Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: pieluszka tots bots "easy fit " -opinie

  1. #1
    Chustonoszka
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    Czarnylas
    Posty
    55

    Domyślnie pieluszka tots bots "easy fit " -opinie

    czy któraś z Was posiada pieluszkę tots bots "easy fit " Aio one size , jak ją oceniacie?

  2. #2

    Domyślnie

    Właśnie kupiłam dwie. Ciekawa jestem jak się u Was sprawdzają. Ja muszę z testami poczekać na kolejnego pieluchowca.
    Tymek 30.05.2010
    Luśka 13.03.2013
    Saszka 20.07.2015
    ​2011 [*] 2012 [*] 2014 [*]

  3. #3
    Chustonoszka
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    139

    Domyślnie

    U mnie się nie sprawdziła. Ciekła niemiłosiernie Choć żałuję bo tak fajnej pieluszki chyba nie miałam. Mięciutka, dość szybko schła jak na AIO i w ogóle no ale cóż nie zdała egzaminu. Po jednym maleńkim siknięciu była do prania. Tylko po domu ją zakładałam i to do koszulki bo body od razu mokre.

    PS. W naszym przypadku większość pieluch cieknie więc nie jestem jakimś wyznacznikiem

  4. #4

    Domyślnie

    oj, to dla mnie mało optymistyczna wiadomość :/
    Tymek 30.05.2010
    Luśka 13.03.2013
    Saszka 20.07.2015
    ​2011 [*] 2012 [*] 2014 [*]

  5. #5
    Chustofanka Awatar kahulec
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Piotrków Trybunalski
    Posty
    205

    Domyślnie

    ktoś jeszcze ma jakieś opinie? prezentują się świetnie więc ciekawa jestem

  6. #6
    Chustonoszka Awatar Podlasianka
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Białystok
    Posty
    132

    Domyślnie

    Po przeczytaniu większości recenzji na tym forum, wiem, że nie wszystko co fajnie wygląda, sprawdza się w praktyce A na temat samej pieluszki się nie wypowiem, bo jej nie używałam.
    „Ekologia zaczyna się od pościelenia łóżka, wzięcia prysznica, umycia zębów po jedzeniu i zmycia naczyń. Nie mówcie mi o wielkiej ekologii. Jeśli zrobicie podstawowe rzeczy wokół siebie, to panujecie nad swoim życiem. Pierwsza rzecz w ekologii, to zadbać o to, co jest wokół. Nie można myśleć o całej ziemi i o wszystkich ludziach, a nie robić nic w swoim życiu.” (W. Wharton)

  7. #7
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jul 2010
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    81

    Domyślnie

    To moja ulubiona pieluszka (nie licząc formowanek). Zgrabna, szybko się zakłada nawet uciekającemu szkrabowi (rzepy). Bambus od pupy, a nie polar. Szybko schnie. Mi nigdy chyba jeszcze nie przeciekła, ale ja zmieniam pieluszkę po każdym siku. Używam też na noc dla 9-miesięczniaka, ale też zmieniam przy okazji karmienia, jeśli jest mokra w nocy.
    Mama wspaniałej czwórki: '02 '04 '10 '12

  8. #8
    Chustomanka Awatar IwonaKM
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    921

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kahulec Zobacz posta
    ktoś jeszcze ma jakieś opinie? prezentują się świetnie więc ciekawa jestem
    tu jest caly wątek z recenzjami na temat tych pieluszek http://chusty.info/forum/showthread....ight=tots+bots
    Pola 2011

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •