010, Jasiulek 2015, Mieszko 2018




  19. #99
    Chustofanka
    Dołączył
    Mar 2015
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    463

    Domyślnie

    Też mam chustę Womar Zaffiro i bardzo ją sobie chwalę(mimo kolorów niczym hipiski koc plażowy). Być może dlatego, że jestem drobna a mój mąż bardzo szczupły, dajemy radę się spokojnie zamotać z dzieckiem. Rzeczywiście trzyma na mur beton chociaż wyjątkowo nie odpowiadają mi ścięte końcówki. Źle się to wiąże.
    Jest to moja pierwsza chusta więc nie mam dobrego porównania ale mając do dotknięcia inne, cieńsze albo elastyczne... mam wrażenie, że wybrałam dobrze, bo te inne wrzynałyby mi się w ramiona.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •