Pokaż wyniki od 1 do 20 z 20

Wątek: ale numer......

  1. #1
    Chustomanka Awatar scharon
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Żory
    Posty
    1,020

    Domyślnie ale numer......

    Stoje sobie w drodze powrotnej z Rybnika na PKS-ie ,czekajac na busa .
    Mialam Filipa w kieszonce,on przytulony rozespany.Podchodzi do mnie kobieta w srednim wieku .......i chciala mi nosidelko wcisnac ,ma tanio do sprzedania bo kupila wnuczce ale prezent sie zdublowal ,wiec szkoda aby sie marnowal
    a mi sie przyda bo z wyklej szmacie musze nosic i tak przeciez niewygodnienie i nie zdorowo dla dziecka,a w nosidle ma podparcie dla kregoslupa a tu u mnie taki powyginany

    no wiecie co myslam ze mi sie taki numer nie zdazy ...........podziekowalam z usmiechem na twarzy ,powiedzialam zeby sobie na allegro sprzedala ,a nam jest rewelacyjnie w chustach roznych i zdania nie zmienie


    ciekawe czy do matek z dziecmi z wozkiem tez podchodzila

  2. #2

  3. #3
    Chustoguru Awatar czukczynska
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Gniezno
    Posty
    6,642

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez scharon Zobacz posta

    ciekawe czy do matek z dziecmi z wozkiem tez podchodzila
    Ależ skąd -dzieci w wózkach nie żałowała,tak jak Twoje powykręcanego maluszka

  4. #4
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Praga Północ podwórka
    Posty
    1,776

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jasnie Pani :) Zobacz posta
    a za ile chciala go spylic?

    pewnie niedrogo..no bo jak potencjalna klientka w szmacie nosi..

  5. #5
    Chustomanka Awatar scharon
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Żory
    Posty
    1,020

    Domyślnie

    ale tupet baba miala ...........juz przerabialam litosc nad moim biednym krzywym dzieciem .....ale to pierwszy raz

  6. #6
    Chusteryczka Awatar landa
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    okolice Tarnowa
    Posty
    2,459

    Domyślnie

    Scharon, a nuż miała jakieś fajne ergonomiczne?

    A swoją drogą, jak Ty upchnęłaś Filipa do kieszonki? Mi się wydaje, ze Kacper już duży na noszenie z przodu
    Kacper 26.12.2007, Kamila 22.09.2009

  7. #7
    Chustomanka Awatar scharon
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Żory
    Posty
    1,020

    Domyślnie

    zawsze zabieram kieszonke jako wyjscie awaryjne
    a miesci sie super (choc material nie starcza na cale plecy) ,nosze go glownie na biodrze i nawet wygodnie mi jest ,oczywiscie nie na dlugo
    dzisiaj mu sie usnelo i przenioslam go brzuszkiem do brzuszka ,tylko glowke podtrzymywalam
    o i Filip nie lubi miec rak wyjetych

    w kieszonce jest mi duzo wygodniej niz w kolkowej

  8. #8
    Chustoholiczka Awatar Jasnie Pani :)
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Belfast
    Posty
    5,487

    Domyślnie

    heh, mam wrazenie, ze scharon o pouchu rozprawia, a landa o kieszonce z wiazanej

  9. #9
    Chusteryczka Awatar landa
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    okolice Tarnowa
    Posty
    2,459

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jasnie Pani :) Zobacz posta
    heh, mam wrazenie, ze scharon o pouchu rozprawia, a landa o kieszonce z wiazanej
    Też właśnie mnie olśniło
    Kacper 26.12.2007, Kamila 22.09.2009

  10. #10
    Chustomanka Awatar lillyofthevally
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    Świętochłowice
    Posty
    784

    Domyślnie

    no myśmy dzisaj też przegrali w oczach pewnych Pań

    mianowice - stojąc do kasy w jednym z supermarketów - Hanutek w MT na plecach - zadowolona wyszczerza się do wszystkich
    za nami te Panie stoją a za Paniami mama z wrzeszącym rówieśnikiem Hanuty.
    No ale niestety - Hanuta zaczęła kwiękać (naśladujc kolegę) no i Pnie stwierdziły że jej nie wygodnie i wogóle chłopczyk jest lepszy bo opalony ( no i wnuczka jednej z Pań też opalona na czekoladę) i ma blond włoski.

    No to JA - JAK TO JA

    że każde dziecko jest śliczne a opalenizna nie świadczy o zdrowiu tylko o głupocie rodzica, a co do wygody - to wolę niech mała płacze mi na plecach niż ma mi się wyginać na rękach - przynajmniej zakupy umiem zrobić

  11. #11
    Chustomanka Awatar scharon
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Żory
    Posty
    1,020

    Domyślnie

    tak, tak mowilam o pouchu

  12. #12
    Chustoholiczka Awatar Jasnie Pani :)
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Belfast
    Posty
    5,487

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lillyofthevally Zobacz posta
    stwierdziły że jej nie wygodnie i wogóle chłopczyk jest lepszy bo opalony ( no i wnuczka jednej z Pań też opalona na czekoladę) i ma blond włoski.
    Mały OT:
    Wchodze w PL do drogerii i slysze jak kobita rozprawia z ekspedientka na temat kremow do opalania dla dzieci. Upiera sie, ze chce dla swojego (okolo 4 latka) filtr 5, bo nad morze jedzie i musi sie opalic. Ekspedientka tlumaczy babie, jak krowie na miedzy ( i o dziwo byl abardzo uprzejma), ze takie dziecko i w dodatku nad morze potrzebuje wiekszego filtra. Popieram ekspedientke i w tej chwili kobita robi w naszym kierunku (moim i ekspedientki) ruch mniej wiecej taki tylko bardziej w obrazliwym tonie i wychodzi ze sklepu.
    Poszla pewnie do Ruchu kupic dziecku na slonce oliwke bambino

  13. #13
    Chustoholiczka Awatar brikola
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Opole
    Posty
    3,607

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lillyofthevally Zobacz posta
    No ale niestety - Hanuta zaczęła kwiękać (naśladujc kolegę) no i Pnie stwierdziły że jej nie wygodnie i wogóle chłopczyk jest lepszy bo opalony ( no i wnuczka jednej z Pań też opalona na czekoladę) i ma blond włoski.

    No to JA - JAK TO JA

    że każde dziecko jest śliczne a opalenizna nie świadczy o zdrowiu tylko o głupocie rodzica, a co do wygody - to wolę niech mała płacze mi na plecach niż ma mi się wyginać na rękach - przynajmniej zakupy umiem zrobić
    dobrze dogadałaś!

    a pani z przystanku...omg...chyba bym ją wyśmiała...

  14. #14
    Chustofanka Awatar ekspreskawowy
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    świętokrzyska wieś
    Posty
    297

    Domyślnie

    ciekawe czy kobitka z rybnickiego PKS ma krewnych w moim rodzinnym mieście ?

    bo mi pani też chciała opchnąć nosidełko (bo moje dziecko wyrosło a pani się przyda...) tyle że w sklepie rybnym Bolssona miałam w kieszonce uwiązanej z Nati.
    Dorobek życia: Bolesław (02.XII.2008) Franciszek (11.II.2014)

  15. #15
    Chustofanka Awatar stonesik
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    lublin
    Posty
    194

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lillyofthevally Zobacz posta
    że każde dziecko jest śliczne a opalenizna nie świadczy o zdrowiu tylko o głupocie rodzica, a co do wygody - to wolę niech mała płacze mi na plecach niż ma mi się wyginać na rękach - przynajmniej zakupy umiem zrobić
    Lilly - boska jesteś normalnie
    Bardzo mi się podoba! Zazdroszczę refleksu , bo mnie takie celne riposty dopiero poniewczasie przychodzą

  16. #16
    Chusteryczka
    Dołączył
    Sep 2008
    Miejscowość
    Kraków \ śląsk
    Posty
    2,305

    Domyślnie

    hahaha... ten Rybnicki klimacik

    Będąc u rodziców na wakacjach jechałam własnie autobusem do Rybnika.Pit w APLX na plecach.Tylko wsiadłam a już panie użalały się nad młodym,że matka wyrodna bo dziecko w plecaku nosi.A nasz APLX cały czarny
    Nawet poznałam adres sklepu, gdzie mogłabym kupić PRAWDZIWE nosidło dla dziecka
    P(III 2008), T(XI 2011), R(*III 2014), B (III 2018)

  17. #17
    elbazetka
    Guest

    Domyślnie

    Bezczelna babina.Mysle,ze to sie nie zmieni.Jastrzebska rodzina tez mi kaze dziecko moje przestac meczyc.

  18. #18
    Chusteryczka Awatar Iwanna.T
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    1,661

    Domyślnie

    Jak nosi mąż, to często słyszy pochwały (jak młodemu wygodnie, jak się pięknie przytula i takie tam). Nawet pytają, gdzie można kupić takie cosie (a nosili się w infancie timaru oraz w pięknym MT od anntennki). Może dorosłemu chłopu to się boją podskakiwać i niemiłe uwagi prawić, a może mentalność jastrzębska się zmienia i noszenie staje się normalne
    Asinus asino pulcherrimus

  19. #19
    Chustomanka Awatar lillyofthevally
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    Świętochłowice
    Posty
    784

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez machma Zobacz posta
    hahaha... ten Rybnicki klimacik

    .Tylko wsiadłam a już panie użalały się nad młodym,że matka wyrodna bo dziecko w plecaku nosi.A nasz APLX cały czarny
    no leżę i kwiczę!!!!!!

  20. #20
    Chustodinozaur Awatar panthera
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    okolice warszawy, później Gdańsk, Wrocław i znów pod Warszawą. aktualnie Gdynia :)
    Posty
    16,512

    Domyślnie

    pani która chciała opalac syna trzebabyło polecic tanie dobre solarium

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •