Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 153

Wątek: dziewczyny górowe - ujawniać się!!

  1. #21
    Chustonówka
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    K-Ăłw
    Posty
    30

    Domyślnie

    no to ja również się zgłaszam Kocham góry wszelakiej maści a najbardziej Taterki Sama jestem z Krakowa. Przez jeden rok nawet uczęszczałam na kurs przewodników beskidzkich przy skpg kraków no ale nie skończyłam

    W lecie byliśmy z Małą w Taterkach ale tylko dolinkowo- w tym roku na pewno zdobędziemy jakiś szczyt- My, Hania i chusta

  2. #22
    Chustomanka
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Warszawa-Wola
    Posty
    567

    Domyślnie

    Nowica, Nowica łyżkami zachwyca.....

    PS. Doominikaa napisałam na priva do Ciebie

  3. #23
    Chustofanka Awatar vandene
    Dołączył
    Dec 2007
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    279

    Domyślnie

    ja w żadnym klubie nie byłam, ale kiedyś miałam legitymację PTTKu liczy się?
    góry kocham, ale mój ślubny niestety nie... dlatego w podróż poślubną tylko w Tatry go wyciągnęłam, ale i tak nie pokochał
    mam nadzieję, że chociaż dzieciakom jakoś moja pasja się udzieli żebym miała jakichś towarzyszy do wędrówek
    mam dzieci w wieku pochustowym

  4. #24
    Chustomanka
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Warszawa-Wola
    Posty
    567

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez vandene
    ja w żadnym klubie nie byłam, ale kiedyś miałam legitymację PTTKu liczy się?
    mam nadzieję, że chociaż dzieciakom jakoś moja pasja się udzieli żebym miała jakichś towarzyszy do wędrówek
    Pewnie, że legitka PTTK się liczy, a i bez papierka się liczy łażenie i chęci na łażenie po górach.
    Vandene, mój synek też Krzyś i jestem pewna, że będzie góro-chusto - łazikiem

  5. #25
    Chustonoszka Awatar filandre
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    WrocÂław
    Posty
    137

    Domyślnie

    My reprezentujemy Góry Opawskie (teraz Wrocław, ale na weekendy z radością wracamy )

    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/aeb ... efe2e.html
    Kubek 25.10.2001, Lenka 25.09.2007

    http://www.bystrzaki.pl, zabawki edukacyjne, chusty Babylonia, Lennylamb, Nati

    http://igorwalczyooddech.synek.pl

    Doradca Laktacyjny CNOL
    Akredytowany Doradca Akademii Noszenia
    Instruktor Masażu Shantala

  6. #26
    Chusteryczka Awatar buns
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    Tarnowskie GĂłry
    Posty
    1,722

    Domyślnie

    A ja z Tarnowskich Gór jestem ale to nie żadne góry A nazwa pochodzi od gory co po staropolsku oznaczało kopalnie (rudy srebra tu były...)
    Ania, mama Agusi (19.02.2007) aka dr buns

  7. #27
    Chustopróchno Awatar Budzik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    13,478

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez malgosiak
    jak co roku nie pojedziemy do blechanrki kolo wysowej, to jestesmy chorzy, czasem nawet 2 razy w roku.
    Oooo... w Wysowej jest pięknie.... A jaka dobra woda )) Zawsze mamy w spiżarni zapas wysowianki
    Mój m. jest z podkarpacia i każde ferie i wakacje spędzamy w Bieszczadach. Na narty Małachów, albo Magura, na lato - Solina - Teleśnica. Tam się poznaliśmy i zakochaliśmy

  8. #28
    Chustonówka
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    W-wa
    Posty
    40

    Domyślnie

    tak Was czytam i mi się wyjazd za marzył... tu i teraz, ale to na razie nierealne
    normalnie prawie widze przed oczami jak chodze po połoninach
    W pierwszej ciąży łaziłam po Bieszczadach w drugiej połowie 6 m-ca, było fantastycznie


  9. #29
    Chustomanka
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Bramki k/Warszawy
    Posty
    1,229

    Domyślnie

    A ja z Gór Świętokrzyskich hi hi - góralka jestem


    http://www.chusty.com.pl - Babylonia, Bebina, Didymos, Gabi, Lana, Lenny Lamb, MaM, Merry Carry, NatiBaby, Storchenwiege
    Doradca po kursie dla zaawansowanych Trageschule Dresden

  10. #30
    Chustofanka
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Wiesbaden
    Posty
    267

    Domyślnie Re: dziewczyny górowe - ujawniać się!!

    Cytat Zamieszczone przez doominikaa
    skpb łódź
    krotki romans z skpb warsaw.
    Lulu 20.08.2006
    Viti 26.01.2008

  11. #31
    Chustomanka
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    734

    Domyślnie

    My się bieszczadzimy i tatrujemy

    Ze starszakami nawet na Rysy się wspięliśmy, kiedy Patryk miał ledwo 7 lat...

    ale nasza miłość jest na końcu świata w Łupkowie, gdzie od lat jeździmy i gospodarzymy

    i wszystkie Was tam zapraszamy: www.lupkow.pl
    Mama Wiktora (2007) czterech Aniołków[*][*][*][*] Igora (2013) i Borysa (2015)

  12. #32
    Chustomanka
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Warszawa-Wola
    Posty
    567

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez a-linka
    ale nasza miłość jest na końcu świata w Łupkowie, gdzie od lat jeździmy i gospodarzymy

    i wszystkie Was tam zapraszamy: www.lupkow.pl
    oooo, Łupków, magiczne miejsce . Na jednej z moich pierwszych tras to właśnie w Łupkowie coś nas podkusiło zrobić jajecznicę na ognisku w garze..... dla 15 osób. Hmmmmm, szorowałam potem ten gar chyba ze dwie godziny w kuchni schroniskowej.

    A kiedy będziecie "gospodarzyć" ?

  13. #33
    Chustofanka
    Dołączył
    Dec 2007
    Miejscowość
    Rzeszów
    Posty
    239

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez a-linka
    My się bieszczadzimy i tatrujemy

    Ze starszakami nawet na Rysy się wspięliśmy, kiedy Patryk miał ledwo 7 lat...
    A-linko - to Patryk miał już 7 lat? Tak się dopytuję, bo temat wchodzenia z dziećmi na Rysy był zawsze żywo dyskutowany w mojej rodzinie...
    Przyznaję się, że ja - choć górowa mocno jestem i w Tatrach (polskich) zaliczyłam prawie wszystkie szlaki (prócz wyjścia na Kozi Wierch z Koziej Przełęczy) to mieszane uczucia miałam widząc maluchy w nosidłach...
    No i teraz przestawiłam się na morze, choć nigdy - bez dzieci - dłużej niż 3 dni na plaży nie wytrzymałam
    No ale jakieś krótkie wypady jednodniowe planujemy w tym roku - trzeba dzieci zarażać miłością do gór...
    Ania z Gabrysią (2006) i Mateuszkiem (2003)

  14. #34
    Chustomanka
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Warszawa-Wola
    Posty
    567

    Domyślnie

    Ja raz na Rysach widziałam Węgrów, którzy wnieśli NA RĘKACH !!!!!!!!!!! niemowlę. Mało trupem nie padłam. Niby powinnam coś powiedzieć, ale małolata byłam i jeszcze po węgiersku nie bardzo .
    No i chusty nie miałam, coby ewentualnie zaproponować .

    NA RĘKACH !!!!!!!! Do teraz się wzdrygam.... jak oni dali radę na łańcuchach, hę?

  15. #35
    Chustofanka
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    warszawa
    Posty
    219

    Domyślnie

    Ja pochodzę z Beskidów i tylko wyższa konieczność zapędziła do wawy


  16. #36
    Chustomanka
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    734

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ania_34
    A-linko - to Patryk miał już 7 lat?
    Patryk tam wlazł na własnych nogach jak się domyślacie, i wcale się bardzo nie zmęczył, to już mój mauż był bardziej wyczerpany niż dziecki
    A z dzieciem w nosidle to nie pchałabym się tak wysoko, bo to i ciśnienie inne, i załamanie pogody możliwe, no i ciężko bardzo, bo z 3 dziecków to już dużo bagażu się robi... aż tak zapaleni nie jesteśmy
    Mama Wiktora (2007) czterech Aniołków[*][*][*][*] Igora (2013) i Borysa (2015)

  17. #37
    Chustomanka
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    734

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pinaska
    NA RĘKACH !!!!!!!! Do teraz się wzdrygam.... jak oni dali radę na łańcuchach, hę?
    a może oni leźli od strony słowackiej - tam duuuużo prościej, ino dłużej
    Mama Wiktora (2007) czterech Aniołków[*][*][*][*] Igora (2013) i Borysa (2015)

  18. #38
    Chusteryczka Awatar doominikaa
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    2,449

    Domyślnie

    świetna strona Łupkowa...
    To jedno z niewelu miejsc w polskich Beskidach, gdzie chciałabym być a nie byłam. hm, może sobie strzelić tam tydzień na odludziu???.... <myśli myśli>
    Certyfikowany Doradca Noszenia ClauWi®, niepraktykujący ale z sentymentem.
    Matka Mateusza (wrzesień 2005) i Małgośki (styczeń 2008), była chustonoszka, ale trzymająca jeszcze szmaty w szafie.
    No chustopróchno po prostu.



  19. #39
    Chustomanka
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    734

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez doominikaa
    świetna strona Łupkowa...
    To jedno z niewelu miejsc w polskich Beskidach, gdzie chciałabym być a nie byłam. hm, może sobie strzelić tam tydzień na odludziu???.... <myśli myśli>
    dziękujemy za uznanie

    na koniec świata wybieramy się w kwietniu, bo będzie walne zebranie stowarzyszenia, oraz w drugi weekend majowy - może wtedy się dziewczyny górowe dołączycie ?? serdecznie zapraszamy

    pinaska - gospodarz jest tam cały czas, więc jak tylko najdzie ochota i czas pozwoli to można tam bryknąć...
    Mama Wiktora (2007) czterech Aniołków[*][*][*][*] Igora (2013) i Borysa (2015)

  20. #40
    Chustomanka
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Warszawa-Wola
    Posty
    567

    Domyślnie

    Drugi weekend maja powiadasz ...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •