Sprzedam wszystko, czego używałam przy wielopieluchowaniu 3 córek. Najchętniej wszystko razem. Jeśli nie sprzeda się cały komplet (wystawię też w innych miejscach), wtedy będę dzielić na sztuki. Starałam się opisać najlepiej jak umiałam, w razie pytań nie wahajcie się. Link do bardziej szczegółowych zdjęć https://drive.google.com/drive/folde...KO?usp=sharing

Chciałabym za całość 300 zł. + koszty wysyłki (ale jeśli to cena z kosmosu, to dajcie znać).

















15 x Kieszonki chinki (używane tylko przez 1 dziecko) - regulowana wielkość, wszystkie mają napy 2-rzędowe,
AIO Boomboty
Wkłady bambusowe:
2 x Kokosi fioletowy bambus długi - 65x12 (używane przez 1 dziecko),
Kokosi bambus - 34x11,
8 x bambus żołte obszycie - 34x13, niektóre lekko wyleniałe na brzegach,
bambus z białym obszyciem - 32x13,
bambus NappieMe - 27x12,
Wkłady mikrofibra:
2 x szare - o ile dobrze pamiętam węglowe,
8 x mikrofibra - m.in. Bumgenius, Charlie banana os small, Maylily,
13 x mikrofibra - gratis, pozawijane brzegi (od suszenia w suszarce bębnowej), ja rozprostowywałam na ile się dało przed włożeniem do kieszonki i używałam,
Gatki wełniane:
Storchenkinder I - pożółknięte wewnątrz i lekko na zewnątrz w pachwinach,
Storchenkinder II - zacerowana dziurka na wewn. warstwie, pożółknięte wewnątrz i lekko na zewnątrz w pachwinach,
Storchenkinder III - zacerowana dziurka na wewnętrznej warstwie,
longi PuciBuli - dł. 50 cm, dziury na jednej nogawce,
Formowanki (na nich najbardziej widać ślady użytkowania):
2 x SIO itti bitti bittie boo r. L (B110) - pomarańczowa i niebieska, wyleniałe szczególnie na brzegach, prefoldy na brzegach powycierane, dużo używane ale nadal spełniają swoją funkcję, zgrabne i chłonne,
Totsbots Bamboozle Size 2 - stan bdb-,
Big Softies od Nature Babies - wewnątrz polar,
Totsbots FlexiTot Size 2 - bardzo chłonna, rzepy poszarzałe, bdb-,
Imse Vimse - 100% bawełna organiczna, bez zapięć, przez nas nieużywana,
2 x lollipop size 2 - różowe, mocno wyleniałe, wysłużone (w jednej gumki najprawdopodobniej puściły wewnątrz),
pupeko - bambusowa, wyleniała, często używana, zgrabna, długi dodatkowy wkład, poszarzałe rzepy,
Otulacze:
TotsBots tots Wrap size 2 - ogromny, pancerny, super na noc z nawet największą formowanką,
noname z polaru - u nas używany w lato do piaskownicy,
3 x Flip - intensywnie używane na początku pieluchowania, u nas bardzo lubiane,
15 x tetra - różne rozmiary, kilka flaneli, kilka mięsistych, kilka wąskich,
klamerka Snappi,
Majtki treningowe / trenerki:
BabYetta - zgrabnie leży na pupie,
2 x Close Parents Pop In XXL - nocne, szybkoschnące, z miejscem na dodatkową wkładkę (rozmiar moim zdaniem zawyżony ze względu na ciasne gumki w udach),
Inne:
papierki Close Parents,
nowy bioD Nappy Fresh,
podkład ceratowy.