Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 12345
Pokaż wyniki od 81 do 87 z 87

Wątek: Marsupi Plus

  1. #81
    Chustonówka
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    7

    Domyślnie

    Wlasnie dzisiaj przyszło do mnie Marsupi - pierwsze próby rewelacja- nie spodziewałam się, że to takie wygodne malutka też chyba czuła się nie najgorzej- nawet zaczeła w nim zasypiać, ale na spanko odłozyłam do łóżeczkabardzo przyjemny w dotyku materiał, mięciutki. Dobrze się reguluje dzieki tym szelkom na rzepy dziękuje Wam za rady. Pozdrawiam

  2. #82
    Chusteryczka Awatar miss_kumcia
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    Legnica
    Posty
    1,799

    Domyślnie

    A moze mi ktos podac dokladne wymiary? Szerokosc i wysokosc panela przede wszystkim. Bede bardzo wdzieczna
    Gad 2011

  3. #83
    Chustopróchno Awatar Kreska
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    11,270

    Domyślnie

    Podpowiedzcie mi proszę:
    rozumiem że rozmiar S będzie za mały na wysokiego tatusia 185cm? (budowy normalnej - nie gruby, nie chudy)
    więc zostaje np L
    ale czy L nie będzie z kolei za wielkie na mamusię o wzroście niespełna 170cm i rozmiarze powiedzmy 40?

    innymi słowy: jak to jest z tymi pasami? jakie są długie?
    Ostatnio edytowane przez Kreska ; 27-05-2012 o 13:44
    Ania
    2008, 2011, 2013, 2018

  4. #84
    Chustopróchno Awatar Kreska
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    11,270

    Domyślnie

    nikt nic nie wie?
    Ania
    2008, 2011, 2013, 2018

  5. #85
    Chustonówka
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    7

    Domyślnie

    Ja miałam rozmiar S. Mam 164 cm i jestem szczupła. Mój małżonek ma 180 cm waży 90 kg - tzn. nie jest jakoś specjalnie gruby jest dobrze zbudowany i rozmiar S u niego tez spokojnie dawało rady

  6. #86
    Chustofanka
    Dołączył
    Feb 2012
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    206

    Domyślnie

    Ja też kupiłam dzięki radom forumek i jestem bardzo zadowolona.Mała ma alternatywę dla wózka i chusty, którą czasami trudno wiązać na chwilkę przy takich maluszkach.Również polecam. Moja córcia filigranowa i inne nosidełka które mierzyłyśmy za duże były a marsupi pasuje

  7. #87
    Chustofanka Awatar aravls
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Gdańsk Chełm
    Posty
    339

    Domyślnie

    Podbijam z naszą recenzją na szybko. Mamy Marsupi Plus Antracite, to jest chyba z lnem, bo jest cieńsze niż normalne. Kupione używane, po jednym dziecku. Zapięcie na rzepy było mocno sfatygowane, ale moja mam przeszyła je nam wszystkie na maszynie, żeby się nie strzępiły, ostatecznie można wymienić. W sumie nic dziwnego, ze rzepy niszczą się w praniu.
    Kupiliśmy z duszą na ramieniu rozmiar S w obawie, że barczysty mąż z brzuszkiem (185 cm, XL) nie będzie mógł w nim nosić, a tymczasem było zgoła odwrotnie.
    Syn urodził się normalnej budowy, 56 cm, niespełna 3700g i tylko na mężu miał zachowaną prawidłową postawę w nosidle, tzn. nogi w żabkę i okrągłe plecy. Ja nie była w stanie tak dobrze nosidła dociągnąć, były luzy i w efekcie nosiłam tylko w chuście. Także nie wiem, jak szacowane są te rozmiary.
    Niewątpliwą zaletą nosidła jest mankiet podtrzymujący główkę śpiącego dziecka, ale w naszym, sfatygowanym modelu, nieco wypruwają się już napy do jego zapięcia.
    Przy cięższym (~ 5,5kg) dziecku daje się we znaki brak wypełnienia pasów naramiennych, zaś pas biodrowy - roluje się. Nie zagraża to noszeniu, ale jest niekomfortowe.
    Nosidło służyło nam pełnych 6 miesięcy. Wagowo można go używać jeszcze dłużej, ale - z powodu pasów - nie byłoby to już wygodne, a poza tym przestało zapewniać prawidłowe podtrzymanie nóżek.
    Właśnie kupiliśmy nosidło z szerszym panelem, a Marsupi czeka na kolejnego malucha, kiedyś

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •