Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Softshell, co ochroni przed deszczem! Leoś czerwony, skarpety podaj dalej, softshell dla dwojga/ciążowy Bon Prix rozmiar 36/38, 2 nosidła Ergo Baby, osłonka przeciwdeszczowa Ergo Baby, osłonka polarowa Hoppediz

Chustofanka
    Miejscowość
    Poznań

Domyślnie Softshell, co ochroni przed deszczem! Leoś czerwony, skarpety podaj dalej, softshell dla dwojga/ciążowy Bon Prix rozmiar 36/38, 2 nosidła Ergo Baby, osłonka przeciwdeszczowa Ergo Baby, osłonka polarowa Hoppediz

Muszę zebrać na terapię IS Monsterunia wcześniej niż myślałam, stąd szybka piłka - bierzcie, bo wyjeżdżam na wakacje
    Ostatnia moja chusta - Storchenwiege Leo Rouge - 4,6 m (realnie 2 cm krótsza), szerokość 66 cm.

Dzisiaj go mierzyłam, nie zauważyłam zaciągnięc - widać, że prany, wiadomo, natomiast jego stan jest bardzo dobry. Cena 100 zł - ł plus 15 paczkomat lub paczka w ruch 8,50 zł

Softshell na polarze w kolorze straży pożarnej - z wpinanym panelem na dziecko w chuście/nosidle z przodu.

Genialny - lekki, długi, i elegancki . Nadaje się na ciążę (boczne zamki się rozpina), na noszenie z dzieckiem lub bez dziecka. Z metki rozmiar 36, jest dość wąski w ramionach, ale ja mam dosyć szerokie bary pływaczki NRDowskiej i też się mieściłam.

Podaje wymiary mierzone na płasko: ramiona 36 cm, długość po zewnętrznej 77 cm, długość rękawa od góry 61,5 cm , od wewnątrz 45 cm.

Polar wewnątrz lekko zmechacony, natomiast na zewnątrz brak śladów używania. Używałam płynów do softsheli, by był nieprzemakalny i mnie nie zawiódł.

Wszystkie zamki działają, nawet te przy kieszeniach. Nosiłabym go teraz bez dziecka, ale szkoda, żeby się marnował. Na ostatnim zdjęciu przybliżenie kapturka dla dziecka- też ma zameczek, który można dopiąć, kaptur też jest regulowany, żeby do głowy przylegał.

Jeśli ktoś bardzo potrzebuje, to poszukam zdjęć z dzieckiem oraz w ciąży - ale to na wyraźne życzenie

Cena 80 zł, plus 15 zł paczkomat/ 8,50 paczka w ruchu.

Skarpety Podaj dalej do noszenia w chuście - obie na długość stopy do 8 cm- para 5 zł

Ergo baby - nosidło czarne bez kapturka -
    teraz 70 zł plus przesył -

Kupione już bez niego, tak naprawdę i tak nie używałam kapturka, przy drugim też. Widać ślady używania, szczególnie na metce, ale wszystko działa bez zarzutu. Szerokość panela 36 cm (w połowie długości), długość panelu (bez pasa) 35 cm.

Ergo baby organic- granatowe - z kapturkiem i kieszenią na zamek. -70 zl plus przesył

Spłowiałe od słońca - poza tym bez zarzutu

Szerokość panela 36 cm (na środku długości, bliżej pasa jest delikatnie szerszy i zwęża się ku górze), długość bez pasa 34 cm

Ergo baby - osłona przeciwdeszczowa - a
    ni razu nie użyta - kupiona na wakacje na wszelki wypadek - nawet oryginale pudełko się ostało. - teraz 80 zl plus przesył

Polarowa osłonka Hoppediz-
    golf dla dwojga z lekko zmechacony, ale nic poza tym mu nie dolega. Golf na ściągacz naokoło, by idealnie osłonić dziecko w nosidle/chuście. Golf dla dorosłego ma też regulowany obwód, oba są spięte zamkiem błyskawicznym, który można w pełni rozdzielić. Kapturek malucha nie ma ściągacza, tylko gumę, ale trzyma się. teraz 50 zl plus przesył

Ostatnio edytowane przez monstermama ; 09-09-2019 o 10:40 Powód: dodane skarpety
    Monsterówna 31.01.2001, Monster 02.03.2003, Monsterino 13.06.2006
    oraz Monsterunio 28.06.2015

Chustofanka
    Miejscowość
    Poznań

Domyślnie

Nadal aktualne - proszę pisać, jeśli jakieś dodatkowe zdjęcia lub opis są potrzebne!

Chustofanka Awatar euphory88
    Miejscowość
    Jelenia Góra

Domyślnie

Softshell aktualny?

Chustofanka Awatar mila_la
    Miejscowość
    gdzieś nad morzem

Domyślnie

Jeśli softshell aktualny to biorę Proszę o dane do przelewu

Chusteryczka

Domyślnie

Jestem Lośkiem zainteresowana

Chustofanka
    Miejscowość
    Poznań

Domyślnie

Przyjechałam, jesteś nadal zainteresowana?

Chusteryczka Awatar madagaskar

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez egla30 Zobacz posta
    Jestem Lośkiem zainteresowana

net mi działa jak chce/nie chce...bywam chwilami...i czasem znikam

Chustofanka
    Miejscowość
    Poznań

Domyślnie

Up

Chustofanka
    Miejscowość
    Poznań

Domyślnie

Zimno się zrobiło, komuś softshell? Polarowa osłonka? Przeciwdeszczowa nakładka na nosidło??? Akcesoria akurat na tę pogodę, zapraszam !
    Ostatnio edytowane przez monstermama ; 09-09-2019 o 11:28