Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Otulacze, gatki pul o formowanka HP

  1. #1
    Chustomanka Awatar asioczka
    Dołączył
    Mar 2012
    Miejscowość
    opolskie/ Dobrzeń W.
    Posty
    1,107

    Domyślnie Otulacze, gatki pul o formowanka HP

    Młody idzie do żłobka, muszę przeorganizować stos. Pieluszki od nowości u nas, używane w dużej rotacji, prane zgodnie ze sztuką, w proszku do białego Ziggi i nappy fresh .
    1. Otulacz PUL, rozmiar OS. Od firmy Bajtel. Używany w dużej rotacji, u nas od nowości. Dwa rzędy napek. Elastyczny, miękki PUL, wygodny w użytkowaniu. 30 zł
    2. Otulacz PUL, pieluszka wielorazowa, rozmiar OS. Od mamy szyjącej. Używany krotko, w dużej rotacji, u nas od nowości. Świetna gumka na brzuszku, zapobiegająca wyciekom podczas snu na brzuszku
    Elastyczny, miękki PUL, wygodny w użytkowaniu. Wzór rudziki. 30 zl
    3 i 4 gatki PUL little rhino, rozmiar L , wzory słonie i łapacze snów. U nas od nowości, używane kilka miesięcy w dużej rotacji. Wygodne na nocki. Mięciutkie i elastyczne, nic się nie odgniata. 30 zł za sztukę.
    5. Formowanka OS od Sue & Sophie. Wzór Harry Potter. Dopinany jęzor, długi, składany. Czysściutka, bez plam i przetarć. U nas od nowości,używana kilka miesięcy, w dużej rotacji. 43 zł
    Wysyłka paczkomaty, pieluszki wystawione na olx. Myślę, że wysyłka olx to najlepsza opcja. Bezpieczna płatność, wysyłka tańsza niż normalnie. Proszę o kontakt, możliwość dowolnego połączenia ogłoszeń.

    Wysłane z mojego Redmi 7A przy użyciu Tapatalka
    18.11. 2009
    16.06. 2012
    09.12.2019

  2. #2
    Chustomanka Awatar asioczka
    Dołączył
    Mar 2012
    Miejscowość
    opolskie/ Dobrzeń W.
    Posty
    1,107

    Domyślnie

    Zostały gatki PUL, zapraszam

    Wysłane z mojego Redmi 7A przy użyciu Tapatalka
    18.11. 2009
    16.06. 2012
    09.12.2019

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •