Strona 3 z 18 PierwszyPierwszy 123456789101113 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 357

Wątek: Macie wózki?

  1. #41
    Chustofanka Awatar aniołka2009
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Świdnica
    Posty
    484

    Domyślnie

    Też sie zastanawiałam czy kupowac wózek, jednak sie przydaje. Natopmiast co do łoóżeczka- okazało sie całkiem niepotrzebnym meblem. podobnie jak u Ciebie - mała śpi w koszyczku. A w nocy z nami, wiec łóżeczko przjęło funkcję szafy no i jest tez doskonałą podstawką pod przewijak

  2. #42
    sylwik
    Guest

    Domyślnie

    Moja dwulatka wozka nigdy nie lubila (gondoli).Probowalismy jezdzic cztery tygodnie (bo w czwartym tygodniu dotarla do nas pierwsza chusta) i od tamtej pory gondoli nie urzywalismy (nawet jak miala 2 miesiace i pojechalismy nad morze na dwa tygodnie to wozka nie wyjelismy z bagaznika. Hania polubila kolo roku spacerowke bardzo na zasadzie ze widziala inne dzieci w wozkach i ona tez chciala i wozek byl wtedy dla niej wielka atrakcja. Z reszta do dzisiaj lubi spacerowke.
    Malego Krzysia wlozylam do gondoli raz i nawet w niej spal, ale krotko, a od trzech dni chodzimy w chuscie.
    pozdrawiam
    s.

  3. #43
    Chustomanka
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    Kaszuby
    Posty
    1,113

    Domyślnie

    Wózek mam - nam się ostatnio nie przydaje, pomijając wszystko inne, to nawet nie chce mi się go tachać, no ale jak babcia, dziadek przyjedzie no to nie inaczej jak w wózku.

  4. #44
    Chustofanka Awatar carolans
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    318

    Domyślnie

    mamy-nawet 4
    Korzystamy czesto, w tygodniu na spacery do parku obowiazkowo.Zawsze w wózku mamy tez kółkowa chuste, na wypadek buntu :]
    Za to wszelakie zakupy i wyjscia "na miasto" sa bezwózkowe
    DOBYTEK Danielek (21.12.2006) i Kacperek (22.11.2008), w komplecie całkiem fajny mąż

  5. #45
    Chustomanka Awatar Kasia
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Düsseldorf, Niemcy
    Posty
    843

    Domyślnie

    Z wozkiem nie ma problemu, zawsze zdazysz kupic/sprzedac
    Ja bym jednak sie zaopatrzyla, najlepiej w taki, w ktory mozesz wpiac fotelik samochodowy. U nas przy pierwszym gondola sie sprawdzala, drugi jest zbyt ruchliwy i powyzej trzeciego miesiaca nie ma szans na lezenie na plask na dworze. A wyjety z samochodu z fotelikiem i wpiety w stelaz pozwala spokojnie podelektowac sie kolacja na miescie Co prawda przy deserach sie budzi, ale tu juz da rade z chusta

    Na pewno przydaje sie spacerowka, szczegolnie taka rozkladana do spania, poki maluch sypia na dworze. Jak dziewczyny slusznie stwierdzily - nie zawsze chce sie targac ciezkiego malca na sobie, czasem sa duze zakupy, czasem my jestesmy nie w formie, etc. etc.
    Kasia z Chustomanii *



    *Chustomania ® - portal dla rodziców i szkolenia dla doradców noszenia

  6. #46
    Chustomanka
    Dołączył
    Aug 2008
    Miejscowość
    Opole
    Posty
    695

    Domyślnie

    ja też mam. Jeden przy dwójce dzieci rok po roku (mam system - jedno w wózku, drugie w chuście). Przy córce, kiedy była jedynaczką, też miałam, choć w gondoli nie chciała jeździć. Jak miała 3 miesiące zaszłam w ciążę więc wózek stał się szybko niezbędny - czasowo przestałam korzystać z chust.

  7. #47
    Chustomanka Awatar Pasiata
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Kraków/ Bochnia
    Posty
    766

    Domyślnie

    A my już wózka nie mamy - kupiliśmy, ale mało się przydawał, więc teraz wozi już kogoś innego. Używałam wózka zanim nabrałam śmiałości w wiązaniu (czyli jakieś 4 tygodnie życia Tosi) i potem jeszcze w restauracji po chrzcinach (jak Tosia miała dwa miesiące). Spacerówkę pewnie kupimy, ale to jeszcze za chwilę, bo póki co Tosia tylko drepta prowadzana za ręce
    A przy drugim chuścioszku planujemy stelaż z możliwością wpinania fotelika samochodowego.
    Certyfikowany Doradca Noszenia ClauWi® - konsultacje, warsztaty, pogadanki www.pasiata.pl
    Tosia 20.10.2008, Wojcieszek 30.03.2011

  8. #48
    Chustofanka Awatar Agakakaka
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    202

    Domyślnie

    Dodam jeszcze, ze wózek się przydaje na spacery w upalne dni. Zwłaszcza jeśli jako alternatywę ma się tylko elastyka.


  9. #49
    Chusteryczka Awatar monika999
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    1,831

    Domyślnie

    my mamy wozek i bardzo sie przydaje. szczegolnie latem gdy jest cieplo, mala lezy sobie w bodziaku i fika nozkami, w chuscie byloby za goraco. chusta ma wiele zalet, ale wozek tez jest uzyteczny

  10. #50
    Chusteryczka Awatar olazola
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    Sopot
    Posty
    1,754

    Domyślnie

    Jak nie chcesz wydawać dużo kasy na wózek, to kup używany, ja kupiłam za 200 zł + miekka gondola 180 zł i jestem super zadowolona
    Alicja 12.10.08 : Martyna 01.03.11 : Oleg 28.06.14

  11. #51
    Chustoguru Awatar kammik
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Stolyca
    Posty
    6,437

    Domyślnie

    Nie mam, sprzedaliśmy kilka tygodni temu, bo i tak stał nieużywany. Myśmy sie dość późno zachustowali, córeczka miała ze 2-3 miesiące i przez ten czas wózek był w użyciu. Jako że darła się w wózku nieprzytomnie - w domu pojawiła się elastyczna Babylonia i w końcu spacery stały się przyjemnością. Dziewuszka ma prawie 7 miesięcy, a w domu już kilka chust. Ostatnio zastanawialiśmy się nad kupnem spacerówki (na wakacjach przysnęła w pożyczonej), ale to jak upały były. Teraz znowu nieco chłodniej, więc temat wózka zamarł. Może jesienią powróci, może zimą, a może wcale

  12. #52
    Chustomanka Awatar Kirah
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    Zielonki/Kraków
    Posty
    1,059

    Domyślnie

    Mam w domu dwa wózki, obydwa dostałam jak byłam w ciąży. Ostatni raz widziałam je bodajże w marcu, zarastają pajęczynami gdzieś w garażu.
    Nie pozbywam się ich, bo jeden jest właściwie pożyczony (jeśli właścicielom uda się adopcja drugiego dziecka, to wózek do nich wróci) a od drugiego używamy fotelika do samochodu, poza tym planuję drugie dziecko, więc będzie system "wózek+chusta". Może też przyda się, jak przyleci w odwiedziny moja Mama. Póki co jest u nas moja Siostra - właśnie w tym momencie jest z Małą na spacerze w MT

  13. #53
    Chustoguru Awatar paskowka
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Warszawa-Bielany/Puławy
    Posty
    6,506

    Domyślnie

    Mamy i używamy, szczególnie niezamotany tata, babcia i dziadek, a ja jak idę przy okazji na zakupy. Generalnie u nas bez wózka ciężko się obejść.

    Kirah - moja córcia też jest z 17.11.2008r.

  14. #54
    Chustoholiczka Awatar Lotna
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    Ballycanew, IRL
    Posty
    3,773

    Domyślnie

    Ja mam dwa wózki, jeden duży Quinny, i lekką spacerówkę Maclarena.
    Lubię wózki, nawet fanką chyba jestem
    Lekka spacerówka wydawała mi się KONIECZNOŚCIĄ, jak ją kupiłam, okazało się że wolę duży wózek Zatem używam jej tylko jak jadę busem ( z konieczności szybkiego składania),na wszelkie spacery używam dużego wózka, Antoniemu w nim po prostu wygodniej.
    U nas zawsze był stosunek chusty do wózka 50/50.
    Anto 25.08.2008
    Zosia 24.10.2011
    Fasolka Listopad 2019

  15. #55
    Chustomanka Awatar dagis
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    se
    Posty
    542

    Domyślnie

    ja mam
    tzn ell ma

    ale nie wiem po co go ma
    jezdzila nim moze z 10-12 razy w calym swoim dziesieciomiesiecznym zyciu

    stoi w garazu
    od pol roku mysle nad sprzedaniem go
    nie wiem czemu jeszcze tego nie zrobilam tak naprawde

    ale ja wozkami nacieszylam sie przy pierwszym dziecku
    moze gdyby nie to bym ellkowy wozek lubila ?

  16. #56
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Canada`s armpit :P
    Posty
    4,268

    Domyślnie

    ja mam wozki dwa a chusta wozek sie przydaje bo babcia moze wziasc malego na spacer a ja popracowac maly moze dac na oko w wozku w ogordzie pod parasolem, czasami chociaz KOCHAM NOSIC SWOJE DZIECKO upal powyzej 40st powoduje , ze nawet w mei tai bambusie nati czy pawiach plyne i wozek bardzo sie przydaje.
    reasumujac kupilabym wozek (uzywany) ja ustrzelilam tak 2. taki , w ktory da sie wpiac fotelik

  17. #57
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Sosnowcu
    Posty
    4,654

    Domyślnie

    jasne, że mamy...

  18. #58
    Chustoholiczka Awatar aneta.s
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    Bieruń :)
    Posty
    3,436

    Domyślnie

    i my mamy nawet 3 szt.
    Kamilek - 16 marca 2006
    Julianek -25 października 2007

    My soul is painted like the wings of butterflies...

  19. #59
    Chustonówka
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    45

    Domyślnie

    ja też mam. u nas chusta wchodzi w rachubę tylko w te chłodne dni. a poza tym mała uwielbia leżeć w wózku i oglądać liście na drzewach poruszane przez wiatr

  20. #60
    Chusteryczka Awatar andziulindzia
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    1,795

    Domyślnie

    Mamy i uzywamy. Sprzęt na równi przydatny z chustami
    Moje ulubione ekoforum

    tylko nudne kobiety mają nieskazitelne czyste domy

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •