Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: To ja tez oficjalnie siĂŞ witam :)

  1. #1
    Chustonówka
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    4

    Domyślnie To ja tez oficjalnie się witam :)

    Witajcie! Mam na imię Magda, jestem mamą trzymiesięcznej Zośki.

    W chusty wkręcałam się w dwóch ratach Najpierw, dużo przed zajściem w ciążę, gdzieś zobaczyłam mamę z dzieckiem w chuście wiązanej.Byłam zachwycona, bo zawsze mi się podobał taki sposób noszenia dzieci, a wydawało mi się wtedy, że u nas jedyna opcja to bebelulu (które wtedy zaczynało robić całkiem niezły PR noszeniu).
    Potem miałam chwilę zwątpienia, kiedy już, z Zośką w brzuchu, trafiłam na forum gazetowe o chustach i tam przeczytałam parę wątków z niezbyt fajnymi dyskusjami. Trochę negatywnych emocji plus lekko sekciarski klimat wystarczyły, żebym na trochę odpuściła
    Po porodzie dostałam w prezencie "wypasione" nosidełko BB. Tylko wcale nie podobało mi się, że nawet w takim polecanym przez ortopedów nosidle dziecko wygląda jakby smętnie wisiało a piękne kolorowe chusty znowu wodziły na pokuszenie...
    Więc znowu grzebałam w chuścianym temacie z syndromem "chciałabym a boję się". Tuż przed podjęciem decyzji nieoceniona Wroba (którą poznałam na forum rówieśniczym gazety) zaproponowała mi pożyczenie chusty do wypróbowania. Wpadłam jak śliwka w kompot i mam już swojego storczyka leo rouge. Jeszcze dobrze nie opanowałam motania a już kombinuję jak tu wejść w posiadanie następnej chusty.
    Chustonoszenie totalnie wciąga i pozbawia racjonalnego podejścia do ustalania priorytetów finansowych więc dziewczyny, które mają sklepy internetowe z chustami będą niedługo milionerkami

  2. #2
    Chustomanka
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Bramki k/Warszawy
    Posty
    1,229

    Domyślnie Re: To ja tez oficjalnie się witam :)

    Cytat Zamieszczone przez maf_maf
    Chustonoszenie totalnie wciąga i pozbawia racjonalnego podejścia do ustalania priorytetów finansowych więc dziewczyny, które mają sklepy internetowe z chustami będą niedługo milionerkami
    Oj obyś miała rację Bo na razie wisi nade mną wizja powrotu na etat, bo inaczej nie będę miała jak spłacać kredytów

    A ogólnie, to witamy serdecznie. Rozgość się Magda i pochwal Zosieńką


    http://www.chusty.com.pl - Babylonia, Bebina, Didymos, Gabi, Lana, Lenny Lamb, MaM, Merry Carry, NatiBaby, Storchenwiege
    Doradca po kursie dla zaawansowanych Trageschule Dresden

  3. #3
    lalunia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Nadalskądinądznikąd
    Posty
    6,343

    Domyślnie

    cześć imienniczko
    a skąd jesteś

  4. #4
    Chustofanka
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    GR
    Posty
    236

    Domyślnie

    czesc Magda

  5. #5
    Chusteryczka Awatar witbor
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    Toruń
    Posty
    2,055

    Domyślnie

    Hej
    Coraz więcej nas tu z Grudniówek
    Wanda, mama Zofii, Malwiny, Mai, Franka, Antka, Marysi i Józefka oraz Anieli (6tc) i Szymona (17tc)

  6. #6
    Chustoguru Awatar Eyja
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    Miasto Spotkań
    Posty
    6,065

    Domyślnie

    witamy serdecznie
    Nie tak.
    Nie teraz.
    Nie w ten sposób.
    Pojawia się zbyt wcześnie i zbyt nieoczekiwanie.
    To, co nieuchronne
    Jest potwornie przedwczesne.
    Powinno przyjść dopiero później.
    Jutro. Za rok. Za sto lat.

    [Gerhard Zwerenz]


  7. #7
    Chustonówka
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    4

    Domyślnie

    To prawda ze na grudniówkach jest trochę chustujących mam

    magda1980
    - jestem z Warszawy, no i przy okazji imienniczki - magd jest tu na forum trochę jak zauważyłam. W ogóle mam wrażenie, że statystycznie córki Magd, Ań, Agnieszek i Kaś to głownie Zosie, Hanie i Helenki Moje dziecko mnie kiedyś z wyrzutem zapyta czy imię jej wybrałam na podstawie zestawienia najpopularniejszych imion danego rocznika (bo ja tak kiedyś zapytałam moją mamę)

  8. #8
    Chusteryczka Awatar witbor
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    Toruń
    Posty
    2,055

    Domyślnie

    Nie jestem Magda ani Kasia ale uważam, że Zosia to prześliczne imię - moja pierworodna tak ma Spośród imion naszych córek, tylko co do tego nie było żadnych wątpliwości, gdy je wybieraliśmy Wygrało jednogłośnie i bezdyskusyjnie
    Wanda, mama Zofii, Malwiny, Mai, Franka, Antka, Marysi i Józefka oraz Anieli (6tc) i Szymona (17tc)

  9. #9
    Chustofanka
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    PruszkĂłw
    Posty
    459

    Domyślnie

    nie ma sie co bac, milego chustowania zycze
    ==========================
    malgosiak - mama NIKI (listopad 2002) i
    TuÂśki (listopad 2007)

  10. #10

    Domyślnie

    Maf_maf sorki ze dopiero teraz ale sama wiesz jak to ze mną jest
    witam Cię serdecznie
    Grudniówki góra!!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •