Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 61 do 66 z 66

Wątek: Papierki

  1. #61
    Chustonówka
    Dołączył
    Oct 2015
    Miejscowość
    Świdnik
    Posty
    30

    Domyślnie

    Ja używam BabyOno. Poleciły mi je 2 różne osoby, od których odkupowałam pieluszki. Ponoć testowały różne i te były najlepsze. Ja nie mam porównania do innych, bo tylko tych używałam. Na opakowaniu napisane, że przeznaczone są zwłaszcza dla dzieci 0-3mce i że spuszczanie w sedesie może doprowadzić do jego zapchania, więc nie są biodegradowalne raczej.
    Moim zdaniem są fajne. Miękkie, wytrzymują kilka prań, po rzadkiej mlecznej kupie zostają plamy, ale większość jednak zatrzymują. Są spore, można ciąć na pół.
    Dla mnie sporą zaletą jest to, że można je zamówić z dostawą do aptek DOZ (brak kosztów wysyłki) i mają naprawdę niską cenę - 10zł za 110szt. Są też dość popularne, bo sporo osób sprzedaje resztki na OLX Ostatnio udało mi się odkupić po 5zł za paczkę.

  2. #62
    Chustonówka
    Dołączył
    Oct 2015
    Miejscowość
    Świdnik
    Posty
    30

    Domyślnie

    Czy któraś z Was używa upranych chusteczek nawilżanych jako papierka? Jeśli tak, to sprawdza się? Nie za małe?
    mąż 05.05.2012r,
    synek 04.09.2015r.

    ---
    jestem księgową - jak ktoś potrzebuje się poradzić, to pisać

  3. #63
    Chustonoszka Awatar kalopanax.pictus
    Dołączył
    Feb 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    80

    Domyślnie

    Ja uzywalam babydream z Rosmana wlasnie uprane, ale uczulaly moje dzieci tak samo jak bibulki. Jesli ktos chce to mam te bibulki do odsprzedania bo uylismy tylko kilka. Nie uzywam ostatecznie wcale takich wynalazkow i uwazam ze mozna sie swobodnie bez nich obejsc.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


  4. #64
    Chustonoszka Awatar kalopanax.pictus
    Dołączył
    Feb 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    80

    Domyślnie

    Dodam ze osoba od ktorej kupowalam pieluszki polecala mi wlasnie uzywanie tych wypranych chuteczek z Rossmana. u niej sie sprawdzily. Ja testowalam i to i to i zrezygnowalam. Odparzenia byly jakbym uzywalam jednorazowek...


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


  5. #65
    Chustonówka
    Dołączył
    Aug 2015
    Posty
    20

    Domyślnie

    Długo nie mogłam się dogadać z papierkami - albo były sztywne i szorstkie jak papier ścierny (Imse Vimse), albo milutkie i mięciutkie, ale zostawiające uczucie baaardzo mokrej pupy (bambusowe Pupuś). Ostatnio znalazłam kukurydziane Pupuś - i jak do tej pory są super - całkiem miękkie i izolują pupę od wilgoci. Może tylko niektórym nie będą pasować, bo są trochę wąskie (mniej więcej szerokość kieszonki w najwęższym miejscu).

  6. #66
    Chustonówka
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    22

    Domyślnie

    kukurydziane pupus i jeszcze z baby ono są ok

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •