Pokaż wyniki od 1 do 19 z 19

Wątek: boostery, prefoldy, wkłady, bambus, konopne, bawełna

Widok wątkowy

Chustoguru Awatar marjen

Domyślnie boostery, prefoldy, wkłady, bambus, konopne, bawełna

Chcę się pozbyć pieluch które wciąż gdzieś mi zalegają (niedawno znowu natknęłam się na torbę z nimi )
    Proszę bez kolejek, za duzo z tym ogarniania. wymiary i zdjęcia z grubsza - na życzenie pczywiście zrovię dokładniejsze zdjęcia. Pieluchy używane, u nas niektóre od nowości (puppi) inne kupione zazwyczaj tu, używane. W stanie różnym, lepszym i gorszym.
    Zdjęcia za chwilę proszę nie kasować wątku...
    1. Puppi - u nas od nowości:
    a) wkład długi konopny z kieszonką na booster (dł ok 62 cm) - mam 2 sztuki, po 8 zł sztuka
    b) wkład puppi mały bambusowy dł ok 26 cm - mam 2 sztuki, po 3 zł szt
    c) boostery konopne 5 sztuk - 5 zł komplet
    d) gruby wkład bambusowy, 12/35 cm - 5 zł
    e) wkład welurowy do składania, mięsisty, 36/44 cm - 5 zł

2. prefoldy bawełniane 30/35 cm, noname i bambinomio, 8 sztuk 1 zł za sztukę

3. wkład kokosi bambusowy, brązowy 40/32 cm - 3 zł

4. prefoldy xkko 40/32cm, grubsze, obszycie jasnozielone (2 szt) i zielone (3 szt) - 1,50 za sztukę

5. mieszanina wkładów Close Parent - całość za 10 zł sprzedane

6. mieszanina wkładów Bitti tutto, Bitti d'lish (tu niektóre w słabym stanie inne w niezłym, generalnie funkcjonalność zachowana - całość 12 zł sprzedane

7. wkłady do składania mokro/sucho 32x32 1 sztuka i 28/28 2 sztuki - po 2 zł za sztukę, te mniejsze są z napami

8 Babykicks konopne wkłady zszyte, wkłady niezszyte, wkład do składania - zestaw za 10 zł

9 zestaw wkładów konopnych, z doczepianymi wkładami mniejszymi, bardzo chłonne choć czas najlepszego wyglądu mają za sobą, w niektórych brakuje nap - 2 większe i 4 mniejsze - zestaw za 10 zł

10 mieszanina wkładów różnych - bambusowe, konopne i bawełniane, w tym ecodidi brązowy bambusowy, pupulki konopne, po 1 zł sztuka lub 10 zł za komplet sprzedane

11 wkład milovia nie wiem czu użyłam ze dwa razy - 2 zł sztuka.
    Ostatnio edytowane przez marjen ; 01-09-2019 o 14:56
    Kasia 11.2010; Mati 10.2013; Jadzia 6.2015