Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 37 z 37

Wątek: Likwidacja konta

  1. #21
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    okolice Krakowa
    Posty
    3,686

    Domyślnie

    Mru, tez Cię proszę zostań.. Dużo mi pomogłaś tutaj. Ja nie umiem tak ladnie składać zdań jak inne osoby tutaj ale bardzo jesteś tu potrzebna.

    Wysłane z mojego STF-L09 przy użyciu Tapatalka

  2. #22
    Chustoholiczka Awatar madagaskar
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    4,980

    Domyślnie

    Czy przegapiłam jakas afere?

    Mru- ja tez się często z Toba nie zgadzam, ale... cenię Cię jako fantastycznego przewodnika warszawskiego ( kto nie widzial niech zaluje),korzystam z Twojej wiedzy zielarsko-roślinnej,cieszę oko akwarelkami jak akurat wrzucisz, cenie te roznorodnosc, nie mam potrzeby zamykania sie w bance tylko z ludzmi myslacymi jak ja, nie jestem z opcji „ jak masz inaczej jak ja to sie z toba nie bawie”.Odetchnij trzy razy gleboko i przemysl jeszcze raz

    2005,2008,2011,2018

    net mi działa jak chce/nie chce...bywam chwilami...i czasem znikam

  3. #23
    Chustopróchno Awatar Kreska
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    11,270

    Domyślnie

    Nie zawsze się musimy ze sobą zgadzać, ale dyskutować, kulturalnie i z szacunkiem dla siebie nawzajem, zawsze warto
    Nie jest tak że kto nie z nami ten jest przeciwko nam
    Oddechu i dobrych decyzji!

  4. #24
    mru
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madagaskar Zobacz posta
    Czy przegapiłam jakas afere?

    Mru- ja tez się często z Toba nie zgadzam, ale... cenię Cię jako fantastycznego przewodnika warszawskiego ( kto nie widzial niech zaluje),korzystam z Twojej wiedzy zielarsko-roślinnej,cieszę oko akwarelkami jak akurat wrzucisz, cenie te roznorodnosc, nie mam potrzeby zamykania sie w bance tylko z ludzmi myslacymi jak ja, nie jestem z opcji „ jak masz inaczej jak ja to sie z toba nie bawie”.Odetchnij trzy razy gleboko i przemysl jeszcze raz
    Madagaskar, nie było żadnej afery. Ja zwyczajnie w tym momencie nie czuję, że to jest miejsce, w którym chcę być. Kolejne dyskusje tylko mnie w tym utwierdziły. Mam stąd całkiem sporo fajnych znajomości, absolutnie nie z jednej bajki. Byłam tutaj też po to, żeby trochę wyjść z bańki. Czuję jednak, że osiągnęłam pewną granicę.
    Natomiast, dziewczyny, nieodmiennie mnie wzrusza, że przeżywacie każde opuszczenie szeregów - bez ironii, serio! Jakbym odchodziła z pracy na emeryturę - co najmniej
    A tak w ogóle, wow, serio, Madagaskar, byłaś u mnie na wycieczce? Super Jest też opcja, że nie pamiętam. Oprowadzam od 10 lat i masa poznanych osób mnie lekko przerasta.
    Jest mi ogromnie miło, że ktoś mnie tutaj zapamięta - może nie tylko ze złej strony

  5. #25
    Chustodinozaur
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    BB
    Posty
    15,583

    Domyślnie

    Mru, myślę, że będziemy Cię pamiętać I to z dobrych stron!

    Ja też sobie chwalę różnorodność. Forum poza skarbnicą wiedzy wszelkiej daje mi możliwość zobaczenia realnej różnorodności (choć nie sądzę by była ona odbiciem czegokolwiek, forum na swoją specyfikę). To jest dla mnie ważne. A jednocześnie kultura dyskusji zdalnej jest wg mnie bardzo wysoka.

    Ale przeczytałam Twoje wyjaśnienie, więc nie będę Cię namawiać na pozostanie, bo wygląda, że masz to przemyślane. Trzymaj się!

    Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
    "Szczęście dla ludzkości, że nie możemy zmusić dzieci, by ulegały wpływom wychowawczym i dydaktycznym zamachom na ich zdrowy rozum i zdrową ludzką wolę." J. Korczak

  6. #26
    Chustodinozaur Awatar rafandynka
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Bielsko-Biała
    Posty
    15,252

    Domyślnie

    Trzymaj się mru. Mimo wszystko cieszę się, że choć na chwilę Twoje drogi skrzyżowały się z forum. I za to, co wniosłaś ... Czasem trzeba iść dalej.

    Wysłane z mojego RMX3363 przy użyciu Tapatalka
    A 2008, H 2009, M 2012, I 2014, M 2021

  7. #27

    Domyślnie

    Mru, ja Ciebie rozumiem.
    I to też już nie jest moja bajka.
    Miałam wycofać się po angielsku, nikt by nawet nie zauważył.
    Natalia
    mama Ali 21.11.2006
    i Antosia 11.05.2010

  8. #28
    Chustopróchno Awatar Soul
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Toruń*Magic*City
    Posty
    10,196

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rafandynka Zobacz posta
    cieszę się, że choć na chwilę Twoje drogi skrzyżowały się z forum. I za to, co wniosłaś ...
    Podpisuję się pod słowami raf! Wszystkiego dobrego mru, szkoda, ale wiem, że czasem się nie zatrzyma kogoś na siłę.
    Mikołaj 2007, Ignaś 2010, Jasiulek 2015, Mieszko 2018




  9. #29
    Chustoholiczka Awatar AlicjaR
    Dołączył
    Dec 2015
    Miejscowość
    Żywiec
    Posty
    5,865

    Domyślnie

    Skoro jesteś zdecydowana, to napiszę tylko, że dziękuję, że tu byłaś. Dzięki Tobie dowiedziałam się paru rzeczy, na inne spojrzałam z odmiennej perspektywy. Będzie mi brakowało Twojego głosu w dyskusji.
    Kornelka 25.03.2015, Józio 16.09.2017

  10. #30
    Chustoholiczka Awatar madagaskar
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    4,980

    Domyślnie

    Mru zapytalam bo nie lubie afer , a jak ktos definitywnie kasuje konto to mam poczucie ze cos sie wydarzylo, a mnie malo ostatnio bylo,


    ze ja pamietam wycieczke to pal licho, moja 16 latka ( wtedy kolo lat 7) tez pamieta, ba ... jak jestesmy w Łazienkach jej sie klapka otwiera, ze taka pani im tu kiedys opowiadala....to byly czasy free tour warsaw i spacerow dla dzieci

    2005,2008,2011,2018

    net mi działa jak chce/nie chce...bywam chwilami...i czasem znikam

  11. #31
    Chustopróchno Awatar Mamamaria
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Ostrowo
    Posty
    14,760

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gdzie-idziesz Zobacz posta
    Mru, ja Ciebie rozumiem.
    I to też już nie jest moja bajka.
    Miałam wycofać się po angielsku, nikt by nawet nie zauważył.
    Zauważyłabym. Lubię Twoje wpisy, Twój spokój, nawet w emocjach

    Mru ♡

    Wysłane z mojego SM-A525F przy użyciu Tapatalka

  12. #32
    Chustopróchno Awatar Kreska
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    11,270

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gdzie-idziesz Zobacz posta
    Mru, ja Ciebie rozumiem.
    I to też już nie jest moja bajka.
    Miałam wycofać się po angielsku, nikt by nawet nie zauważył.
    zauważyłabym.
    Dużo mądrych rzeczy piszesz

    Nie wycofuj się i nie wypisuj!!!!!!
    Ostatnio edytowane przez Kreska ; 03-11-2021 o 19:06

  13. #33

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gdzie-idziesz Zobacz posta
    Mru, ja Ciebie rozumiem.
    I to też już nie jest moja bajka.
    Miałam wycofać się po angielsku, nikt by nawet nie zauważył.
    Żartujesz? Obie jesteście rozpoznawalne, lubię Was czytać, zauważyłabym.

    Mru, powodzenia na nowej drodze życia i może do zobaczenia gdzieś w Warszawie

  14. #34
    Chustopróchno Awatar Anyczka
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    14,872

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez julaac Zobacz posta
    Żartujesz? Obie jesteście rozpoznawalne, lubię Was czytać, zauważyłabym.

    Mru, powodzenia na nowej drodze życia i może do zobaczenia gdzieś w Warszawie
    Wiecie, ja od lat z przerwą na covid i niektóre ciąże zapraszam sympatycznych wierzacych i niewierzących na kolędowanie na Żoliborz... (Niewierzacych ostatnio bywa więcej, haha, i głośniej spiewają). W ramach wychodzenia ze swojej strefy komfortu można śpiewać, a można nie śpiewać, tylko siedzieć w kuchni i gadać. Wróćmy do tematu w styczniu

  15. #35
    Chustoguru Awatar Agulinka
    Dołączył
    Sep 2010
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    9,340

    Domyślnie

    Mru, weź sobie wolne kilka tygodni, może zechcesz wrócić. Mnie 3 dni urlopu wystarczyły i już dziś zajrzałam. Brakowałoby Ci bardzo.
    Może właśnie naszą misją jest to, żeby nie zawsze było miło i przyjemnie
    Brakuje mi czasem Silver

    Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
    Agnieszka, mama Marty (10.2011), Miriam (12.2014) i Elżbiety (11.2016)

  16. #36
    Chustoholiczka Awatar jofracy
    Dołączył
    Dec 2012
    Miejscowość
    Bytom
    Posty
    3,808

    Domyślnie

    Ja ponownie apeluję o nie opuszczanie forum! G-i nie rób tego... Zawsze, kiedy o coś pytam, czekam na Twoja odpowiedź... Będzie tu pusto bez Ciebie. Mru, dyskusję, w których uczestniczysz pokazują mi druga stronę medalu, inne spojrzenie na wiele spraw. To dla mnie ważne moc czytac takie rzeczy. Zostańcie!

    Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

  17. #37
    Chustodinozaur
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    BB
    Posty
    15,583

    Domyślnie

    Ja tam uważam, że tworzenie sobie klimatu bańki jest niezdrowe! Zostańcie, bo taki osoby jak Wy tworzą właśnie koloryt. Nawet jak się z kimś czasem bardzo nie zgadzacie albo bardzo różnie na coś patrzycie. Albo właśnie dlatego!
    "Szczęście dla ludzkości, że nie możemy zmusić dzieci, by ulegały wpływom wychowawczym i dydaktycznym zamachom na ich zdrowy rozum i zdrową ludzką wolę." J. Korczak

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •