Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 62

Wątek: Które formowanki najlepsze?

  1. #21
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Kraków / Nisko
    Posty
    577

    Domyślnie

    Podbiję i zapytam o handmade - które wg Was najfajniejsze, zwłaszcza pod kątem szybkości schnięcia i uniknięcia efektu dużego odwłoku? Jestem bardzo zadowolona z formowanek i kieszonek Agny, ale szukam czegoś jeszcze.

  2. #22
    Chusteryczka Awatar ewaibartek
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Bródno
    Posty
    1,540

    Domyślnie

    to kupuj ecodidi mam juz 3 i chce jeszcze teraz jest promocja za 30zł sztuka
    fajnie w nich wygląda moja mała i mój sredni
    Bartek 02.05.2007 Ksawery 07.08.2010 Sara 28.04.2012

  3. #23
    Chustomanka Awatar holica_1630
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Wieliczka/Kraków
    Posty
    772

    Domyślnie

    Ja uwielbiam formowanki Agny !!! One sa dla mnie The Best
    Lubię też Anavy
    I mam w planach przetestować EcoDidi
    Ksander 4.06.2009r i Polonia 18.08.2011r
    Aniołek 24.02.2013.[']

  4. #24
    Chustomanka Awatar Miśka
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    881

    Domyślnie

    A mój nr jeden to bambusowy puch Pupeko


    Kiedyś byłam Fabisią, ale się sama sobą znudziłam i zostałam miśką

  5. #25
    Chusteryczka Awatar ewaibartek
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Bródno
    Posty
    1,540

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Fabisia Zobacz posta
    A mój nr jeden to bambusowy puch Pupeko
    wczoraj kupiłam,ocenimy...
    Bartek 02.05.2007 Ksawery 07.08.2010 Sara 28.04.2012

  6. #26
    Chustonoszka Awatar Honorata
    Dołączył
    Feb 2012
    Miejscowość
    Gorzów Wlkp.
    Posty
    104

    Domyślnie

    Potrzebuję fachowej pomocy: chciałabym nabyć formowanki nocne dla mojego synka (już na tym etapie mega-sikacza). I nie wiem, na które się zdecydować - Tots botsy bamboozle/flexi tot czy np. Ecodidi lub formowanki od Agny?

    Które u Was sprawdzają się najlepiej?


  7. #27
    Chustoguru Awatar Wiewiórka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Woodstock
    Posty
    6,905

    Domyślnie

    my lubimy bambusową beleisen one size, sylviontkową białą one size, babykicks one size, little lamb, Lulu Dodo konopna one size i bbh one size (i bambus i konopie)
    Kasia-mama Liwii (11.2007) i Maciusia (06.2011)

  8. #28
    Chustoguru
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    6,296

    Domyślnie

    Agny flanelkowe są chłonne i niedrogie, bambusowe kokosi (sylviontka), ecodidi bambusowa też nieźle chłonie.
    Ja osobiście wolę te pieluszki które szyją dziewczyny bo zawsze można się porozumieć co do wykonania (np. luźniejsze gumki, węższa w kroku itp itd)

  9. #29
    Chustomanka Awatar Magda&Franio
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    579

    Domyślnie

    Jedno wiem, formowanki totsbotsa nie nadają się dla mega sikacza bez dołożenia dodatkowych wkładek chłonnych.
    Wspomnianych przez ciebie formowanek ecodidy lub od Agny nie używałam ale nie pomogę.

    Mogę polecić natomiast MonkeySnuggles lub bambusowy puch Pupeko

  10. #30
    Chustofanka
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    213

    Domyślnie Jakie formowanki dla drobnego dziecka

    To ja odświeżę wątek i zapytam o najlepsze firmowe lub handmadowe chłonne, nocne formowanki dla drobnego dziecka.Muszę coś nabyć i nie wiem co?

  11. #31
    Chustomanka Awatar holica_1630
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Wieliczka/Kraków
    Posty
    772

    Domyślnie

    Tak jak pisały dziewczyny i moje zdanie też takie jest że najlepiej zamówić formowanki u dziewczyn szyjących w dziale handemade zawsze może u nich domówić dodartwy wkład, czy też dogadac się co do rozmiaru jak masz chudzielca) Agna, Kokosi, Pupeko, EkoDidi wszystkie są super ale najlepsze cenową są Agny i sa super chłonne
    Ksander 4.06.2009r i Polonia 18.08.2011r
    Aniołek 24.02.2013.[']

  12. #32
    Chusteryczka Awatar ewaibartek
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Bródno
    Posty
    1,540

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez magnez Zobacz posta
    To ja odświeżę wątek i zapytam o najlepsze firmowe lub handmadowe chłonne, nocne formowanki dla drobnego dziecka.Muszę coś nabyć i nie wiem co?
    najlepiej kieszonki formowanki moj typ to ecodidi z bambusem od pupy( ten bambus od pupy jest grubaśny,tak jakbys juz miała jedna warstwe bambusa) a jak chcesz miec mega chlonna to walisz ile sie da wkładów
    Bartek 02.05.2007 Ksawery 07.08.2010 Sara 28.04.2012

  13. #33
    dianek
    Guest

    Domyślnie

    z firmówek u nas rewelacyjne są bambusowe Lollipop oraz bawełniane LennyLamb

  14. #34
    Chustomanka Awatar Linus
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Reda
    Posty
    616

    Domyślnie

    my używamy formowanek Agny na noc z otulaczem i nam się sprawdzają rewelacyjnie
    bardzo dużo chłoną a schną równie szybko co nasze kieszonki ChB
    a formowanka z panelem pulowym daje u nas radę na spacerach lepiej niż ChB z dwoma wkładami
    no i tak jak dziewczyny piszą - można się dogadać co do rozmiaru, wzorów i pozostałych szczegółów

  15. #35
    Chustopróchno Awatar muzakate
    Dołączył
    Jul 2012
    Miejscowość
    Rybnik
    Posty
    10,136

    Domyślnie

    A co powiecie o formowankach Tetro? Zastanawiam się nad kupnem - czy nadają się już dla noworodka?

  16. #36
    Chustonówka
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    38

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez muzakate Zobacz posta
    A co powiecie o formowankach Tetro? Zastanawiam się nad kupnem - czy nadają się już dla noworodka?
    no właśnie, dołączę do pytania.
    my mamy formowanki tylko ecopi i motherease bambusową. I fajnie się sprawdzają jedne i drugie. Te bambusowe trochę dużawe, ale fajnie się sprawdzają w nocy. Zamówiłam ostaatnio lenny lamb i zastaawiam się nad tetro...polecacie?

  17. #37
    Chusteryczka Awatar spinek
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    1,906

    Domyślnie

    tots bots flexi tot- baaaardzo szybko schną, chłoną naprawde dobrze, jak na tak szybkie schnięcie, z dodatkową grubą wkładką bambusową totsa nadal 7h-8h nocnych nam wytrzymują (dzieć msc)
    r. 1 pomimo wskazań producenta dopiero teraz robi się na nas zbyt mały - mamy aktualnie jakieś 11,5 kg

    babykicks- mam różową, konopna, ogromny minus- FARBUJE! wspaniale chłonie, ślicznie na pupie się układa, bardzo szybko niestety puściła nam w niej gumka,

    za chłonność, smukły wygląd, super dopasowanie i tak (mimo tego farbowania, które normalnie przekreśliłoby u mnie pieluchę- bardzo lubimy)

    bbh- po tym, jak stwardnieją (i bambus i konopie) - tragiczne w dopasowaniu

  18. #38
    Chustomanka
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    1,233

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spinek Zobacz posta
    bbh- po tym, jak stwardnieją (i bambus i konopie) - tragiczne w dopasowaniu
    hmm a kiedy twardnieją?
    bo u nas przez ponad 2 latach używania cały czas były miękkie
    P. 2007, D. 2010

  19. #39
    Chustofanka
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    397

    Domyślnie

    Temat trochę stary ale się wypowiem może kogoś zainteresuje mam swoje spostrzeżenia ale nie zauważyłam w poprzednich recenzjach więc piszę.Używamy Pupekowskich formowanek zarówno z kieszonką na nocki,jak i bawełniane,kiedy synuś nosił M-ke również się w nocy sprawdzały,bambusowy puch zrobił się mniej chłonny i twardy dlatego tylko w dzień ją ubieramy,natomiast nasze ulubione to eko_mama mam jedną bawełnianą z dopinanym wkładem i jedną welurkę na nocki długo schnie ale dużo też chłonie.Najgorsza jaką mam to IV z flanelki masakra ani to chłonne ani wygodne w zakładaniu lepsze są eco-pi.

  20. #40

    Domyślnie

    My mamy dwie:

    - FluffyFly - super ekstra bomba, miła, chłonna i po odwirowaniu 1400 obrotów schnie szybko. Synek budzi się na pierwszą przekąskę nocną o 6 rano i nie ma przecieków Trzymają też caaałą rzadką kupkę w środku. Pięknie i zgrabnie leżą na pupie. Mój mąż jest nią zachwycony Szkoda, że jej nie widać na bazarku. Aaa i podobno pasują ładnie od noworodka do końca.

    - Tetro - całkiem fajne, ale my mamy twardą wodę i są sztywne, tak że można by je pokroić.

    Mamy tylko dwie i chcemy dokupić więcej, ale zastanawiam się czy formowanki przy stosowaniu cały czas nie obcierają dziecka w kroczku? U kogoś zdarzyły się takie obtarcia? Jestem chętna na dokupienie tych FluffyFly. Bo np kieszonka ma polarek, który jest gładki, ale z kolei sztuczny i u nas odpada.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •