Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Wątek: chustowanie i bioderka

  1. #1
    Chustofanka Awatar funkia
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Śląsk Cieszyński
    Posty
    342

    Domyślnie chustowanie i bioderka

    dziś byłam z małą do kontroli bioderek, bo urodziła się z niewielka dysplazją...
    doktor mnie pyta czy szeroko pieluchuję, a ja mu na to, że nie- że za to chustuję- a on, ku mojemu zdziwieniu ( gość już ciut leciwy), że bardzo dobrze i że mam nie rezygnować w upały- nosić w domku choćby.
    podniosło mnie to na duchu no i efekty widać- jest w porządku, jeszcze tylko jedna kontrola przed nami
    "Przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro" (J.P.II)

    Kangurek (marzec 2009) i Tygrysiątko ( maj 2006)

    mój blog o zdrowej diecie www.dieta-surowa.blogspot.com

  2. #2
    Chustomanka Awatar dagis
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    se
    Posty
    542

    Domyślnie



    jak milo

    nie rezygnuj wiec

  3. #3
    Chustofanka Awatar aniołka2009
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Świdnica
    Posty
    484

    Domyślnie

    Też spotkałam takiego mądrego lekarza, jeśli tylko nóżki będą na żabke - jak najbardziej nocić. Ale młody był

  4. #4
    Chustofanka Awatar herbal2
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Kraków / Frankfurt nad Menem
    Posty
    381

    Domyślnie

    My też byłyśmy na kontroli bioderek, wszystko super, lekarz młody - na wiadomość, że mała jest noszona w chuście powiedział: "I bardzo dobrze"
    Cztery Aniołki w Niebie.

    30 kwietnia 2009 - Julka, nasze wytęsknione szczęście





    Jeżeli wierzysz, że pływanie wyszczupla to zobacz jak wieloryb wygląda.(Tytus de Zoo)

  5. #5
    Chustofanka Awatar stonesik
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    lublin
    Posty
    194

    Domyślnie

    A my niedługo wybieramy się na wizytę kontrolną. Ciekawa jestem jak nasz ortopeda zareaguje na nasze noszenie

  6. #6
    Chusteryczka Awatar kanka9
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Gdańsk/Tczew/Szczecin
    Posty
    2,174

    Domyślnie

    nasz lekarz też bardzo zachwalał chusty. Nawet podobno robił jakieś badania gdzieś tam w afryce we wioskach czy coś dokładnie nie wiem na jaki temat ale sporo tam siedział i co go zastanawiało tam nie ma problemów z bioderkami u dzieci a sam powiedział że tam to w chustach tylko noszą

  7. #7
    Chustomanka Awatar anmuszka
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Warszawa Bemowo
    Posty
    1,345

    Domyślnie

    Gratulacje mądrych lekarzy! Mój powiedział że ok ale chusta nie wzbudziął w nim specjalnego entuzjazmu.

  8. #8
    Chustofanka Awatar esther
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Gliwice
    Posty
    379

    Domyślnie

    Jak byłam z Szymkiem w szpitalu na zmianie opatrunku i przyszliśmy z chustą to młody ortopeda się zachwycił, później uważnie oglądał jak wkładam Młodego do kółkowej i same ochy i achy z jego ust poszły, że świetnie, że bioderka super, że tak blisko i zdrowo i wogóle to gdzie takie coś można kupić

    Tylko fizjoteraputa nie chce wierzyć, że to coś dobrego
    Doula
    Certyfikowany Doradca Noszenia ClauWi®
    www.chusty-gliwice.pl

  9. #9
    Chustonoszka Awatar krysiia
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    146

    Domyślnie

    Macie naprawde jakiś fantastycznych lekarzy, albo nasi fantastyczni trójmiejscy wyemigrowali, bo jak byłam z młodym na badaniu to lekarz stwierdził niewielką niedojrzałość stawów, mówię więc, że w takim razie dobrze, że go w chuście noszę, a on zrobił duże oczy i mówi: "ale może tak po 3 mies i to też nie za często bo jakaś skolioza się zrobi" i pomyśleć, młody facet. Przecież wiadomo, że się dziecia non stop nie nosi, a nóżki na żabkę są jak najbardziej wskazane przy takiej niedojrzałości.

    Trójmiejscy fantastyczni lekarze wracajcie z emigracji

  10. #10
    Chusteryczka Awatar kanka9
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Gdańsk/Tczew/Szczecin
    Posty
    2,174

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krysiia Zobacz posta
    Macie naprawde jakiś fantastycznych lekarzy, albo nasi fantastyczni trójmiejscy wyemigrowali, bo jak byłam z młodym na badaniu to lekarz stwierdził niewielką niedojrzałość stawów, mówię więc, że w takim razie dobrze, że go w chuście noszę, a on zrobił duże oczy i mówi: "ale może tak po 3 mies i to też nie za często bo jakaś skolioza się zrobi" i pomyśleć, młody facet. Przecież wiadomo, że się dziecia non stop nie nosi, a nóżki na żabkę są jak najbardziej wskazane przy takiej niedojrzałości.

    Trójmiejscy fantastyczni lekarze wracajcie z emigracji
    To gdzie Ty chodzisz ?
    polecam dr Sieliwończuka we wrzeszczu byłam na usg bioderek

  11. #11
    Chustonoszka Awatar krysiia
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    146

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kanka9 Zobacz posta
    To gdzie Ty chodzisz ?
    polecam dr Sieliwończuka we wrzeszczu byłam na usg bioderek
    Wydaje mi się, że badanie dobrze było zrobione (trochę się na tym znam), ale jego pogląd o chustonoszeniu mnie zdziwił. Pytałaś o to dr Sieliwończyka?

  12. #12
    Chusteryczka Awatar kanka9
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Gdańsk/Tczew/Szczecin
    Posty
    2,174

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krysiia Zobacz posta
    Wydaje mi się, że badanie dobrze było zrobione (trochę się na tym znam), ale jego pogląd o chustonoszeniu mnie zdziwił. Pytałaś o to dr Sieliwończyka?
    Tak i byl bardzo za. Jeszcze wtedy nie nosiłam i nie miałam chusty ale tak o tym już myślałam i dla tego podpytałam. To on powiedział że w Afryce dzieci nie mają problemów z bioderkami i on uważa że to w dużej mierze własnie przez to bo nawet jak był problem to od noszenia się naprawił . Dopiero poźniej trafiłam na to forum . Moja pediatra jak się dowiedziała że chustuje to też chciała zobaczyć bo była ciekawa a wcześniej nie miała styczności i jak zobaczyła mnie z Miśką w chuście to też jej się podobało i chwaliła

  13. #13
    Chustonoszka Awatar krysiia
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    146

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kanka9 Zobacz posta
    Tak i byl bardzo za. Jeszcze wtedy nie nosiłam i nie miałam chusty ale tak o tym już myślałam i dla tego podpytałam. To on powiedział że w Afryce dzieci nie mają problemów z bioderkami i on uważa że to w dużej mierze własnie przez to bo nawet jak był problem to od noszenia się naprawił . Dopiero poźniej trafiłam na to forum . Moja pediatra jak się dowiedziała że chustuje to też chciała zobaczyć bo była ciekawa a wcześniej nie miała styczności i jak zobaczyła mnie z Miśką w chuście to też jej się podobało i chwaliła
    A to dziękuję za info. Chyba się do doktora wybiorę, niech obejrzy mojego malca i oceni stan jego bioderek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •