Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 31 z 31

Wątek: Pieluszki na Napy Opinie

  1. #21
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    a ja z pieluszek napowych najbardziej lubię organiki BG i itti bitti. Świetnie się dopasowują Woonderossy kompletnie mi nie spasowały-ale woonderosy nie są dla szczuplaczków (moim zdaniem).

  2. #22
    Chustodinozaur Awatar panthera
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    okolice warszawy, później Gdańsk, Wrocław i znów pod Warszawą. aktualnie Gdynia :)
    Posty
    16,512

    Domyślnie

    a ja lubię pieluszki z podwójnym rządkiem nap lub najlepiej takie które można dopasować na udkach(dodatkowa napa) ale to dla tego że Maciuś chudzina i często cos tam wycieka nogawką....
    Damian 07.01.2005
    Maciek 07.09.2009
    Tomek 17.04.2014

    J15.01.2013 [']

    1% Maciek
    https://jim.ultra3.done.pl/nasze-dzieci/profil?id=778572


    uwaga: znikam na weekendy: odwyk i czas dla rodziny






  3. #23
    Chustoholiczka Awatar morepig
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Birmingham/UK
    Posty
    3,859

    Domyślnie

    ja z napowych pieluch lubię, jak zawsze, Itti Bitti- mają jakoś tak fajnie rozstawione napy.
    lubię także Rocky mountain (jak chcesz mogę ci odrysować)

    nienawidziłam pieluch z dwoma niesymetrycznymi rzędami nap typu p'tit dessous, wonderoos oraz fuzzy buns, ZAWSZE dolna napa wypadała beznadziejnie.

    lubię rozwiązania bumgeniusowe, blueberry'owe i econobumowe, dobre są na okres walki z dzieckiem przy zakładaniu pieluchy, u nas przypadło na okolice roczku.

    rzepy były ok póki nie skumał że się je rozpina, czyli 7mies około

    edit- UWIELBIAM jak napy zapinające są na przedniej części pieluchy, jak w ecobubsach i takich od bushido, jak znajdę nazwę to tu wkleję, teraz mam czarną dziurę..

    pocketsfullofmemories.co.uk - Life & Kids Photography
    i na fb
    kolorowe śniadania - dopudelka i na fb

  4. #24
    Chustomanka Awatar tonya
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    743

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez morepig Zobacz posta

    edit- UWIELBIAM jak napy zapinające są na przedniej części pieluchy, jak w ecobubsach i takich od bushido, jak znajdę nazwę to tu wkleję, teraz mam czarną dziurę..
    pewnie Ci chodzi o knickernappies




    a jeśli chodzi o mnie, to wszystkie pieluszki mam na napy oprócz formowanek TotsBots stretchie i thristies (ale tych rzadziej używam )
    w sumie to lubię wszystkie moje pieluchy ale np w CT przeszkadza mi że napki są nabite za bardzo blisko siebie przez to jest mniejsza możliwość regulacji
    Ostatnio edytowane przez tonya ; 30-09-2010 o 16:41
    Beata mama Grzesia (30/03/96) Ani (14/08/07) i Jasia (16/10/09)

  5. #25
    Chustomanka Awatar Malina
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    904

    Domyślnie

    tak, lubie napy
    te pieluszki zapinane na napy z boku, tak jak na zdjeciu powyzej sa w ogole najlepsze, czyt.najlepiej dopasowane! Duza czesc moich formowanek tak wlasnie sie zapina Jedynie problem w tym, ze one sa w wiekszosci rozmiarowe, ale cos za cos;P
    Rzepow uzywa moj chlop, bo jak tweirdzi, ma za duze palce, by zapiac malenkie napki
    http://www.przytulmniemamo.pl/

    Malinowka wrzesien 2009

  6. #26
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    103

    Domyślnie

    My mamy Wonderoos, IB i FB. FB lubimy baaardzo, bo fajnie sie dopasowuje. Wonder troche gorzej, odstaje nam z przodu, ale on nocny jest wiec nie ma to wiekszego znaczenia. Jak widac duzego doswiadczenia z napami nie mam, ale dwurzedowe FB jak najbardziej mi odpowiada

  7. #27
    Chustofanka
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    189

    Domyślnie

    Ja się ostatnio przestawiłam na rzepy. Rzepy są łatwiejsze w użyciu (babcia) i lepiej da się dopasować. Jeśli chodzi o one size to napy (te do regulacji długości pieluszki) czasem się odpinają przy naciąganiu, no ale w sumie nie da się inaczej zrobić one size niż przy użyciu napek. Miałam też przypadek, że w miesięcznej Bambinex formowanej napka mi się urwała i mam po regulacji rozmiaru

    Z kolei napy są OK ze względu na to, że się nie zużywają jak rzepy. Ale jak już się urwie napka, to po pieluszce...(mało kto ma napownice w domu, jeśli nie szyje zawodowo), a rzepy już łatwiej przyszyć/wymienić.

  8. #28
    Chustonówka
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    13

    Domyślnie

    Ja mam trzy na napy, ale wolę jednak na rzepy. Nie pasuje mi zwłaszcza FB one size. Mój synek należy do chudziutkich i teraz, kiedy ma 11 miesięcy, mogę ją jako tako dopasować. Wcześniej, za każdym założeniem był przecieki. Flipa one size można lepiej dopasować, tu nie zdarzył się nigdy przeciek. Z iB też różnie bywało... Pieluszki na rzepy można lepiej dopasować , no i oczywiście teraz, kiedy młody raczkuje i strasznie niecierpliwi się przy zakładaniu pieluchy, o wieeeeele szybciejj zakłada się na rzepy. To jest argument, który u nas przewyższa wszystkie inne.

  9. #29
    Chustoholiczka Awatar agaja
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Dąbrowa Górnicza
    Posty
    3,807

    Domyślnie

    ja zawsze wolalam na rzepy, bo dzici mam dosc chude i latwiej dopasowac, ale jak kupilam od yetty na napy, tak okazaly sie o niebo lepse, zwlascza pry ruchliwych dzieciach, poza tym predzej sie rzepy zuzyja niz napy IMHO

  10. #30
    Chustoguru Awatar ala
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    tu i tam
    Posty
    6,711

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tonya Zobacz posta
    pewnie Ci chodzi o knickernappies




    a jeśli chodzi o mnie, to wszystkie pieluszki mam na napy oprócz formowanek TotsBots stretchie i thristies (ale tych rzadziej używam )
    w sumie to lubię wszystkie moje pieluchy ale np w CT przeszkadza mi że napki są nabite za bardzo blisko siebie przez to jest mniejsza możliwość regulacji
    mam kilka pieluszek zapinanych w ten sposób i też sobie bardzo chwalę, można idealnie dopasować wokół nóżek i brzuszka
    a w temacie napek - tez je wolę, rzepy są fajne ale niestety nie tak trwałe jak napki. Pieluszki mam po pierwszym dziecku i te z rzepami juz średnio się nadają, na napy nadal w formie.
    DOULA

    najczęściej zaglądam z telefonu, więc proszę o cierpliwość w odpisywaniu

  11. #31
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2010
    Miejscowość
    SE
    Posty
    1,396

    Domyślnie

    Rzepy - łatwiej się dopasowują, ale nie cierpię ich prania. Mimo zabezpieczania i tak zawsze coś się rozepnie i poprzyczepia
    Więc jednak wygrywają napki
    A. i J. (23-06-2010)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •