Zobacz wyniki ankiety: Jak oceniasz chustę ?

Głosujących
44. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • bardzo dobra

    39 88.64%
  • dobra

    3 6.82%
  • nie mam zdania

    0 0%
  • nie zachwyciła

    2 4.55%
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 12345
Pokaż wyniki od 81 do 95 z 95

Wątek: Perełki NATI (bambus+bawełna)

  1. #81
    Chustomanka Awatar wiki100
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Lublin jeszcze
    Posty
    1,368

    Domyślnie

    To ja jeszcze dodam coś od siebie: to moja ulubiona chusta. Po prostu się w niej zakochałam - nie za gruba, ale się nie wrzyna (przynajmniej przy moim maluszku), cudownie miękki materiał, piękny połysk, piękny wzór. No po prostu MOJA KOCHANA CHUSTA. Ja jestem zupełnie nieobiektywna- bo ja po prostu ześwirowałam na punkcie tej chusty. Niestety teraz się w niej nie nosimy, bo nosimy się w kółkowej. Próbowałam na plecy dzidzię wsadzać, ale nie chciała, ale mam nadzieję że jeszcze zechce, jak nie to może drugie będzie, albo... zostawię córce. No chyba nie zdecyduję się sprzedać.

  2. #82
    Chustomanka Awatar scarlet
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Opole
    Posty
    1,088

    Domyślnie

    Nam tez od początku ta chusta się podoba - mięciutka, delikatna, choć wiązałam na razie tylko w domu, ale przy niemowlaczku jesteśmy zadowolone z córeczką No i wspaniale się z nią śpi

    Marcinek luty 2009, Emi luty 2011, Bartuś marzec 2013
    Doradca Noszenia ClauWi® www.chusty.opole.pl // Sklep: www.graszki.pl
    "Kiedy dołączamy do dzieci w świecie zabawy, otwieramy drzwi do ich życia wewnętrznego i spotykamy się z nimi serce w serce." (L.J.Cohen)

  3. #83
    Chustofanka Awatar DuzaMi
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Chorzów
    Posty
    197

    Domyślnie

    Nasza Stylowa Perełka właśnie do nas jedzie, chyba będzie w przyszłym tygodniu. Kupiłam ją z myślą o lecie i zbliżających się świętach i roczku Krolka, musimy wyglądać elegancko w kościele
    Martwi mnie trochę, że dziewczyny piszą, że jest baardzo gruba, hymm... mam nadzieję, że nie aż tak bardzo bo ma byc na lato.

    Czekam i przebieram nóżkami
    mama wcześniaczków Filipa (23.07.2007 r. -- ur. w 30 hbd) i Karola (28.04.2010 r. -- ur. w 25 hbd)




  4. #84
    Chustofanka Awatar DuzaMi
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Chorzów
    Posty
    197

    Domyślnie

    Moje obawy nie były słuszne, Perełka jest cudna, lekko śliska i taka chłodna. Wcale nie jest gruba. Mięciutka i super mi się dociąga, pokochaliśmy z dziubkiem naszą Perełkę od pierwszego motania
    Nosiłam tylko pół godzinki w domu, ale nie zauważyłam, że trzeba było coś dociągać, mój dziubek jest mały ale bardzo wiercący i chusta zdała egzamin

    Muszę to jeszcze raz napisać: JEST CUDNA
    mama wcześniaczków Filipa (23.07.2007 r. -- ur. w 30 hbd) i Karola (28.04.2010 r. -- ur. w 25 hbd)




  5. #85
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Mamy od niedawna lawendową Perełkę 4,2 m. Jest super mięciutka, kocykowata, przytulasta, a przy tym przewiewna - na lato ekstra. Z bliska widać lekki połysk. Śliczna! Jest śliska, więc trzeba się trochę postarać przy motaniu, żeby dobrze dociągnąć, ale chusta rekompensuje wysiłek . Dla mnie ciut za krótka, bo ja lubię wiązać z przodu i mi mały węzeł wychodzi, ale daję radę . Chociaż gdyby ktoś chciał się zamienić na rozmiar wyżej, to ja chętnie .

  6. #86
    Chustofanka
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    464

    Domyślnie

    Ja też mam od niedawna i równiez bardzo ją lubie.Cieńka, super kolor z delikatnym połyskiem,w te upaly genialnie się spisuje

  7. #87
    Chustoguru Awatar Wiewiórka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Woodstock
    Posty
    6,891

    Domyślnie

    zapytam: czym różni się perła polka od stylowej? O czerwoną mi chodzi...
    Kasia-mama Liwii (11.2007) i Maciusia (06.2011)

  8. #88
    Chustopróchno Awatar Kreska
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    11,241

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wiewiórka Zobacz posta
    zapytam: czym różni się perła polka od stylowej? O czerwoną mi chodzi...
    z tego co ja wiem to polka jest czerwona a stylowa jest szara
    Ania
    2008, 2011, 2013, 2018

  9. #89
    Wałkoguru
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Reykjavik
    Posty
    5,679

    Domyślnie

    Stylowa jest grubsza trochę, masywniejsza

  10. #90
    Chustofanka Awatar aravls
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Gdańsk Chełm
    Posty
    339

    Domyślnie

    Kupiłam niedawno biało-szarą perełkę (Bawełna-bambus 70/30) od Karuska i się zakochałam! Dotychczas używała awokado 100% bawełny, perła jest miękka, lejąca się, Mięsista. Mam wrażenie, że dziecko wydalenie w niej lżejsze niż w awokado.
    Jako początkująca chustomama, obawiałam się dociągania chusty nie-w-pasy, ale wzór nieco pomaga i nie mam problemu.
    Super elegancka szmata!

  11. #91
    Chustomanka Awatar olmis
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    876

    Domyślnie

    Ja też się skusiłam, odkąd sprzedałam flamingi 70% bambusa strasznie tęskno mi za takim składem.
    Wiązałam stylową mart i mnie nie powaliła, właśnie jakaś taka zbyt gruba dla mnie była, a teraz doczytałam, że polki cieńsze Zastanawiam się tylko w jakim stanie będzie, bo zdjęcia nówek z wątku powalające, a jak po kilku latach użytkowania? Bo one już trochę w obiegu.
    Jak oceniacie po kilkunastu praniach i wielu noszeniach?

    A ja podzielę się wrażeniami za kilka dni
    starsza siostra - 08.08.08, młodsza siostra - 06.10.10
    -----------------------
    Instruktorka Masażu Shantala, Doradczyni Akademii Noszenia Dzieci (lubuskie, Zielona Góra); www.nowoczesnerodzicielstwo.com.pl

  12. #92
    Chustodinozaur Awatar qqrq5
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    zachodniopomorskie
    Posty
    18,733

    Domyślnie

    Przy pierwszym dziecku była to moja ukochaną szmatka i żałowalam, że sprzedałam.
    Gdy tylko zaszlam w ciążę był to mój pierwszy zakup.
    Uwielbiam tą chustę
    [*] i
    Ignaś 07.04.2008 Staś 07.05.2013

    Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

  13. #93
    Chustomanka Awatar onka
    Dołączył
    Apr 2013
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    543

    Domyślnie

    Trochę już w perełce noszę, więc mogę się i tu wypowiedzieć. Chustę mam w wersji krótszej, więc noszę w niej tylko na plecach. Muszę powiedzieć, iż pomimo, że plecak prosty dopiero trenujemy, to wiązanie go w perle jest łatwiejsze niż w innych chustach. Nie wiem z czego to wynika, ale bardzo fajnie mi się dociąga, dziecie z tobołka nie wyłazi. Ostatnio próbowałam zawiązać plecak w innej chuście to się tylko spociłam i wkurzyłam.

    Chusta sama w sobie jest mięciutka jak kocyk. Jest zwarta i mięsista. Nie należy do cienkich chust, ale dzięki bambusowi nie jest w niej gorąco. No i kolorystyka bardzo elegancka

  14. #94
    Chustonówka
    Dołączył
    Aug 2015
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam
    Poszukuję tej chusty. Czy któraś z Was ma fs?

  15. #95
    Chustonówka
    Dołączył
    Feb 2016
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    3

    Domyślnie

    Też jestem chętna jakby coś na kupno. 3.6 mnie interesuje bo czytam o niej i się zakochałam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •