Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 57

Wątek: Za chwilę zwariuję

  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ekspreskawowy Zobacz posta
    hehe gdzieś to już słyszałam , ale podobno niektórzy mężowie z tego wyrastają.
    Na mojego działają argumenty o innej funkcji tej czy innej chusty. Działały. Problem się pojawił do kiedy mam już i chustę na zime i na lato i mam też Mandukę... Czegokolwiek nie zapragnę, to już coś o tej funkcji mamy - i dupa, nie wolno kupować.

  2. #22
    Chustonoszka Awatar madaleine72
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    Gdańsk Przymorze
    Posty
    127

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez La Loba Zobacz posta
    Problem się pojawił do kiedy mam już i chustę na zime i na lato i mam też Mandukę
    Jeszcze konieczna jest chusta i na wiosnę i na jesień. Na elegantsze wyjście też sie jedna przyda. Pouchyk na szybkie przeniesienie dziecia do/z auta i kółkowa na zakupy marketowe.
    Dobrze też mieć cienkiego chMT na upalne dnii zwykłego MT gdy chłodniej i drugie nosidło ergonomiczne na wyprawy po górach czy lasach ( jak Manduka sie ubrudzi).
    Wogóle z każdego typu trzeba miec co najmniej 2 ( bo jak jedna w praniu to co?)

    i

  3. #23
    Chustofanka Awatar Adso
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    poznan
    Posty
    230

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madaleine72 Zobacz posta
    Jeszcze konieczna jest chusta i na wiosnę i na jesień. Na elegantsze wyjście też sie jedna przyda. Pouchyk na szybkie przeniesienie dziecia do/z auta i kółkowa na zakupy marketowe.
    Dobrze też mieć cienkiego chMT na upalne dnii zwykłego MT gdy chłodniej i drugie nosidło ergonomiczne na wyprawy po górach czy lasach ( jak Manduka sie ubrudzi).
    Wogóle z każdego typu trzeba miec co najmniej 2 ( bo jak jedna w praniu to co?)

    Dobrze kombinujesz Też tak zwykle tłumaczę..
    Ale jak ktoś chce kolejną tkaną to już trudniej

  4. #24
    Chustonoszka Awatar madaleine72
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    Gdańsk Przymorze
    Posty
    127

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Adso Zobacz posta
    Dobrze kombinujesz Też tak zwykle tłumaczę..
    Ale jak ktoś chce kolejną tkaną to już trudniej

    Ależ każda tkana pasuje do innych ciuchów. Przeciez nie ubierzesz czegoś co nei pasuje,prawda?
    I do każdej chusty potrzebna odpowiednia torebka i buty i .....
    Argument zawsze sie znajdzie
    i

  5. #25
    Chustomanka
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    Piaseczno
    Posty
    940

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nata76 Zobacz posta
    heheheh...a pozniej idziesz do drogerii,zeby kupic tzw. wkład do wc i widzisz,z e na nim pisze "blue silk" i o czym myslisz...
    No jak to, wiadomo: kiedy ktoś będzie sprzedawać chińczyka??? Pozdrawiam, rzufiku
    Aga,

    mama Zosi (14.01.2008), Adasia (13.12.2005 - 34 tc, 1180 g) i Lili (18.01.2012)

  6. #26
    Chustoholiczka Awatar espejo
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    3,737

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madaleine72 Zobacz posta
    Ależ każda tkana pasuje do innych ciuchów. Przeciez nie ubierzesz czegoś co nei pasuje,prawda?
    I do każdej chusty potrzebna odpowiednia torebka i buty i .....
    Argument zawsze sie znajdzie
    BO CHUSTA JEST JAK BUTY
    Mam butów...dużo i czuję, że z chustami też tak będzie, ino kasa
    Bo skoro mam sandałki czarne, identyczne białe (do innych ciuchów) klapeczki, żeby szybko wsunąć, super wygodne ortopedy na upały, a i jeszcze z jedne na bardzo wysokim obcasie, klasyczne czarne szpilki - na wielkie wyjścia, itd... itd... a to tylko lato
    Truscaffkowa Marzenka
    starszy i młodszy .... bardzo mi urośli







  7. #27
    Chustofanka Awatar kasku
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    lublin
    Posty
    403

    Domyślnie

    a ja jestem na etapie: kupilam jedna, czekam na druga, nosze w pożyczonym eibe i juz takie chce, zastanawiam sie nad mt ale musze najpierw sprobowac..
    zdecydowanie powinno byc ostrzeżenie







    mama żuży = 9.12.2008 = i janka = 21.03.2011

  8. #28
    Chustomanka Awatar larwunia
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    675

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madaleine72 Zobacz posta
    Ależ każda tkana pasuje do innych ciuchów. Przeciez nie ubierzesz czegoś co nei pasuje,prawda?
    I do każdej chusty potrzebna odpowiednia torebka i buty i .....
    Argument zawsze sie znajdzie
    No tak, ale mężczyźni to taki dziwny gatunek, że argument o nowej funkcjonalności zaakceptują, ale wytłumaczenie, że tak strasznie mocno zachciało mi się zielonej chusty to już ciężko .
    Moje kochane chłopaki: G. 15.04.09 i A. 17.03.13

  9. #29
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    na hobby ich, na hobby brac u nas dziala 'bo przeciez taka wedke masz to tego, a taka do tamtego, a jeszcze taka Ci sie marzy i taka inna tez ..."

    do argumentow dodam jeszcze - bo w tej juz ciezko nosic klocuszka (a po co sprzedawac, jak sie przyda przy kolejnym chuscioszku), MT za maly, "a moze tym razem cos w twoich kolorach, kochanie?"
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  10. #30

    Domyślnie

    ot co, nalezy to porownac do hobby; ja nikomu nie kaze rozumiec dlaczego chce kolejna chuste - sama tego za dobrze nie rozumiem....
    NM kupuje sobie taki lub inny gadzecik, ktory jest moze bardziej przydatny niz dziesiata chusta ale generalnie tez absolutnie nie nalezy do artykulow pierwszej potrzeby; a ja sobie kupuje szmate; NM raz staral sie to pojac ale nie dal rady wiec nie probuje; jak jest kasa na przyjemnosci to kazdy sam sobie wybiera na co przeznaczy; no a jak kasy nie ma to trzeba losowac co tu sprzedac albo pojsc na odwyk i cwiczyc silna wole co niniejszym czynie
    a taki piekny kolkowy owocek bb na straganie wisi nooooooo

  11. #31
    Chustomanka Awatar anmuszka
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Warszawa Bemowo
    Posty
    1,345

    Domyślnie

    Heh, mam to samo. Na początku nie rozumiałam co może być pięknegow nino albo w indio. Przecież to zwykły kawałek szmatki i na dodatek nie za ładny. a teraz jedno indio już jest. No i mam problem z przekonywaniem męża. Eh....

  12. #32
    Chusteryczka Awatar lalika
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Opole
    Posty
    1,679

    Domyślnie

    A mój to taki cholernik jest, że on sobie nic nie kupuje
    I jeszcze mnie okrzyczał, jak mu coś kupiłam, bo on wszystko ma
    A swoje pieniądze jeździ i wydaje w makro, albo w tesco, na jedzenie dla nasz wszystkich

  13. #33
    Chustomanka Awatar tulipowna
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Poznan
    Posty
    1,496

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez anmuszka Zobacz posta
    Heh, mam to samo. Na początku nie rozumiałam co może być pięknegow nino albo w indio. Przecież to zwykły kawałek szmatki i na dodatek nie za ładny. a teraz jedno indio już jest. No i mam problem z przekonywaniem męża. Eh....
    to rzeczywiscie jest pewna prawidlowosc. na poczatku bardzo podobaly mi sie pasiaki. indio bylo fuj, nino juz w ogole. bardzo szybko jednak zakochalam sie w indio, bo dostrzeglam w nim takie COS, co trudno nazwac. po prostu ten wzor zaczal mnie przyciagac, tak jak tez obrazki hologramowe, na ktore trzeba patrzec i patrzec az sie w koncu cos zobaczy calkiem niedawno docenilam nino za to, ze jest takie troche niszowe, ze nie wszyscy je lubia. dodam, ze maksa juz nie nosze od dawna, ale na chusty sie "napalam" nadal. tak wiec nino juz nie zakupilam, chociaz jak ostatnio wisialo na straganie z welna, to mocno sie zastanawialam, bo to akurat byl rarytas. o wlasnie kolejny etap - polowanie na tzw. rarytasy, to jest grzaskie bagno zwlaszcza dla konta bankowego.

    kolejnym etapem zeswirowania jest lazenie po sklepach z tkaninami, bo moze by sie uszylo jakiegos poucha albo kolkowa. jest macanie tkanin, naciaganie po skosie i porownywanie kolorow do istniejcych juz chust

    oczywiscie nie kazdy przechodzi przez wszystkie etapy i nie w takiej kolejnosci, ale z reguly objawy naszego swira sa podobne.

    sny o chustach... taaaak...
    podejmowanie dodatkowej pracy w celach zakupienia nowej chusty... taaak...

    kupowanie uzywanych, no bo przeciez TANIEJ... taaakkk...

    polowanie na przeceny... taaakkk...

    u mnie chustoswirstwo obecnie zakonczylo sie zalozeniem sklepu z chustami, co jest bardzo dobrym sposobem na "posiadanie" chust przy dziecku, ktore juz nie chce byc za bardzo noszone minusem jest to, ze nie mozna motac, ale zawsze mozna popatrzec i podotykac

  14. #34
    Chustomanka Awatar anmuszka
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Warszawa Bemowo
    Posty
    1,345

    Domyślnie

    tulipowna - to chyba zrobie tak jak ty i otworze sklep i będę macać do woli

  15. #35
    Chustonoszka Awatar krysiia
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    146

    Domyślnie

    ojej, a ja myślałam, że tylko mnie tak wzięło motanie . pocieszające

    ale u mnie wygląda to tak: noszę w pożyczonym storczyku, swoją perełkę dostanę za tydzień, a już w domu fotografuję wszystko co się da sprzedać, żeby uzbierać na drugą chustę lub MT

    Mąż oczywiście oprócz nazywania nas chuściarami w żadnym razie nie godzi się na, cytuję:" wydawanie takiej kasy na kawał szmaty " (dodam, że chusta którą dostanę będzie prezentem).

    chustostragan przeglądam nawykowo mimo braku kasy

    Czemu jak się logowałam po raz pierwszy, to nie pojawił się napis "UWAGA, zalogowanie grozi silnym uzależnieniem!!" Czemu?
    muszę wykombinować testowe MT, żeby małż zobaczył jakie to fajnie (nie takie babskie jak chusta) to może da się przekonać

  16. #36
    Chustomanka Awatar tulipowna
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Poznan
    Posty
    1,496

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez anmuszka Zobacz posta
    tulipowna - to chyba zrobie tak jak ty i otworze sklep i będę macać do woli
    wtedy mozna mezowi wytlumaczyc, ze musisz kupic 20 chust, bo towar trzeba do sklepu wrzucic

  17. #37
    Chustomanka Awatar larwunia
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    675

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krysiia Zobacz posta
    ojej, a ja myślałam, że tylko mnie tak wzięło motanie . pocieszające

    ale u mnie wygląda to tak: noszę w pożyczonym storczyku, swoją perełkę dostanę za tydzień, a już w domu fotografuję wszystko co się da sprzedać, żeby uzbierać na drugą chustę lub MT
    Hehe, no skąd ja to znam? Jestem na etapie wyprzedaży rzeczy z których mały wyrósł. Oj suszy się śliczny mały szlafroczek suszy ...
    Moje kochane chłopaki: G. 15.04.09 i A. 17.03.13

  18. #38
    Chustofanka Awatar carolans
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    318

    Domyślnie

    a czy oprocz mnie jest ktos, kogo NIE wzieło tak totalnie?
    mam kółkową, mam wiązanke, mam przepiekny MT... i mam dosc.
    Uwielbiam nosic, zapewnia mi to mobilnosc i kontakt z dzieckiem, ale jakos... nie mam na nic ochoty, nie poluje na okazje, nie wchodze na bazarek czy jak sie to zwie...
    w porownaniu z Wami ja to dopiero jestem nienormalna
    DOBYTEK Danielek (21.12.2006) i Kacperek (22.11.2008), w komplecie całkiem fajny mąż

  19. #39

  20. #40
    Chustofanka
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    285

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez carolans Zobacz posta
    a czy oprocz mnie jest ktos, kogo NIE wzieło tak totalnie?
    mam kółkową, mam wiązanke, mam przepiekny MT... i mam dosc.
    Mam jedną wiązankę i kólkową. I chwilowo nie noszę.
    Ale czasem się napalam. I nie wiem, co to będzie we wrześniu...
    R. 2007; J. 2009

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •