Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Dodane opisy wkładów - Od noworodkowych formowanek do trenerek - wszystko na raz, partiami, lub osobno

Chustofanka
    Miejscowość
    Poznań

Domyślnie Dodane opisy wkładów - Od noworodkowych formowanek do trenerek - wszystko na raz, partiami, lub osobno

Wszystko, co miałam na wielopieluchowanie od noworodka do odpieluchowania.

Wszystko wyprane, po strippingu, przeleżało w szafie, ale ostatecznie się żegnamy.

Wspólnie na jednym zdjęciu - gdyby ktoś chciał wziąć komplet, to za 1000 zł daję (przesyłka po mojej stronie).

To jest ogromna ilość - na zdjęciu zajęły (a tam są piętra wkładów) całe nasze łóżko 160 na 200 cm.

Noworodka czerwcowego (a czerwiec był tak samo gorący jak teraz) trzymałam na sficowanym i zalanolinowanym wełnianym kocu w samych formowankach, a nawet prefoldach. Są tam też wełniane otulacze, niektóre rosną wraz z dzieckiem (storchenkowe majty czy tetro)

Potem używałam close parents z bambusem (bardzo stary typ, ale nadal jary) oraz flipów z wkładami, bo nie umiałam tak założyć kieszonki leżącemu dziecku, żeby nie przeciekało.
    Jak zaczął chodzić - pokochałam kieszonki babYetty - są genialne na chodzące dziecko - wąskie w kroku, ale jak się je odpowiednio naciągnie (polecam filmiki na you tubie) to trzymaja absolutnie na mur beton.

Na noc dawałam maksymalny wkład pupusa do flipa albo otulacza pupusa, ale i tak wymieniałam raz.

Znajdą się też tam AIO, ale one są niepewne - już starsze rzepy, dodaję gratis. Jedyne super AIO to seledynowy BUMGENIUS z oryginalnym podwójnym wkładem - ten jest supersprawdzony na wyjścia.

Wystawiam też papierki, wkładki jedwabne wielorazowe, no i na koniec trenerki też BabYetty.

Noworodkowy wypróbowany, genialnie służący zestaw do wielopieluchowania obejmuje:

1. wełniany kocyk (zfilcowany, lanolinowany) 60x80 cm, na którym kładłam mojego czerwcowego newborna i przy tych upałach wkładałam mu tylko formowanki - i wymieniałam po każdym siknięciu
    2. Cały zestaw formowanek i prefoldów - takie żółte pupeko to starczyły na 2 miesiące, ale np. formowanki lenny lamb czerwona i ecri na napy (50/50 bawełna bambus) - były na dłużej z otulaczem wełnianym.
    3. dwie formowanki z wielorazowo.pl błękitna i zebra - genialne na noc - mają dodatkowy język, pięknie otulają, a nie uciskają, są megachłonne - tak do pół roku wytrzymywały mi wielkie nocne siki (oczywiście w połowie przebierałam)
    4. Formowanki IMSE VIMSE - rozmiar newborn - 6 sztuk frote, 4 rozmiar OS frotte i 3 OS flanelowe - wspaniały patent z dodatkowym językiem na środku - tyle, że potrzebują otulacza, bo nie mają sznureczków tylko takie uszy po bokach
    5 Storchenkinder 3 sztuki formowanek na sznureczki - też świetne
    6 3 Formowanki Ultrafit na rzepy
    7 otulacz Grovia, kieszonka niby OS ale mała - Fuzzi Bunz - używałam jako otulaczyk, dwie pieluchy AIO, ale nie jestem ich pewna dodaję gratis
    8 mini otulaczyk hand made, ale on jest taki pro forma, bo nie trzyma dużych sików - dodaję gratis
    9 otulacz wełniany tetro z 3 oryginalnymi wkładami - rośnie wraz z dzieckiem, ale ja do stosowałam tylko na początku
    10 Jeszcze jedna formowanka super chłonna Happy Nation - idealne rzepy
    11 Wełniane majteczki Storchenkinder (czerwone) - też lanolinowane
    12 Wełniane majteczki podaj dalej - to już na większe dziecko - dodaję gratis

To jest 27 wymienionych pieluch i gratisy - wszystko na poniższym zdjęciu za 400 zł

Tutaj zestaw same BabYetty, oraz inne KOKOSI (niebieska w delfinki, Charlie Banana (niebieska i żółta - one są sprzedawane z podwójnymi oryginalnymi wkładami dlatego osobno są po 30 zł), milovia piracka, Wonderoos by Hip Hip Baby - te były jako awaryjne dodaję gratisowo, bo nie wiem, jaki jest ich stan, Mommy Mouse oraz Thirsties rozmiar 2 do 36 miesięcy. Sama pielucha bez wkładu - po 20 zł, z wybranym wkładem plus 5 (pojedyncza) wkłady i pieluchy hurtem 400 zł - a wkładów jest cała kupa 56 pojedycznych sztuk - tam są też prefoldy, których używałam też do wełnianych otulaczu przy newbornie, ale dokładam tutaj.

Bumgenius AIO
    z dwoma wkładami - stan bardzo dobry - superchłonna - 30 zł

Cała sterta wkładów do kieszonek - mnóstwo różnych, bawełna, bambus, konopie - różne grubości, prefoldy

Od góry - wkłady mommy mouse 11 wkładek różnej długości- po 1-3 zł (dłuższe) każda:
    klepsydry największe są dwie, przy czym jedna całą mikrofibra, druga ma po jednej stronie bambus, jeszcze jedna długa mikrofibra/bambus
    do nich dopina się mniejsze wkładki - 3 są całe mikrofibrowe, 3 mikro/bambus, i jeszcze 2 mikro/polar

Prefoldy ecopi z pomarańczowym obszyciem 29 cm na 29 cm (pewnie po wyprasowaniu dociągają do 30 cm, ale ja je prasowałam tylko dla noworodka, potem używałam jako wkłady do kieszonek )- 7 po 2 zł

3 prefoldy większe, w tym Bambino Mio nr 1 - one są z prostokąta - 37 cm na 28 cm, drugi bardziej w kwadracie 36x34, trzeci z fioletowym obszyciem 37x28 po 2 zł

Poniżej mamy 3 wkłady konopne, plus jeden podwójny dedykowany kieszonce Thirsties (bawełna/konopie plus poliestrowa)

Poniżej bambusowe - Applecheeks 70/30 z bawełną, składane na trzy, Wonderoos (to wygląda na sam bambus, brak metki ze składem), też na 3 i jedna na 2. plus 2 grubasy obszyte mięciutką flanelką - bardzo chłonne.

Tutaj jeszcze raz panoramicznie wszytkie 56 wkładów różnych - naśrodku widać poliestrowe wkłady sucha pupa - na wierzch do kieszonki, albo dawałam do otulaczy.(na dole po prawej stronie widac omówione powyżej wkłady mommy mouse i prefoldy ecopi)

Za wszystkie wkłady na poniższym zdjęciu chciałabym 120 zł. plus przesyłka - najtaniej wychodzi w kiosku - ok 10 zł. Pojedynczo p 2 zł.

Tutaj zestaw najbardziej chłonnych wkładów (wg mnie to jest bawełne z domieszką, ważne, że po tylu praniach ma właściwości przyjmowania dużej ilości płynu). Są dłuższe (37 cm) i krótsze (27 cm), ja pakowałam do kieszonki po 2.

Tu są 4 składane - tez pakowałam do kieszonek, mimo, ze się od jakiś SIO uchowały - z jednej strony bawełna, z drugiej poliester. Też superchłonne.

Bawełniane wkłady (flanela) zszyte po 2-3 warstwy

Tu są typowe flanelkowe kupołapacze - na wierzch do kieszeni.

Ręczniczki - 2 bambusowe od KOKOSI i jeden bawełna DISANY.

Pupus i flipy - zestaw 60 zł

Worki (jeszcze jest mały - taki na 1-2 pieluchę, fioletowy, też dodam)

Close parents - ogromny - na weekendowy zapas i niebieski, na dłuższe wyjście - 51x54 cm

No name worek - w środku taka sama jak w close parents cienka warstwa nieprzemakalna = 39x31 cm

Trenerki BabYetta - po 15 zł za sztuka

Kąpieluszki - najmniejsza dżinsowa KOKOSI, potem spodenki z ceratką (mała roczna pupka też da radę - w pasie 19 cm na płasko, potem dwie niebieskie firmy finis (podwójny materiał) 6-12 i 12-18 miesięcy, ta niebieska, co wygląda na dużą Aquanappies firmy Floaties to jest na rzepy 12-15 kg, czerwona Beco baby też na powyżej 12 m - spokojnie na 2 latka pasuje

Każda po 10 zł.

Pierwszeństwo mają osoby proszące o nr konta na PW No i zakupy hurtowe mają pierwszeństwo przed pojedynczymi sztukami.

Proszę pytać, zdjęcia i opisy będę dokładać w miarę możliwości szybko.
    Ostatnio edytowane przez monstermama ; Dzisiaj o 09:34 Powód: dodane zdjęcia
    Monsterówna 31.01.2001, Monster 02.03.2003, Monsterino 13.06.2006
    oraz Monsterunio 28.06.2015

Chustomanka Awatar eM.
    Miejscowość
    Warszawa

Domyślnie

Te trenerki BabYetta to one size? Chciałabym te w słonie, pieski i muzyczną. W jakim są stanie?

Córka 03.2017

Chustofanka
    Miejscowość
    Poznań

Domyślnie

Tak, OS - są w doskonałym stanie
    Czy chcesz zdjęcia wnętrza?

Chustomanka Awatar eM.
    Miejscowość
    Warszawa

Domyślnie

To poproszę nr konta na pw wysyłkę poproszę jakąś tanią, może paczka w ruchu?

Córka 03.2017

Chusteryczka Awatar plejady
    Miejscowość
    Toruń

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez eM. Zobacz posta
    Te trenerki BabYetta to one size? Chciałabym te w słonie, pieski i muzyczną. W jakim są stanie?
    ja dokladnie te same sobie upatrzylam

a wysylka 1 szt ile by wyniosla?
    Amelka lipiec`12 Zuzia sierpień`15 Alicja marzec`18
    fb Naturalnie dla dziecka: https://www.facebook.com/pages/Natur...11082035818542

Chustofanka
    Miejscowość
    Poznań

Domyślnie

Wysyłam PW - rzeczywiście paczka w ruch do 1 kg - 8,49
    Tylko proszę podaj namiary, również kiosku

Chustofanka
    Miejscowość
    Poznań

Domyślnie