Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: KRYZYS!

  1. #1
    Chusteryczka Awatar kajkasz1
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Chojnice
    Posty
    1,644

    Domyślnie KRYZYS!

    Dziewczyny (zwłaszcza te ze starszymi dziećmi), miałyście chustowy kryzys?
    Bo nie dosyć, że ja jestem kompletnie wycieńczona nieprzespanymi z powodu pracy+Kubowego mlekopicia nockami, to jeszcze dziecko mi się bunci! Na widok chusty jak zwykle uśmiech od ucha do ucha, "oppa", da się zapakować i na dwór chce wychodzić, ale potem zaraz ryk, że on chce sam tuptać! Rozumiem, jak zaczynał chodzić, ale to było 8 m-cy temu.
    A czy Wasze dzieciaczki spokojnie siedzą w chustach np. w centrach handlowych? Bo ja nie mam szans ponosić - ostatnio całe centrum w Gdańsku gapiło się na wariatkę usiłującą spacyfikować BARDZO GŁOŚNEGO potwora w chuście. Nie ma szans! Na zakupy i jakieś pooglądanie czegokolwiek też niestety nie! A chcieliśmy dzieciom buty kupić!
    Przejdzie mu to, czy już pożegnać się z chustą? Bo ja właśnie mam dwa nowe Didki (Iris i Katje) i boję się, że to kasa w błoto wyrzucona.
    Kajka, żona Macieja, blogująca mama trzech synów - stary blog , nowy blog



  2. #2
    Chustomanka
    Dołączył
    Aug 2007
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,368

    Domyślnie

    nie wiem jak to do końca jest ale myśle że to zależy od temperamentu dzieci Moje dwie siostry mają w tym samym wieku córcie- jedna przytulanka i mimo że ma 3 lata chciałaby być jeszcze noszona!!!!!!!!! ale druga to żywe sreberko od chwili kiedy skończyła 1,5 roku nie ma mowy o wózku tylko sama chce biegać i nie ma mowy żeby nosić ją no chyba że już całkiem ze zmęczenia przewraca sie. Na razie spróbuj przetrzymać ten kryzys

  3. #3

    Domyślnie

    No jak didki, to chyba nie w błoto Może czas wykorzystać chustę jako smycz dla takiego potwora?
    Miłość tworząca się w stałej relacji okazuje się nieodzownym składnikiem rozwoju. Erna Furman
    Spotkania "Noszenie Dziecka" woj pomorskie

  4. #4
    Chusteryczka Awatar kajkasz1
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Chojnice
    Posty
    1,644

    Domyślnie

    He, he, wykorzystałam.
    Kajka, żona Macieja, blogująca mama trzech synów - stary blog , nowy blog



  5. #5
    Chustomanka
    Dołączył
    Aug 2007
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,368

    Domyślnie

    a piesek nadal taki "ze świrów" ? może dla pieska też są chusty

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •