Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 79

Wątek: Nieosiagalne gDiapers.

  1. #41
    Chustomanka Awatar Magda&Franio
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    579

    Domyślnie

    Wysłałam im właśnie zapytanie w tej sprawie. Mam nadzieję, że wyślą coś do naszego pięknego kraju bo mają świetny asortyment. Pozazdrościć po prostu...

  2. #42
    Chusteryczka
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Irlandia/Galway
    Posty
    2,796

    Domyślnie

    A z cheeksandcherries.co.uk nie wyszloby taniej? 15 funtow to mniej niz 18,50 euro.
    A. 02.2010, T. 06.2012

  3. #43
    Chustomanka Awatar Magda&Franio
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    579

    Domyślnie

    Wiem, że 15 funtów wyjdzie taniej tylko w w tym farncuskim sklepie jest jeszcze tyyyyyle rzeczy które pragnę kupić

  4. #44
    Chusteryczka
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Irlandia/Galway
    Posty
    2,796

    Domyślnie

    Poczytalam troche recenzji nastronie tego francuskiego sklepu i nieco mi opadl entuzjazm. Kilka osob pisalo, ze pieluszki szybko blakna i sie niszcza (rzepy) oraz, ze te pulowe wpinki tez sie szybko zuzuwaja i trzeba kupowac nowe. Prawda to?
    A. 02.2010, T. 06.2012

  5. #45
    Chustoholiczka Awatar aginia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    4,139

    Domyślnie

    Jeśli byście robiły zamówienie z lilinappy to dajcie znać, chyba też się na coś skuszę
    Kuba - 2004, Jaś -2006, Franio -2011 i Józio 2014

  6. #46
    Chustofanka Awatar morla1
    Dołączył
    Mar 2011
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    264

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aginia Zobacz posta
    Jeśli byście robiły zamówienie z lilinappy to dajcie znać, chyba też się na coś skuszę
    To i ja też...

  7. #47
    Chustopróchno Awatar jul
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    zachodnie podwarszawie
    Posty
    14,797

    Domyślnie

    mi ani nie wyblakły, ani wpinki ani rzepy się nie zużyły (no dobra, od gatek odpruło się jedno mocowanie do wpinki, ale nawet mi przyszycie nie zajęło dużo czasu - jak już się do tego zabrałam ), ale rzeczywiście super solidne nie wyglądają. Tyle, że nie używam od dawna (zasadniczo od początku września) i nie super intensywnie. Na plus liczy im się to, że prane na 60 stopni z pieluchami nie farbują (mam pomarańczowe) i nic im się nie dzieje.
    żona TEGO Jaśka
    mama julówny (styczeń 2009), julińskiego (sierpień 2010), julowego (luty 2013) i julinka (kwiecien 2018)

  8. #48
    Chustofanka Awatar kachna_zg
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Zielona Góra
    Posty
    364

    Domyślnie

    e wcale tak mocno się nie zużywają mamy na stanie 4 sztuki, 2 spadkowe od petisu i 2 zdobyte w lumpku. Nie farbują a przede wszystkim ładnie układają się na chudej pupie Zojeczki
    Maciek 27.01.2009; Zoja 12.01.2011

    Doradca Noszenia Clauwi®, Doula, Promotor Karmienia Piersią Zielona Góra i okolice

  9. #49
    Chustoholiczka Awatar sheana
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Puszcza (krk)
    Posty
    3,735

    Domyślnie

    Podrzucę, jak wygląda teraz szansa na zaistnienie ich w Polsce? Bo kusi mnie straszliwie, ale wolałabym mieć dostęp do wkładów jednorazowych, bo jako tylko wielorazówka nie jest aż tak atrakcyjna (chyba). Mówicie, że ile w sumie trzeba by zakupić?
    Otulaczy, wkładek (PUL) i potem na to wkład tak?

    Dobrze kombinuję, że otulacz faktycznie powinien wytrzymywać dłużej a wymieniać tylko środek pulowy i wkład (ewentualnie po siku małym sam wkład?)
    Lauron(Smo) 12.06.2010, Bruno(Gadzinka) 12.01.2012

  10. #50
    Chustoholiczka Awatar qmpeela
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    UK
    Posty
    5,044

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sheana Zobacz posta
    Podrzucę, jak wygląda teraz szansa na zaistnienie ich w Polsce? Bo kusi mnie straszliwie, ale wolałabym mieć dostęp do wkładów jednorazowych, bo jako tylko wielorazówka nie jest aż tak atrakcyjna (chyba). Mówicie, że ile w sumie trzeba by zakupić?
    Otulaczy, wkładek (PUL) i potem na to wkład tak?

    Dobrze kombinuję, że otulacz faktycznie powinien wytrzymywać dłużej a wymieniać tylko środek pulowy i wkład (ewentualnie po siku małym sam wkład?)

    Nie wiem jak z dostępnością, ale mogę odpowiedzieć na pytanie odnośnie użytkowania. Fakt po małym siku wystarczy wymienić sam wkład, po większym całość Jeśli pulowa wkładka zostanie przesikana to "otulacz" czyli bawełniane gatki na rzep zwyczajnie przemiękną. Chyba, że jest mocno zasikany wkład i nieświeża wkładka pulowa a otulacz jest ok to można wpiąć nową wpinkę z czystym wkładem. Wkładki jednorazowe dużo ułatwiają, ale myślę że jednorazówki do flipa będą pasowały idealnie, tak jak zwykłe wielorazowe wkłady, których używam.
    Lena '07Nina '10 Blanka '12 Gabriel '16 Matilda ‘18
    A. 06.14 (*)

    https://m.facebook.com/thetwoowls/ -dzieciecy handmejd
    Mój świat fotografii - fejsbukowy fanpejdż, zapraszam!

  11. #51
    Chustoholiczka Awatar sheana
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Puszcza (krk)
    Posty
    3,735

    Domyślnie

    O, dzięki, ta jednorazowość to mocno dla męża No i fajnie byłoby na spacery, wyjazdy. A orientacyjnie ile trzeba by mieć tego? Lauron ma inne wielo, więc dla mnie spoko, ale tak, żeby mąż się przekonał
    Lauron(Smo) 12.06.2010, Bruno(Gadzinka) 12.01.2012

  12. #52
    Chustoholiczka Awatar qmpeela
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    UK
    Posty
    5,044

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sheana Zobacz posta
    O, dzięki, ta jednorazowość to mocno dla męża No i fajnie byłoby na spacery, wyjazdy. A orientacyjnie ile trzeba by mieć tego? Lauron ma inne wielo, więc dla mnie spoko, ale tak, żeby mąż się przekonał
    Kurcze, ciężko powiedzieć, ile wam będzie potrzebne. Ja mam 5sztuk gDiapers, ale oprócz nich mam inne wielo.
    Lena '07Nina '10 Blanka '12 Gabriel '16 Matilda ‘18
    A. 06.14 (*)

    https://m.facebook.com/thetwoowls/ -dzieciecy handmejd
    Mój świat fotografii - fejsbukowy fanpejdż, zapraszam!

  13. #53
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    133

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez yetta Zobacz posta
    Ja gumkę dałam z tyłu.



    więcej zdjęć: http://www.chusty.info/forum/showthr...482#post306482
    jaka piękna ta pieluszka!!! ja szukam czegoś dla małej (11kg) ale nic mi nie pasuje, bo właśnie te rzepy czy napy z przodu i polar przy pupie... myślałaś o sprzedaży???

  14. #54
    Chustoholiczka Awatar sheana
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Puszcza (krk)
    Posty
    3,735

    Domyślnie

    qmpeela - wszystkiego po 5, czy tych wpinek więcej?
    Ja wiem, że ciężko. Na Laurę to luz, bo mam inne, ale myślałam też o Skach dla Młodego no i tu w ogole mam kłopot. Wydaje mi się, że fajnie byłoby na jeden otulacz mieć ze 2-3 wpinki, ale może nie ma sensu, tylko otulacz i wpinka...

    Kalyanii, yetta ma sklep pieluszkowy, znajdziesz ją w dziale reklama
    Lauron(Smo) 12.06.2010, Bruno(Gadzinka) 12.01.2012

  15. #55
    Chustoholiczka Awatar qmpeela
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    UK
    Posty
    5,044

    Domyślnie

    sheana ja mam 5sztuk otulaczy, 9 wpinek i 5 wkładów gDiapers oryginalnych, używam też wkładów do flipa i jednorazowych gDiapers na noc. Wkłady jednorazowe zamawiałam na ebay, ale teraz zamierzam kupić te do flipa ponoć są identyczne.
    Lena '07Nina '10 Blanka '12 Gabriel '16 Matilda ‘18
    A. 06.14 (*)

    https://m.facebook.com/thetwoowls/ -dzieciecy handmejd
    Mój świat fotografii - fejsbukowy fanpejdż, zapraszam!

  16. #56
    Chustopróchno Awatar jul
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    zachodnie podwarszawie
    Posty
    14,797

    Domyślnie

    zrobiłam zdjęcia do sprzedażowego, to od razu i tu wkleję - niech zostaną dla potomności (za wkładkę robi pieluszka jednorazowa belli)






    i na modelu







    normalnie na pupie jest jeszcze literka "g", ale się nam odkleiła...

    a, sheana - wpinki do eMek i eLek są te same, więc jeśli byś młodszą od eSek do eLek za-gDiapersowała to ekstra wpinki możesz kupić tylko raz.
    Ostatnio edytowane przez jul ; 09-01-2012 o 19:27
    żona TEGO Jaśka
    mama julówny (styczeń 2009), julińskiego (sierpień 2010), julowego (luty 2013) i julinka (kwiecien 2018)

  17. #57
    Chustoholiczka Awatar sheana
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Puszcza (krk)
    Posty
    3,735

    Domyślnie

    qmpeela - świetna wiadomość z tymi flipowymi! Starczają spokojnie na noc? Wow! Świetnie!!

    jul, dzięki za info o wkładach, to w sumie bardzo fajnie wychodzi, że M i L to samo.
    Lauron(Smo) 12.06.2010, Bruno(Gadzinka) 12.01.2012

  18. #58
    Chustoholiczka Awatar qmpeela
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    UK
    Posty
    5,044

    Domyślnie

    jul a gumka to zabarwiona czy tylko tak na zdjęciu? Bo u mnie nie ma aż takie różnicy kolorystycznej.

    sheana wkłady od flipa są takie jak te od gDiapers, u nas taki wkład Diapersowy na noc spokojnie starcza. Można też tak jak jul używać pieluszek belli, ale te nie są biodegradowalne tak jak wkłady do flipa czy gDiapers.
    Lena '07Nina '10 Blanka '12 Gabriel '16 Matilda ‘18
    A. 06.14 (*)

    https://m.facebook.com/thetwoowls/ -dzieciecy handmejd
    Mój świat fotografii - fejsbukowy fanpejdż, zapraszam!

  19. #59
    Chustomanka Awatar Magda&Franio
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    579

    Domyślnie

    Tak jak qmpeela napisała mega zaleta wkładów jednorazowych do gDiapers jest ich 100% biodegradowalność - w sklepie internetowym w wielkiej brytanii możesz bez problemu je zamówić

  20. #60
    Chustopróchno Awatar jul
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    zachodnie podwarszawie
    Posty
    14,797

    Domyślnie

    Sprawdziłam - mam wpinki z 2 źrodel i jedna (z francuskiego sklepu, reszta z Ang. od marciassone) ma inne i trochę szarawe gumki - trudno mi powiedzieć, czy poszarzałe, czy taki ich urok.

    Wkładek belli nie używałam (zresztą w ogóle jedno dawno nie używałam) - sprawdzałam jak będzie wielkością A co do samych wkładów/pieluch belli - raczej nie są biodegradowalne, ale mają wkład celulozowy, który na pewno jest przyjaźniejszy dla pupy od pampersowego żelu - nie wiem jak z chłonnością (jestem eko-egoistką - mniej mnie ruszają śmieci, bardziej pupa mojego dziecka ).
    Ostatnio edytowane przez jul ; 10-01-2012 o 14:40
    żona TEGO Jaśka
    mama julówny (styczeń 2009), julińskiego (sierpień 2010), julowego (luty 2013) i julinka (kwiecien 2018)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •