Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 66

Wątek: Papierki

  1. #21
    Chusteryczka Awatar tysia
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    Lublin/Wilkołaz
    Posty
    1,585

    Domyślnie

    Ja używałam Popolini i sprawdzały się super u małego dziecka.
    Mam nawet do sprzedania jedna rolkę, bo mi została.
    Na bazarku pieluchowym wisi
    Adam 2009
    Alicja 2011

  2. #22
    Chustoguru Awatar mTuśka
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    7,660

    Domyślnie

    ja mam close parent-z miekkoscia to tak srednio takie wmiare sa,przy luzniejszyk kupach przepuszczaja,wklad jest upackany,ale daja super uczucie suchej pupy.nawed jak jest sasirane duzo to pupa sucha.ja zakładam 2 -rozkladam na cala pieluszke.i sa wytrzymale.piore je nawed 5 razy w pralce a okupane do kibelka

  3. #23
    Chustonówka Awatar NiLLi
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    48

    Domyślnie

    IV mi nie przypadły do gustu. Sztywne i po praniu się zwijały. Canpol i BabyOno można parę razy wyprać i nie "tracą kształtu". Używam przede wszystkim właśnie tych dwóch ostatnich. Mam też Tots Bots i są fajne i mięciutkie. Dają uczucie suchej pupy. Nie prałam ich, więc nie wiem, jak się zachowują. Tylko cena... drogawe są. I są tak fajne, że leżą w szafie bo oszczędzam a używam tańszych hihi

  4. #24
    Chustoguru Awatar Wiewiórka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Woodstock
    Posty
    6,900

    Domyślnie

    Ja używałam Popolini i sprawdzały się super u małego dziecka.
    Jak to praktycznie wyglądało? Przy większości papierków narzeka się, że się nie sprawdzają u tak małych dzieci, bo większość kupy przelatuje. Czy te są lepsze? Bo się zastanawiam od kiedy pieluchować wielorazówkami, a dopieranie smółki i mlecznych kupek na wielorazówkach mnie przeraża. Może te papierki albo jak sugeruje Canpol Babies (0-3 m-ce)będą najlepsze do takiego typu kupek? A może macie całkiem inne patenty?

  5. #25
    Chusteryczka Awatar tysia
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    Lublin/Wilkołaz
    Posty
    1,585

    Domyślnie

    Ja zaczęłam stosować pieluchy wielo i papierki jak Adam miał 3 miesiące. Był tylko na piersi, kupy mleczne, półpłynne.
    Przez papierki nic nie przeciekało, przy większej kupie wypływało bokami czasem no ale nic nie da 100% ochrony.
    Zasikane papierki prałam i używałam kilka razy, więc poszło mi ich bardzo mało.
    Adam 2009
    Alicja 2011

  6. #26
    Chustonoszka
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    101

    Domyślnie

    Wiewiórka, moim zdaniem fizelina nie nadaje się zupełnie do kontaktu z pupą niemowlaka. Nie oddycha, nie wiadomo czym jest nasączona. Ja bym nie ryzykowała.

    Ja bardzo lubie papierki z rolki z Ekobaby. Są miękkie i bardzo wydajne. Polecam!

  7. #27
    Chustoguru Awatar Em
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    7,194

    Domyślnie

    Nie wiem jakie papierki miałam. Teraz zamówiłam Imse Vimse i sa okropne. Wielkie i twarde. Nie wiem jak znaleźć tamte...

  8. #28

    Domyślnie

    Gdzie można kupić te papierki Popolini? szukam i szukam i nic...

  9. #29
    Chustofanka Awatar suri80
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    okolice Warszawy
    Posty
    198

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wiewiórka Zobacz posta
    Jak to praktycznie wyglądało? Przy większości papierków narzeka się, że się nie sprawdzają u tak małych dzieci, bo większość kupy przelatuje. Czy te są lepsze? Bo się zastanawiam od kiedy pieluchować wielorazówkami, a dopieranie smółki i mlecznych kupek na wielorazówkach mnie przeraża. Może te papierki albo jak sugeruje Canpol Babies (0-3 m-ce)będą najlepsze do takiego typu kupek? A może macie całkiem inne patenty?
    Kupki mleczne są rozpuszczalne w wodzie, więc nie trzeba papierków. Ja brudne pieluchy składowałam bez zapierania w wiadrze, później nastawiałam płukanie w pralce przed praniem i prałam w 60 st. w proszku z dodatkiem Nappy Fresh. Nawet jeśli jakieś plamy nie zeszły, to przy suszeniu na słońcu pieluszki były jak nowe
    http://www.oczami-mamy.pl/


    "Dziecko chce być dobre. Nie wie- wytłumacz, nie umie- naucz..."

  10. #30
    Chustonoszka Awatar budzynskamila
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Pojezierze Drawskie
    Posty
    128

    Domyślnie

    Nie wpadłam na to, że te papierki można prać...
    Bambino Mio odciskają się troszkę na skórze - nie wiem czy tak musi być. Poza tym pieluszki mam z bambusem i trochę mi szkoda go przykrywać papierkiem, szczególnie teraz, kiedy kupki są mleczne i płukanie ich nie sprawia mi większej przykrości
    Też przecinam na pół.
    Jasiek 11.08.2000 Marysia 21.10.2010
    http://patchworknadstawem.blogspot.com/

  11. #31
    Chustonoszka
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Berlin/Lodz
    Posty
    111

    Domyślnie

    Ja uzywam celulozowe Popolini w rolce dla miesiecznej panienki i sa bardzo dobre. Spierac musze najwyzej odrobinke na brzegu pieluszki, jesli splynie z papierka, 95% kupki zostaje na papierku i mozna wrzucic do kibelka. Dla mnie to spore ulatwienie zycia Na pozniej, przy stalych kupkach podobno sa te Popolini w pudelku, one maja trzymac pupe sucha, ale nie testowalysmy tego jeszcze jak na razie.

    Popolini daja sie prac i przypadkowe wrzucenie do suszarki tez przezywaja, robia sie tylko troche mniejsze
    ****
    Gosia

    Alizée Nicole (12.11.2003)
    Lara Katharina (11.11.2010)

  12. #32
    Chustoguru Awatar Wiewiórka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Woodstock
    Posty
    6,900

    Domyślnie

    A gdzie teraz można dostać papierki Popolini na mleczne kupki? Bo niedawno kompletnie ich nie było.
    Wszystkie papierki można prać...
    Kasia-mama Liwii (11.2007) i Maciusia (06.2011)

  13. #33
    Chustomanka Awatar Dharma
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    786

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Em Zobacz posta
    Nie wiem jakie papierki miałam. Teraz zamówiłam Imse Vimse i sa okropne. Wielkie i twarde. Nie wiem jak znaleźć tamte...
    zgadzam się twarde, szorstkie - nieprzyjemne.


  14. #34
    Chustonoszka Awatar budzynskamila
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Pojezierze Drawskie
    Posty
    128

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez budzynskamila Zobacz posta
    Bambino Mio odciskają się troszkę na skórze
    O przepraszam, Imse Vimse mam, nie BM.
    Jasiek 11.08.2000 Marysia 21.10.2010
    http://patchworknadstawem.blogspot.com/

  15. #35

    Domyślnie

    Jeszcze rok temu kupowałam papierki bardziej przypominające delikatną flizelinkę w Smyku nie wiem czy do tej pory jeszcze są.Bardzo miękkie i miłe,godne polecenia i niedrogie

  16. #36
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    109

    Domyślnie

    Imse Vimse się nei sprawdziły. Nieprzyjemne w dotyku, dużo przeciekało. Mam teraz zwykłe "A kuku" (jakby fizelina)- są b. fajne, milutkie, delikatne, lepiej trzymają, no i są dużo tańsze.

  17. #37
    Chustomanka Awatar Marti
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Sokołów Podlaski
    Posty
    539

    Domyślnie

    My używamy Imse Vimse. Od kiedy Nelka robi konkretniejsze kupki, sprawdzają się super I można je uprać, jak było tylko siusiu

  18. #38
    Chustoguru Awatar Wiewiórka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Woodstock
    Posty
    6,900

    Domyślnie

    wszystkie można prać jak tylko siusiu
    Kasia-mama Liwii (11.2007) i Maciusia (06.2011)

  19. #39
    Chustomanka
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    1,044

    Domyślnie

    Marciasone, a jakie od Ciebie ja dostałam ?

  20. #40
    Chustoguru Awatar mTuśka
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    7,660

    Domyślnie

    canpola
    Zu(09) ZO (* 13) Bru(14)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •