Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 70

Wątek: Ile chust zabieracie na wakacje ?

  1. #41
    Chustoholiczka Awatar morepig
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Birmingham/UK
    Posty
    3,859

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sunvill Zobacz posta
    U nas za piec do pakowania i jakies decyzje trzeba bylo podjac wiec moj finalny stosik podroznika wyglada nastepujaco (i jak skromnie!)


    i jak pieknie!

    pocketsfullofmemories.co.uk - Life & Kids Photography
    i na fb
    kolorowe śniadania - dopudelka i na fb

  2. #42
    Chustoholiczka Awatar morepig
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Birmingham/UK
    Posty
    3,859

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez polah Zobacz posta
    w ładnych plenerach ładniejsze zdjęcia będą

    pocketsfullofmemories.co.uk - Life & Kids Photography
    i na fb
    kolorowe śniadania - dopudelka i na fb

  3. #43
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Beskid Niski
    Posty
    5,289

    Domyślnie

    na dwa tygodnie nad morzem wzięliśmy 4 wiązanki, mandukę i poucha. dzieć co prawda samobieżny, ale wszystko się przydało.
    codziennie córka lądowała na tatusiowych plecach w manduce.
    hopp nairobi codziennie robił za kocyk do rozkładania na plaży, a wieczorami razem z roskiem zamieniał się w zasłonę do okien domku.
    krótki rosek służył mi jeszcze jako okrycie jednego chłodnego wieczoru.
    indio z lnem i leo chodziły z przemiłą rodzinką z dwójką dzieci, którą zachustowaliśmy. indio z nimi zostało.
    i tylko pouch przydał się zaledwie raz dla celów demonstracyjnych.

    przypuszczam, że potrafiłabym zagospodarować także większą liczbę wiązanek.
    2007, 2009, 2016

  4. #44
    Chustoholiczka Awatar JustNik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    3,775

    Domyślnie

    o rany!!!
    poczytalam i za glowe sie zlapalam ile Wy tego targacie
    ale pewno samochodem z duzym bagaznikiem...
    tak sobie tlumacze

    bo ja na wyjazdy zazwczyj wybieram sie samolotem, ostatnio limit bagazu mialam drastyczny - 15kg na mnie, 15kg na meza i zero na dziecko

    wiec na 3 tygodnie bez wozka wzielam wszystkiego po trochu - 1 wiazanke, 1 manduce, 1 kolkowa, 1 poucza co do kieszeni sie miesci

    no i po nocach snia mi sie chusty czekajace w domu
    i jakos latwiej mi wrocic.

  5. #45
    Chustomanka Awatar tamyk
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Mikołów
    Posty
    1,098

    Domyślnie

    Ju byłam na wsi u rodziny tydzień i mało nosiłam, ale miałam ze sobą 5,2m nati robiącą u nas ostatnio głownie za hamak, maruyamę, poda i tulika. Wszytskie wykorzystane
    Idusia grudzień 2008, Jasinek luty 2011, Lelo kwiecień 2014

  6. #46
    Chustomanka Awatar iska1
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    538

    Domyślnie

    Łojezu dziewczyny a ja wzięłam tylko nino ukochane moje i Maiję cieniutką na dwa tygodnie!
    Wystarczyło, chociaż Maleńka sama jeszcze nie chodzi, a wózka nie używaliśmy!!!

  7. #47
    Chustoholiczka Awatar ktosikowa
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    4,209

    Domyślnie

    No, my się wywozimy nad morze za tydzień(o matko, już? muszę dzieci odprać po obozach...)na dwa tygodnie i problemu raczej nie będzie...bo mam jedno MT...może się drugiego doczekam do tego czasu...A, wózek z nami nie jedzie!

  8. #48
    Chustomanka Awatar Natalia
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,181

    Domyślnie

    Ostatecznie wzięliśmy 4. Wszystkie się przydały. Moja córcia skończy niedługo 4 miesiące i już mam w gotowości 2 dodatkowe kółkowe w stosiku "niezbędnym". Potem dojdą MT, ergonomiki i ..... dodatkowa przyczepka na wakacje.
    www.natibaby.pl - produkcja chust NATI, NATI Ring i in.


  9. #49
    Chustoholiczka Awatar aniakom
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,203

    Domyślnie

    Ja wzięłam na chorwackie wakacje na 11 dni 3 długie wiązanki (Nati bambus, Girasola i indio z wełną), 1 krótką Vatanai Naglikti i manducę. Dużo pływaliśmy, sporo jeżdziliśmy samochodem. Miasta zwiedzaliśmy w manduce lub na nóżkach z czarodziejsko wyciąganymi z torebki wielorybkami. Brakowało mi kółkowej. By wiązać długie było mi za gorąco.

    Ale nad polskie morze w czerwcu miałam 2 długie, krótką, MT, kółkową i Manducę i wszystkiego używałam.Serio.
    Julka 2001, Zosia 2007

  10. #50

    Domyślnie

    Mietek i jedna wiązanka

  11. #51
    Chustoholiczka Awatar aginia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    4,139

    Domyślnie

    Wiem, ze w zeszłym roku ktos zakładał podobny temat ale go nie znalazłam ale odgrzebałam za to ten

    W poprzednie wakacje tego dylematu nie mialam ale w te no i do tego jak wytłumaczyc mężowi takiiii stos...z drugiej strony jeśli jakiś nie wezmę to w ogóle po co mi one? Jedziemy na miesiąc...
    Stosik mam taki tylko co z niego zabrać? Jedziemy pod namiot więc część moze przyda sie na koce
    Kuba - 2004, Jaś -2006, Franio -2011 i Józio 2014

  12. #52
    Chusteryczka Awatar matysia
    Dołączył
    Mar 2011
    Miejscowość
    Jabłonna
    Posty
    2,757

    Domyślnie

    Duuużo, całą walizkę wtedy najwiecej noszę więc....

    Maciek 1987,Marta 1989,Mateusz 1993,Michał 1995, Matylda 2005,(*)2006, Benjamin 2008, Franuś 2010,
    Nikt z nas nie jest ideałem.
    Choruje, mało mnie na forum


  13. #53
    Chustomanka Awatar buka
    Dołączył
    Mar 2011
    Miejscowość
    Kato
    Posty
    885

    Domyślnie

    Wszystkich wziąć nie mogę, nawet nie chcę. Myślę z 3 - 4, w których i tak najchętniej noszę? PHI, pawie konopne i złote ryby, MT i Ergo na P. I myśle, że gdybym została w takim składzie na co dzień to tragedii by nie było

    Aginiu pomogę - 3 szt. od dołu

  14. #54
    Chusteryczka Awatar alifi
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Rydzynki
    Posty
    2,521

    Domyślnie

    Wzięliśmy manducę (pur papa) 3 wiązanki (pur mła), z czego w robocie były dwie. Ale mało motałam, gdyż po pierwsze primo P. odkrył zalety noszenia, a ja postanowiłam nie stawać między nim, manducą, a córką po drugie primo się ochwaciłam. Znaczy nogę w kostce urwałam sobie prawie. Na drodze prostej Więc z noszenia odpadłam
    Kajetan Iwo (31.01.2008) Kalina Jagoda (16.05.2011)

    UWIERZYŁAM W ŻYCIE POZAFORUMOWE

  15. #55
    Chusteryczka Awatar kakot
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Kraków/Warszawa
    Posty
    2,019

    Domyślnie

    Jadę pociągiem. Jestem minimalistką. Zabiorę jedną (słownie: jedną) chustę - indio 3,6 m. Oraz kółka luzem.

  16. #56
    Chustoholiczka Awatar aginia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    4,139

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez buka Zobacz posta
    Wszystkich wziąć nie mogę, nawet nie chcę. Myślę z 3 - 4, w których i tak najchętniej noszę? PHI, pawie konopne i złote ryby, MT i Ergo na P. I myśle, że gdybym została w takim składzie na co dzień to tragedii by nie było

    Aginiu pomogę - 3 szt. od dołu
    Haha akurat azura i dmuchawce chciałam zostawić bo zbyt grube. Na pewno wezmę Iryska, grassa bo nosny, jasny i ładnie będzie sie komponował z morzem, petrola bo go uwielbiam, ergo dla męża.... musi być coś nośnego więc rybki karaibskie
    Kuba - 2004, Jaś -2006, Franio -2011 i Józio 2014

  17. #57
    Chustoholiczka Awatar Aksamitka
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    5,356

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aginia Zobacz posta
    Haha akurat azura i dmuchawce chciałam zostawić bo zbyt grube. Na pewno wezmę Iryska, grassa bo nosny, jasny i ładnie będzie sie komponował z morzem, petrola bo go uwielbiam, ergo dla męża.... musi być coś nośnego więc rybki karaibskie
    Pozostaje tylko zostawić petrola i tęsknić (ale skład wakacyjny pasuje wszystkim).Po powrocie petrolem się nacieszysz

  18. #58
    Chustoguru Awatar livada
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    6,866

    Domyślnie

    Heh, ja będę myśleć niedługo ile szmat wziąć na kilka dni do Paryża

    W zeszłym roku, jak lecieliśmy na ponad tydzień do Kornwalii, z jednym bagażem rejestrowanym 15 kg i dwoma podręcznymi, udało mi się upchnąć trzy W Chorwacji mieliśmy jeszcze więcej... Ale ja zwykle na weekend zabieram minimum trzy, tyle że autem
    Moje DziewczynKi: marcowa Kasia (2011), październikowa Kalinka (2013) i kwietniowa Kaja (2016)

  19. #59
    Chustomanka Awatar olmis
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    876

    Domyślnie

    Heh ja zabrałam w zeszłym roku nad morze 3 i MT, ale tylko po to, żeby zrobić trochę fajnych plenerowych zdjęć, bo wystarczyłaby 1 plus miętek
    teraz dziecko odchustowane, więc pewnie NubiGo i 1 wiązankę weźmiemy.
    starsza siostra - 08.08.08, młodsza siostra - 06.10.10
    -----------------------
    Instruktorka Masażu Shantala, Doradczyni Akademii Noszenia Dzieci (lubuskie, Zielona Góra); www.nowoczesnerodzicielstwo.com.pl

  20. #60
    Chusteryczka
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    1,879

    Domyślnie

    Nie mamy samochodu, zwykle bierzemy 2 (dla 2 dziewczynek), raz zabrałam 3. Teraz to pewnie ja chustę, a M. nubika

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •