Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Sprzedam kieszonki PUL i nie-PUL, otulacze, wkłady...

Chustonówka

Domyślnie Sprzedam kieszonki PUL i nie-PUL, otulacze, wkłady...

Witam

Dawno mnie tu nie było aż przyszedł czas pożegnania się z czasem pieluch - dlatego wystawiam to, co mam w naprawdę idealnym stanie - bez wad, uszkodzeń i przebarwień. Jeśli piszę, że coś jest w stanie bardzo dobrym, to znaczy, że stan tego byłby idealny gdyby nie widoczne kłaczki, jakie są widoczne na materiale na skutek używania. Pieluszki były używane kilka miesięcy a potem już się nie przydały. Do prania używałam detergentów do tego specjalnie przeznaczonych.

Wyprawkę można kupić w całości (800zł) - albo poszczególne z niej sztuki.

BABYETTA - wszystkie one-size - z regulacją pozwalającą na stosowanie podczas całego pieluchowania:

-kieszonka PUL (kwiatki na brązowym tle) – z zewnątrz pul minkee od środka polar - 40zł
    -kieszonka PUL (łaciata) – z zewnątrz pul minkee od środka polar - 40zł
    -kieszonka PUL (biała z kolorowymi napami) – z zewnątrz PUL poliester od środka bambus (mięciutki) - 40zł
    - otulacz (kolorowe nieregularne pasy) – pul minkee – 35zł

PUPEKO -wszystkie one-size:
    - pielucha z kieszonką niebieska – z zewnatrz welur a od srodka polar - stan bardzo dobry- 35zł
    - pielucha z kieszonką granatowa – z zewnątrz welur a od środka polar - stan bardzo dobry - 35zł
    - pieluszka formowana – zapięcie na napy – cała bambusowa dwuwarstwowa mięciutka - stan idealny - 40zł

TOTSPOTS

- Bamboozle bambusowa pielucha wielorazowa Size 1 + wkład z bambusa mięciutki - 50zł
    - Bamboozle bambusowa pielucha wielorazowa Size 2 + wkład z bambusa mięciutki- 50zł

ECODIDI - wszystkie one size

- pielucha z kieszonką (beżowa w zwierzątka) – z zewnątrz bawełna od środka welur – 40zł
    - pielucha z kieszonką (biała w kwiatki) – z zewnątrz bawełna od środka bambus (mięciutki) – 40zł

BUMGENIUS (moja ulubiona)
    - kieszonka PUL (roślinny ornament) – z zewnątrz poliester od środka polar ( do tego wkład z mikrofibry z regulacją długości gratis ze względu na kilka plamek) - 45zł

F
    LIP - nie trzeba reklamować tego otulacza - one size
    - otulacz PUL (pomarańczowy) – poliestrowy PUL - 45zł

LITTLE PENGUIN - stan bardzo dobry (ze względu na kłaczki na welurze) - one size
    - kieszonka PUL (żyrafa) – z zewnątrz poliestrowy PUL
    od środka welur – 35zł

WKŁADY

LITTLE PENGUIN

mikrofibra

26x33cm – 5 szt. (+ 2 gratis z powodu lekkich przebarwień) - 5 zł sztuka

13x27cm – 1szt. - 3zł

PREFOLDY Z BAWEŁNY

ECOPI bawełna niebielona 33x37cm 2szt.- 3zł za sztukę

ECOPI bawełna niebielona 29x30,5cm 2 szt.(+jedna gratis z powodu przebarwień) - 4zł za sztukę

ECOPI bawełna niebielona 34,5x42cm 3 szt. - 5 zł za sztukę

no name prefold z bawełny białej 49x35cm 1szt. - 6zł

WKŁADY POLAROWE

30x13cm (ecri) 6szt. - 5zł całość

27x13cm (białe) 15szt. - 15zł całość

ECODIDI

bambusowe

26x9,5cm 8szt. - 10 zł za sztukę

32x11cm 7szt. - 15zł za sztukę

No name
    65x11cm – wkład z delikatnego bambusa z napami – pasuje do totspots (po prawej stronie na zdjęciu poniżej) - 15zł

31,5x11,5cm – z jednej strony polar a z drugiej chyba delikatny bambus (po lewej na zdjęciu poniżej) - 5zł

Uff, to chyba wszystko. Jeśli są jakieś pytania, to zapraszam serdecznie.

Jeszcze zostały mi wełniane pieluchy z kieszonkami wpinanymi ale to już może innym razem
    Gdyby ktoś chciał zakupić te wszystkie rzeczy, to sprzedam ten zestaw za 800zł.

Pozdrawiam
    mena
    Ostatnio edytowane przez mena ; 22-08-2020 o 22:56

Chustonówka

Domyślnie

Jeśli chodzi o koszty wysyłki to najchętniej korzystam z paczkomatów InPostu - w zależności od wagi kosztować będzie 9,99 lub 12.99zł. Jeśli ktoś znajdzie tańszą wysyłkę, to nie mam nic przeciwko Wysyłka jedynie po przedpłacie na moje konto.

Chusteryczka Awatar sweetrose
    Miejscowość
    Nibylandia

Domyślnie

Większości zdjęć nie widać

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
    Tygrys - 06.01.2011
    Olus 31.10.2016
    i

Chustonówka

Domyślnie

Sweetrose, dziekuję Ci za tę uwagę - już poprawiłam i powinno być widać wszystko.